Announcement

Collapse
No announcement yet.

World Cup Of Hockey 2016&NHL 16/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Au jbt, ala je pokupio Kadri Sedin-a... odma su ga iskljucili iz utakmice.

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • #47
      Znam da je bilo prije nekoliko dana, ali moram odje da zapisem ono CBJ 10:0 MTL. Cisto da ako to nekad zaboravim, da mogu da se podsjetim kad mi je dan bezveze

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • #48
        Baš su ih počistili tada, ali je MTL zaista opasna ekipa, gledao sam sinoć, nesrećno smo izgubili, bili smo ravnopravni...ali je bilo momenata kad su nas stisli da ne možemo da dišemo.

        Treba samo da dobijemo nekog od tih ozbiljnih ekipa da steknemo samopouzdanje, i idemo dalje.

        Comment


        • #49
          Opasna su ekipa, ali mora covjek da se zapita nakon onakvog prosipanja, moze li ta ekipa nesto ozbiljnije da napravi... moze li dogurati do kraja. Nema tu price, onakav tim mora da se dokopa PO-a, ali da sam njihov navijac isto ne bi mirno spavao pa i ako im je skor trenutno ovakav.

          Mi napokon pobijedismo u Fili Nisam gledao utakmicu(nisam htio danas da se nerviram ) ali pogledah onu skracenu verziju od 10-ak minuta na tv-u cisto da vidim sta se tu desavalo.


          Svaku noc, pred spavanje jer mi tad mozak najbolje radi , pogledam pregled cijele lige i neku noc vidim dosta toga sto me cera malo da razmisljam, a neku noc ne vidim nista "novo".

          Napr, veceras sam prelomio da je ovaj McDavid u top5 igraca lige. To sam se onako dogovorio sam sa sobom i odlucio da je to tako Gledam sta momak radi odbrani Pingvina i kako se ponavlja isto na svakoj utakmici Oilers-a - naravno uvjek je top par protiv njega i uvjek dva igraca idu na njega( a to je nevjerovatno postovanje prema njemu koje imaju protivnicki treneri i igraci jer momak ima 59 nastupa u ligi a vec se to desava) dok su mu saigraci slobodni... Eberle ili Lucic kojima on da pak na tacni. Cudoviste.

          Patrik Laine jos jedan. Gledam sta je radio veceras. Nakon 15 utakmica momak vodi ligu.. 11 golova. Dva het trika vec... 18 godina i igra za Jets-e. Eto koliko je dobar.

          Eto da izdvojim njih dvojicu veceras. Sad se u ligi nalazi toliko mladih igraca koji ce biti medju najboljih 25-50 narednih 10 godina. I ima jos njih koji jos nisu dobili pravu priliku ili je njijov trenutak da se pokazu blizu. Ovo je uzbudljivo za nas koji pratimo vec godinama.. a mozes mislit kakva li je tek banja nekome ko tek otkriva NHL pa vidi vatromet na sve strane

          Tim koji mi godinama zadaje glavobolju kad gledam njihove utakmice - LA. I svaki put ocu da ugasim ili jednostavno odlutam u sred utakmice ali se vratim i ne znam zasto, ali ih stalno ispostujem do kraja. Nevezano za ovu goleadu veceras.. ovo je bilo dobro za oko Mislim da sam pisao o njihovom stilu igre prije nekoliko sezona i nista se nije promijenilo evo ni ove sezone. Da me neko pita, kako po mom misljenju treba da se igra hokej, samo ne onako kako ga oni igraju. A sto je muka, oni igraju odlican hokej. Pa ne postoji tim u ligi koji tako dominantno kontrolise prostor i koji tako impresivno osvaja teritoriju kao sto to oni cine. Igraju na posjed i svi su igraci fizikalci i kontrolisu palice protivnika vrhunski... blokiraju udarce ka golu najbolje u ligi. Sve to tako vec godinama.
          Ali brate, dzabe... Ja se mucim sa njima najstrasnije a mili su mi nesto kao tim pa ih cesto gledam i ako sve pricam da necu vise. Nemaju oni vec duze vrijeme napr 2-3 igraca koji bi redovno trpali golove.. fali im tog talenta u top linijama ali ih to nije sprijecilo da vezu nekoliko dobrih sezona i da podignu Kup dva puta. Sve zbog tog njihovog nacina. Betonska odbrana i vrhunski golman... i sto im je svaki centar u ekipi po defaultu two-way. Imaju Kopitara koji je u top10 lige(po meni i u top5) ali prava steta sto nemaju jos jednog elitnog igraca u napadu. E zato svi u timu daju golove... svi doprinose. Sto je interesantno, oni ne salju neki nenormalan br udaraca na gol ali uvijek vise od protivnika jer ga uguse.

          Sto meni j*bo pas mater da se ponovo veceras njih uhvatim. Odoh sad da im kopam statistiku... dako zaspem napokon Sve u svemu, fascinantan tim koji ne treba pratiti ni pod razno Treba gledati Oilers-e... oni su laganica.

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • #50
            Ide MTL u PO verovatno i sa prve pozicije, ali će ih neko otresti do finalne runde istoka, NYR, PIT,..... Ništa od njih, ja to govorim svake godine, ali ja sam navijač Bruins-a, kod mene je izražena maksimalna neobjektivnost

            Comment


            • #51
              Bobrovsky se povampirio u poslednjih nekoliko nedelja... I veceras je bio dobar i opet je uspio da pokloni gol. Cudan je i on golman. Svake sezone ocekujes od njega da iskoci i da ima dobre brojke, ali nista. Svaka njemu cast na Vezina-i ali to je u skracenoj sezoni i vec ima 3-4 godine od tad.

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • #52
                Gledaj Price sta sve vadi veceras...

                Howard, da kucnem, brani kao elita za sad.

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • #53
                  Bickell obolio od multiple skleroze. Au jbt.

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • #54
                    Sad nesto razmisljam kako se zadnjih nekoliko dana pominje Eric Lindros i njegov ulazak u HOF... bilo kojem timu u ligi bi takav igrac pao kao budali samar, ali isto bi LAK bili savrsen tim da imaju igraca takvog tipa u timu. Lindros je svakako velikan i jedan od najboljih svih vremena i bilo bi super da se takav igrac ponovo pojavi na ledu. Ali, da budemo realni, s obzirom u kojem pravce ide NHL, tesko da ce se takav igrac ikad ponovo pojaviti. Svavrsen spoj snage i skill-a. Jediji koji moze da mu se primakne po tom pitanju je Shanahan, a i on je odavno "prosao"... Ovi je imao potencijal da bude takav tip igraca ali je otisao u drugom pravcu. Dosta se promijenilo u ovoj ligi i prava je steta sto je sve manje igraca takvog tipa.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • #55
                      Vegas Golden Knights!

                      Nije lose Jednostavan logo, dobro pase uz Vegas

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • #56
                        Definitivno je Boston sasvim drugačija ekipa nego prošle sezone, onakav karakter pokazati na 0:3 protiv WAS. Prošle sezone bi se to pretvorilo u 0:6. Zaslužili smo i drugi bod, ali šta je tu je. 5 utakmica zaredom sa bodom je sasvim ok. Malo da nas izbegnu povrede i mi smo ozbiljna ekipa.

                        Comment


                        • #57
                          Bruinsi sjajni sinoć, bitni poeni.....ali utisak večeri, 1888 poena, Jaromir ulazi među legende ovog sporta....Wayne će zauvek biti prvi, ali i ovo je strašan uspeh

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by petar84 View Post
                            Bruinsi sjajni sinoć, bitni poeni.....ali utisak večeri, 1888 poena, Jaromir ulazi među legende ovog sporta....Wayne će zauvek biti prvi, ali i ovo je strašan uspeh
                            S vremena na vreme proverim sta se desava u NHL-u - i Jagr je uvek tu. Legenda!

                            Bio sam ubedjen da ce zavrsiti karijeru u Avangardu...

                            Comment


                            • #59
                              Sta rade CBJ i MIN jbt. Od MIN sam definitivno ocekivao dobar hokej, posebno nakon prosle sezone. Nisam ocekivao ovakav niz svakako

                              A za CBJ nemam rijeci. Fenomenalni su.

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • #60
                                CBJ jednu utakmicu daleko od rekordnih 17 u nizu(rekord drze Pingvini)

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X