Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drakslera i Vernera kad bismo ugrabili, borili bismo se za titulu 100 posto. Naravno uz Keitu, ostanak Salaha Firmina i Dzana... odnosno kostura ove sad ekipe.

    Comment


    • Somi, nemoj mnogo da se nadaš za Draxlera. Klopp je jednom hteo da ga uzme, Draxler ga ispalio i od tada Klopp stalno govori da nema ništa od njega.

      Mogli smo da ga uzmemo na leto čini mi se, ali Klopp nije hteo. Mislim da nema ništa od toga.

      Daj da mi uzmemo jednog top DM-a. To nek bude meta br. 1.

      Što se tiče Tima, već sam napisao svoje mišljenje o njemu na prošlim stranama. Ako je razumna cena, ne bih ja tu mnogo razmišljao.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sad se Ndidi spominje...uklapa se u Klopovu filozofiju...godina proizvodnje odgovara
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Neka i tog Vernera..., nešto gledam sinoć ima tu materijala a na kraju uvek ga možemo ostaviti u Melvudu kada se bude išlo kod Turaka
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Ne znam šta da mislim za Ndidija. Jednu tekmu ga gledam, savršen lik, sve živo pokupi, odigra maestralno. Sledeću tekmu se raspada, ne može običan pas da pogodi, kasni sa postavljenjem. Ali dobro, ima 21 godinu, to je i očekivano da ima oscilacija.

            Ima on dosta potencijala u sebi. Samo je problem što nama sad odmah treba proveren igrač. Sledeće sezone napadamo titulu(nadam se), i treba nam neko ko može da da instant kvalitet.

            Što se tiče Tima, ako budemo išli u Tursku, nabavićemo mu neke profi čepove za uši. Kažu ljudi da dosta pomaže.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ovo za Ndidija neki malo ozbiljniji izvor. Kažu da je to lik koji je govorio za Keitu prvi. Mislio sam da je to samo ono klasika tračevi....

              Kažu da ga skautiramo već duže vreme.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ko bese Ndidi, onaj iz Lestera ?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Aha, igra DM-a. Ne znam, nisam pametan...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Nije los za rotaciju, pod uslovom da ostane Emre.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment




                    • Legenda je svuda!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Liverpool will not sell Mohamed Salah under any circumstances this summer, with the club determined that the Egyptian remains central to their pursuit of honours.
                        Bascombe piše...

                        https://www.telegraph.co.uk/football...rid-barcelona/
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Prosto da covek pozeli da nam se nijedan igrac ne istakne Odmah ovi Spanci pocnu da obigravaju
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ovako je bilo i sa Coutinhom?
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Sad ostaje da vidimo da li smo napredovali kao klub. A mislim da jesmo.

                              Generalna situacija u klubu je dosta zdravija i ambicioznija.

                              Sledeće sezone očekujem borbu za titulu, a i u LŠ-u. Sve što jedan igrač ustvari i želi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa ajde svi zivi neka odu u Real i Barsu, samo oni neka postoje, ostali timovi mogu slobodno da de ugase..jebem ti fudbal.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X