Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eno vam Off Topic Caffe pa pricajte do mile volje,samo mi temu kvarite

    Scholes,Giggs,Lampard, sve su to veliki igraci pogotovo Giggsa cjenim ali za mene ce Gerrard uvijek biti najbolji Engleski igrac u zadnjih 10 godina ,Giggs je Vels ali i njega pikam,sve je to Ostrvo
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Gerrard je gospodin
      Pravi. Pogotovo je ispao gospodin prosle sezone, kada je besramno vratio loptu Drogbi na Enfildu kako bi ovaj postigao gol. Karager je jos jedan gospodin, ne zaboravi. Isao da polomi noge i dobio zuti karton. Samo zato sto je gospodin.

      Sva sreca Dzerard je povredjen do kraja sezone, a i koliko znam Karager ne igra, tako da nema ko da postigne autogol protiv Arsenala u ovom prvenstvu.
      sigpic

      Comment


      • Prvo, Gerrard je gospodin i igracina

        Drugo, ne znam jel namjerno dodao Drogbi,ali ako jeste volim nego da mi sad neko da milion eura jer stvarno kako svi zakidaju Manchester i Fergusona.

        Trece, fino je sto zelis nekom da se povrijedi ;)

        Cetvrto, Karager igra protiv Arsenala ako se ne povrijedi u medjuvremenu.

        Peto, mogao si nesto pametnije napisati za prvi post ;)

        Sesto, dobrodosao.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Prvo, Gerrard je gospodin i igracina

          Drugo, ne znam jel namjerno dodao Drogbi,ali ako jeste volim nego da mi sad neko da milion eura jer stvarno kako svi zakidaju Manchester i Fergusona.

          Trece, fino je sto zelis nekom da se povrijedi ;)

          Cetvrto, Karager igra protiv Arsenala ako se ne povrijedi u medjuvremenu.

          Peto, mogao si nesto pametnije napisati za prvi post ;)

          Sesto, dobrodosao.
          1. Igracina - da. Gospodin - ...hm nazalost, ne.

          2. Namerno je. Pogledaj snimak koliko hoces puta. Idi na Liverpulov zvanican forum i videces da mu navijaci zahvaljuju na tome.

          3. Pa nisam mu ja zeleo. Samo kazem, sva sreca za United pa ne igra. Ja nikom ne zelim lose. To je cinjenica da je on povredjen, i ja ne mogu nista protiv toga.

          4. Sorry, moja greska. Mislio sam da propusta mec.

          5. Sta ces lepse, od istine svom rivalu .

          6. Hvala.

          P.S. Necu ja ovde da postujem, nemam sta da kazem. Ako krenem, samo cu se posvadjati sa nekim . Samo morao sam da izbacim ovo iz sebe za Dzerarda. Jeste on odlican igrac, ali... Onim potezom zazluzio je vecnu moju mrznju.

          Respect!

          Pozz
          sigpic

          Comment


          • Otkud navijaci znaju sta je on mislio,eto i nek je namjerno jel ti mislis da to neko iz Manchestera ne bi uradio u takvoj situaciji i Chelsea je tad bio u vrhunskoj formi,a Liverpool u raspadu tako da im sigurno nije trebala Gerrard-ova pomoc jer bi dobili sigurno.A pokazali smo kako ne zelimo da Manchester osvaja titule tako sto smo nedavno dobili Chelsea u gostima.A ja opet kazem Gerrard ne bi to uradio.

            Pisi slobodno ovde,ali pod uslovom da ne provociras ;)
            Last edited by Joe Cole 10; 10-04-11, 21:29.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Captain Fantastic namerno dodao Drogbi,znaci nista smesnije nisam cuo.

              Pa nijedan igrac nije ginuo toliko za svoj klub i toliko ga puta vadio iz govana a kao je namerno hteo da njegov klub primi gol.

              Sto se Karagera tice pogledaj ko je ove sezone stavio u dzep Drogbu i Runija i sve ce ti biti jasno.To sto je davao neke autogolove je zato sto je morao da krpi tudje rupe pa je tako ispalo a jedan je od najboljih na svetu na svojoj poziciji.
              sigpic

              Comment


              • Naravno, navijaci brane svoje. Apsolutno razumem. Uzivajte ljudi. Zelim vam uspesnu narednu sezonu.

                @S-Nash Moram da ti odgovorim, i odlazim sa ove teme, jeste tacno je da je ginuo, ali bas zbog toga sto nosi Liverpul u srcu dodao je loptu da spreci Junajted do osvoji titulu. Ne zaboravi, nije to bilo koja titula, to je potencijalna 19-a, kojom Junajted prestize Liverpul i postaje rekorder po broju titula u Engleskoj. Ja kapiram da ces da branis svog kapitena, ja bih isto uradio. ALi brate, cinjenica je cinjenica.

                Rekoh necu ovde da se raspravljam. Ako pametno isposlujete ovog leta vidimo se opet u borbi na vrhu sledece sezone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by 'bacpoola View Post
                  Naravno, navijaci brane svoje. Apsolutno razumem. Uzivajte ljudi. Zelim vam uspesnu narednu sezonu.

                  @S-Nash Moram da ti odgovorim, i odlazim sa ove teme, jeste tacno je da je ginuo, ali bas zbog toga sto nosi Liverpul u srcu dodao je loptu da spreci Junajted do osvoji titulu. Ne zaboravi, nije to bilo koja titula, to je potencijalna 19-a, kojom Junajted prestize Liverpul i postaje rekorder po broju titula u Engleskoj. Ja kapiram da ces da branis svog kapitena, ja bih isto uradio. ALi brate, cinjenica je cinjenica.

                  Rekoh necu ovde da se raspravljam. Ako pametno isposlujete ovog leta vidimo se opet u borbi na vrhu sledece sezone.
                  Recimo da je to dodavanje Drogbi bilo u planu od strane Liverpoola i samo se slucajno desilo da je Gerrard bio u toj situciji...da li dalji mislis tako o Gerrardu?
                  Ako je tako kao sto ti kazes( a ja mislim da nije),zar mislis da je Gerrard sam mogao odluciti o tome da poklone gol Chelsea-ju?
                  Mogao je to biti mozda bilo koji igrac!?!
                  Ali jos jednom kazem,to je cista glupost.
                  sigpic

                  Comment


                  • OK.

                    Ja mislim da nisam prenaglio, vi mislite da je glupost. Nek ostane na tome. Meni je samo "jadno" ( u nedostatku bolje reci, ali i ova je prejaka ) sto je to tako ocigledno uradjeno. Ja naravno ne ocekujem da Liverpul pobedjuje Junajtedove rivale i da mu cini uslugu. Mrznja tamo u Engleskoj je bas ogromna. Ali onako nediskretno, provaljeno... Kazem ti, mi jednostavno imamo razlike u misljenju, jer navijamo za 2 velika rivalska kluba. Ja npr. mislim da je Nani strasan igrac ti mozda mislis da je sebican i nista posebno ( lupam ). I tako ce uvek biti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by 'bacpoola View Post
                      Naravno, navijaci brane svoje. Apsolutno razumem. Uzivajte ljudi. Zelim vam uspesnu narednu sezonu.

                      @S-Nash Moram da ti odgovorim, i odlazim sa ove teme, jeste tacno je da je ginuo, ali bas zbog toga sto nosi Liverpul u srcu dodao je loptu da spreci Junajted do osvoji titulu. Ne zaboravi, nije to bilo koja titula, to je potencijalna 19-a, kojom Junajted prestize Liverpul i postaje rekorder po broju titula u Engleskoj. Ja kapiram da ces da branis svog kapitena, ja bih isto uradio. ALi brate, cinjenica je cinjenica.

                      Rekoh necu ovde da se raspravljam. Ako pametno isposlujete ovog leta vidimo se opet u borbi na vrhu sledece sezone.
                      Sto je onda ove godine 2 puta objasnio Celziju?To je glupost najveca za dodavanje Drogbi,jednostavno i najbolji grese a on jeste najbolji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 'bacpoola View Post
                        OK.

                        Ja mislim da nisam prenaglio, vi mislite da je glupost. Nek ostane na tome. Meni je samo "jadno" ( u nedostatku bolje reci, ali i ova je prejaka ) sto je to tako ocigledno uradjeno. Ja naravno ne ocekujem da Liverpul pobedjuje Junajtedove rivale i da mu cini uslugu. Mrznja tamo u Engleskoj je bas ogromna. Ali onako nediskretno, provaljeno... Kazem ti, mi jednostavno imamo razlike u misljenju, jer navijamo za 2 velika rivalska kluba. Ja npr. mislim da je Nani strasan igrac ti mozda mislis da je sebican i nista posebno ( lupam ). I tako ce uvek biti.
                        Nisi mi odgovorio...kakvo bi imao misljenje o Gerrardu da je neki igrac dodao Drogbi?
                        sigpic

                        Comment


                        • @ S-Nash
                          Brate, da li moram po 100-i put.

                          UTAKMICA SA CELZIJEM PROSLE SEZONE JE BILA 2-3 KOLA PRE KRAJA SAMPIONATA GDE SE ODLUCUJE O TITULI, GDE JE SVAKI BOD VAZAN, GDE LIVERPUL NIJE MOGAO NI GORE NI DOLE.

                          Ja razumem da ti mislis da ja preterujem, ali molim te nemoj da mi poredis sezone, jer nemaju veze sa vezom.

                          Ove sezone niti je Celzi nama glavni favorit, niti je to bilo na kraju sezone. Druga tekma je bila malo posle prelaznog roka, kada je Liverpul jos jurio neko mesto u Evropi. Mnogo kola se od tada odigralo i niko nije znao ko ce biti gde plasiran.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Nisi mi odgovorio...kakvo bi imao misljenje o Gerrardu da je neki igrac dodao Drogbi?
                            Nazalost nije neki drugi igrac. I ta prica upada u "sta bi bilo, kad bi bilo".
                            sigpic

                            Comment


                            • Ok ne vredi raspravljati,ti si jedan od onih sto uvek misle da su neke teorije zavere protiv Mancestera i to je to.

                              A sta nas boli za 19. titulu kad imamo 2 lige sampiona vise,sto mnogo vise vredi i to i sam Dzerard zna.
                              sigpic

                              Comment


                              • A ti si jedan od onih koji ce uvek traziti neko opravdanje cak i kada tim igra katastrofalno. Jedva cekam da vas prestignemo i tu, da vidim sta ce navijaca Liverpula tada da izmisle.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X