Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 'bacpoola View Post
    A ti si jedan od onih koji ce uvek traziti neko opravdanje cak i kada tim igra katastrofalno. Jedva cekam da vas prestignemo i tu, da vidim sta ce navijaca Liverpula tada da izmisle.
    Po cemu ja trazim opravdanje?Pogledaj moje postove od ranije,ja sam milion puta rekao da smo ocajni i da jedva cekam sledecu sezonu i prelazni rok.Ono sto je realno da 2 LS vrede mnogo vise od jedne PL.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 'bacpoola View Post
      A ti si jedan od onih koji ce uvek traziti neko opravdanje cak i kada tim igra katastrofalno. Jedva cekam da vas prestignemo i tu, da vidim sta ce navijaca Liverpula tada da izmisle.
      Na tvoju zalost,to ces tesko docekati.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Na tvoju zalost,to ces tesko docekati.
        Hahaha... videcemo...
        sigpic

        Comment


        • Mislim da ce trebati cudo da se desi da LFC,uzme titulu PL sledece godine,ne moze se remont ekipe desiti u jednom prelaznom roku,osim,ako ne stoje iza tebe Roman ili naftasi,i bacaju milione.

          P.S.Da se vratim sportu i diskusiji o njemu.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ne moze da ne bude moja zadnja pa makar

            http://media.alhilal.com/2011/world/...-0ManUtd-1.gif



            - Ne očekujem da će Liverpool na bilo koji način biti popustvljiv protiv Chelseaja. Oni se bore za izlaz u Europu, čak još imaju i šanse za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone. S obzirom na povijest i tradiciju Liverpoola, uvjeren sam da su svi u njihovim redovima vrlo odlučni i spremni pružiti svoj maksimum protiv Chelseaja. Uostalom, to će im biti zadnja domaća utakmica ove sezone – uvjeren je Rooney, koji će zbog ozljede prepona gotovo sigurno propustiti završne dvije utakmice svog kluba, protiv Sunderlanda i Stokea, u kojima će United loviti Chelsea.

            - Držim da bi Liverpoolovi navijači bili vrlo razočarani ukoliko bi ih njihovi ljubimci iznevjerili s pristupom utakmici protiv Chelseaja. Neće biti potrebno da popričam o toj temi sa Stevenom Gerrardom. Znate i sami o kakvoj se igračini radi. Pa taj ne želi izgubiti ni u prijateljskoj utakmici, siguran sam da će svim srcem poželjeti pobijediti i Chelsea – dodao je Rooney.

            Dovoljno ;)
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Mislim da ce trebati cudo da se desi da LFC,uzme titulu PL sledece godine,ne moze se remont ekipe desiti u jednom prelaznom roku,osim,ako ne stoje iza tebe Roman ili naftasi,i bacaju milione.

              P.S.Da se vratim sportu i diskusiji o njemu.
              Nije Mandusic lud...zna on da Manco nece nikada biti kao L'pool...pa se ne raspravlja.
              Moze se desiti,zasto ne bi mogao!?!Uz dobra pojacanja,koja ce verujem biti,Liverpool ce sigurno biti u prva dva tima sledece sezone...a ja verujem i prvi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                zna on da Manco nece nikada biti kao L'poo.
                A hahaha, ne zasmejavaj me molim te. Pa Mancester je ne samo da je "kao" Liverpul, nego je postao mnogo mnogo veci klub. Pitanje je da li cete vi biti ikada, ono sto je Manca postala.

                Tesko...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Ne moze da ne bude moja zadnja pa makar

                  http://media.alhilal.com/2011/world/...-0ManUtd-1.gif



                  - Ne očekujem da će Liverpool na bilo koji način biti popustvljiv protiv Chelseaja. Oni se bore za izlaz u Europu, čak još imaju i šanse za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone. S obzirom na povijest i tradiciju Liverpoola, uvjeren sam da su svi u njihovim redovima vrlo odlučni i spremni pružiti svoj maksimum protiv Chelseaja. Uostalom, to će im biti zadnja domaća utakmica ove sezone – uvjeren je Rooney, koji će zbog ozljede prepona gotovo sigurno propustiti završne dvije utakmice svog kluba, protiv Sunderlanda i Stokea, u kojima će United loviti Chelsea.

                  - Držim da bi Liverpoolovi navijači bili vrlo razočarani ukoliko bi ih njihovi ljubimci iznevjerili s pristupom utakmici protiv Chelseaja. Neće biti potrebno da popričam o toj temi sa Stevenom Gerrardom. Znate i sami o kakvoj se igračini radi. Pa taj ne želi izgubiti ni u prijateljskoj utakmici, siguran sam da će svim srcem poželjeti pobijediti i Chelsea – dodao je Rooney.

                  Dovoljno ;)
                  Na svu srecu, svi smo videli kako se to zavrsilo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 'bacpoola View Post
                    A hahaha, ne zasmejavaj me molim te. Pa Mancester je ne samo da je "kao" Liverpul, nego je postao mnogo mnogo veci klub. Pitanje je da li cete vi biti ikada, ono sto je Manca postala.

                    Tesko...
                    Zivota mi ovo mi je zadnja u vezi ove rasprave jer odavno nisam procitao smjesniji post .

                    Cuj hocemo li ikad biti ko Manchester

                    Malo pogledaj historiju,nije historija zadnjih 5 godina ;)
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ja navijam za LFC da uzmu titulu,ako Manc ne moze da uzmi,volio bi da oni,sirotinja nije uzela prvenstvo od nastanka PL

                      P.S. Malo se zezam,nadam se da neceste skociti i na mene
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ako tebe zanima istorija Dzo Kol, i jedan i drugi tim imaju 58 trofeja.

                        Ove godine se sve to rusi. Vi cete da kukate kako imate vise Lige Sampiona od nas. E a znas na sta mozete posle da se oslonite, kada i Lige Sampiona budu prestignute - na drugu ligu. Liverpul je osvajao drugu ligu 4 puta, Junajted "samo" 2. Mancester je I engleski klub koji je osvojio KES i LS.

                        A o tome ko ima vise navijaca, ko je popularniji klub, koji klub vise vredi mislim da ne treba da trosimo reci.

                        A ako vec spominjes istoriju, pa ajde da je spomenemo. Naime, navijaci Liverpula su I koji su smislili krilatice za Man. Junajted nakon Minhenske katastrofe. Pevali su o mrtvom Dankanu Edvardsu ( Duncan Edwards is manure, rotting in his grave, man you are manure- rotting in your grave ). Takodje, osim toga pevali su o celom timu ( ManU ManU went on a plane ManU ManU never came back again ). I najpoznatije krilatica - Man U Never Inteded Comig Home ( ako spojis prvo slovo svake reci dobijas MUNICH, Minhen ). Toliko o tome, koji klub ima "najbolje navijace na svetu".

                        Mozda najvecu djubrad na svetu.
                        Last edited by ExEric; 10-04-11, 23:53.
                        sigpic

                        Comment


                        • Imaju 58 trofeja,ti govoris da vas mi necemo nikad dostici jer ste mnogo veci klub

                          Onda s tobom nema smisla raspravljati jer mrzis Liverpool i tebi da pricam ili zidu isti djavo jer ti nastavis po svom,ja mrzim Manchester ali ga postujem kao velik klub i ne pricam gluposti koje nisu tacne.

                          Kad spomenes navijace Liverpoola treba da ustanes sa stolice



                          Navijaci Barce i poslusaj malo sta kazu za navijanje

                          Da znas da su navijaci Manchestera vrijedjali poginule u Hillsborough katastrofi.

                          I preskoci ovu temu jer ocigledno nemas nista pametno reci nego samo svoju mrznju iskazati.

                          U jednoj veceri si rekao Gerrard da mrzis,da je Manchester mnogo veci klub i da su navijaci Liverpoola djubrad

                          Malo razmisli sta pricas pa onda napisi ;)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pa nakon sta su sve navijaci Liverpula pevali o Junajtedu, dalo se ocekivati da ce i ovi da se dohvate istog.

                            Mislim, zar si mislio da ce da cute?

                            Tebe moze istina da boli, pa me teras sa foruma, nema potrebe oticu cu sam, ponosne glave.

                            Navijaci Barselone nisu doziveli da im navijaci Liverpula pevaju o mrtvim igracima, tako da oni mogu da pricaju sta oce.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eto vidis da opet nebuloze pricas

                              I procitaj post pa mi kaze gdje te ja to tjeram da odes sa foruma ;)
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ma gdje te tjera sa foruma,nego je glupo pricati ko je veci klub,oba su kluba velika,medju najvecim u svijetu,i to je to.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X