Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=MKSerbia link=topic=2667.msg160867#msg160867 date=1283021414]
    Ovaj Utreht je demolirao Seltik sa čak 4:0!
    Nezgodan tim...
    [/quote]

    Pre ce biti da je Seltik, kao i ostatak skotskih timova, propao za medalju. Gledajte samo kako su prosli u kvalifikacijama za evro kupove. Da im se Rendzers nije direktno plasirao u LS ne bi imali ni jedan jedini tim.

    Mada dobro, za ovakav Liverpul svako moze biti nezgodan tim. $#^%RT

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      To jeste, škotska liga je toliko izgubila na kvalitetu da je to strašno. Ali opet nije ni holandska nešto mnogo bolja od škotske. Mnogo je 4:0 za Seltik, bivšeg prvaka Evrope...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Ih, i Zvezda i Notingem su bili prvaci Evrope, a pogledaj ih sada. Sto se pada kvaliteta skotske lige tice, samo cu reci da je nasa raspala liga u zadnje tri sezone imala bolje koeficijente od skotske.

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Maske u Barsi,zamena Meireles?

          Havijer Maskerano presao je u Barselonu.Nakon odbijanja da igra za Liverpul,i konstantnog vredjanja kluba do ovoga je moralo doci. Medjutim,Roj Hozson sprema novu transfer bombu!Prema pisanjima mnogih vebsajtova uskoro se u crvenom dresu ocekuje Raul Meireles iz Porta!Liverpul bi za njegov transfer izdvojio 10,7 miliona funti!Takodje se pominje i Konceski kao potencijalno pojacanje.Sta ce se dogoditi videcemo u narednih par dana.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Dobar je Meireles h5g6k8 o*2#

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Liverpul protiv Nortenptona

              Liverpul ce docekati Nortenpton,odluceno je zrebom za Karling Kup danas.Mec ce se igrati na Enfildu 20 septembra.Nortenpton igra u Ligidva,pa ne bi trebalo da nam pretstavlja veci problem.

              Zadnji put su se susreli jos novembra 1965. godine.

              http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...iv-nortenptona


              Liverpul-Vest Bomvic Albion

              U trecem kolu Premijer lige Liverpul ce docekati VBA na Enfildu,i tako pokusati da dodje do svoje prve pobede ove sezone,i ujedno ljubilarne 2000te pobede u premijerligaskoj istoriji! Mec bi trebalo da pocnu Jovanovic,Dzerard i Tores,koji nisu ni otputovali u Tursku na revnas sa Trabzonsporom.VBA nije pobedio Liverpul jos od 1981 (2:0 u Havtornsu).Zadnji put su se susreli novembra 2008 kada je Liverpul lako pobedio sa 3:0.Ukupno u svim takmicenjima sastajali su se 118 puta:29 pobeda VBA,35 nereseno i 54 pobeda Liverpula.Gol razlika 128:180.



              VBA je osnovan 1.januara 1878. godine.Igra na stadionu Havtorns,koji prima 27877 gledalaca.Sampion Engleske 1920,pobednik Cempionsipa 2008,pet puta osvajac FA kupa (1888,1892,1931,1954,1968),pobednik liga kupa bio je 1966,a osvajac komuniti silda bio je:1920 i 1954.



              Utakmica se igra na Enfildu sa pocetkom od 16 casova (nedelja 29. avgust 2010).Mec ce suditi Li Probert,koji voli da se igra kartonima.

              http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...bromvic-albion
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...e-meireles-fee

                Odlicno pojacanje #$&+|r,po meni bolji smo sa Meirelesom nego Mascheranom.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg161001#msg161001 date=1283034013]
                  http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...e-meireles-fee

                  Odlicno pojacanje #$&+|r,po meni bolji smo sa Meirelesom nego Mascheranom.
                  [/quote]

                  Brzi si h5g6k8

                  Samo da sad Liverpul ili meireles ne uniste sve.
                  Bitno da prvo potpise i uigra se,a ondaudri sve redom.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Gledao sam danas cijeli dan njihovu stranicu od nervoze h5g6k8,nadam se jos jednom ili dva pojacanja jer je takodjer Konchesky vrlo blizu potpisa.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Zvanicno Raul Meireles je CRVEN!
                      Za 14 miliona evra!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Meireles potpisao!

                        Portugalski reprezentativac Raul Meireles je potpisao za Liverpul.Ugovor je potpisan na cetiri godine,a tim sa Mersisajda je morao da izdvoji 14 miliona evra za njegov transfer.

                        Meireles je rodjen 17 marta 1983. godine,u Portu.Igra na poziciji veznog igraca.Odigrao je 38 utakmica za reprezentaciju Portugala,od toga cetiri na Svetskom prvenstvu u Juznoj Africi.

                        Meireles je na svojoj prvoj koferenciji za novinare na Enfildu rekao:"Liverpul je istorijski klub,i srecan sam zato sto sam ovde." "Roj Hodzson je bio kljuc jer se veoma trudio da me dovede." "Nadam se da ce me navijaci zapamtiti po mojim uspesima u Liverpulu.Mnogo je vremena proslo,ali konacno sam ostvario svoj san,igranje u Engleskoj."

                        http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...reles-potpisao
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          odlicno,taman zamena za maskerana,ne gubimo puno a dobili smo i para.To je kad se dobro posluje %QWT&W
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Hajlajtse sa meca u Turskoj ukoliko niste ranije pogledali,mozete naci ovde.
                            http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...do-grupne-faze

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iYWxb7FrajY&feature=player_embedded[/youtube]
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Da nas VBA nadigra na Enfildu.Sramota!

                              Ko je veci seljak Poulsen ili Lukas.A oboje su u igri #%d*
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Pa West Brom je ekipa koja pokusava da se nadigrava sa protivnicima, to je sjajno. Ali zato ce neki put da izgube 6-0, a nekoga ce mozda uspeti i da dobiju.
                                Inace je Liverpool bez neke igre dao ovaj gol, i dalje su krajnje prosecni.
                                P.S. Ne zna se ko je veci seljak, mrtva trka, ukljucio bih i Skrtela u tu kategoriju, lagano je West Brom mogao da ima penal u prvom pol. zbog Skrtela.

                                Comment

                                Working...
                                X