Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da dodam da Can, koji je trebao da propusti kraj sezone, nekim čudom se vraća u postavu...odigra svih 90 minuta vrhunskom nivou, i bude jedan od najboljih na terenu. Znači naklon do poda...

    Firmino je danas objasnio. Milner vrhunski, Lovren isto...ma ceo tim je bio raspoložen i nekako balansiran. Svi su dali 150% svojih mogućnosti i stvarno sam oduševljen.

    Hoćemo pehar, a i LŠ sledeće sezoneee...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Klopara brat

        Comment


        • Nadam se da ce Klopara vratiti Liverpool tamo gdje pripada a to je LS.

          Zelim vam svu srecu u finalu.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • Klopp on Henderson: "He was really celebrating. I saw in is eyes that he believes he has a chance (for the final). Same for Divock Origi."

            "If they are available for the Sunday before then there's a chance. Otherwise we can't take the risk."
            Znači ima šanse za njih dvojicu...


            Can objašnjava kako je uspeo da se vrati na vreme u tim...

            “I put in a lot of work,” Can told the ECHO.

            “I didn’t have one day off in three weeks.

            “Every day I was at Melwood for seven or eight hours, doing everything I could to get fit for this game.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • cestitam na ulasku u finale,nadam se da osvajate,zasluzio klopara a i momci pristupom
              MESSI 10

              Comment


              • #LFC officials contacted Dembele's representatives at the beginning of the week to discuss a deal. (L'Equipe)
                Izgleda da je Rennes odbio ponudu od 12m od strane BVB. Zaista nisu valjda mislili da ce za taj novac dovesti momka.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Comment


                  • Klop je legenda. Sad ce da grizu ko lu(is)di u finalu. Samo su prerano odustali od bolje pozicije u PL. Sa onakvim timom ne moze se pobediti ni Aston Vila, a kamoli Svonsi. Lepo je dati sansu mladima, i odmarati startere,ali je moglo to kada vise utakmica nema znacaja. Juce je najavio opet promene protiv Votforda. Kao icice na pobedu, ali ako izvede slican sastav kao protiv Svonsija remi je maksimum. Inace, svaka cast za postignuto do sada.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Ja sam ubeđen da je nas ona tekma protiv Sautemptona ukopala u borbi za 4. mesto, tj. mislim da je posle toga Klopp odlučio da sve karte baci na EL. Nismo mi bili mnogo daleko od četvrtog na tabeli, plus smo imali utakmicu manje. Ali opet kad se pogleda, da nije odustao od PL-a, teško da bi sad bili u finalu EL-a...



                      Kakve mašine u napadu jbte...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Onaj Canos ubija u Brentfordu, svaka utakmica gol ili asistencija, inace je 97. godiste i jos kao klinac je dosao iz Barce u LFC.

                        Comment


                        • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment




                            • Nova frizurica..

                              Po meni igrač utakmice danas. Zahvalno bi bilo imati njega u rotaciji sledeće sezone. Unese neku energiju kad uđe u igru.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bice od malog Canosa nesto, skoro da sam i zaboravio na njega.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X