Announcement

Collapse
No announcement yet.

World Cup Of Hockey 2016&NHL 16/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pih, pih, piiiihhhh. Tacno mi noc propadne kad vidim da je MTL pobijedio.. I jos Radulov dao 2 gola... piihhhh. Bice oni strasno zajeban tim ponovo, tj. ako Price ostane zdrav i prav.



    Hahahahahahahahaha pa ja ne vjerujem da je Commodore poceo da vozi za Uber Hahahahahaha kaze dosadno mu je pa ce da vozi jednom nedeljno Lud covjek totalno.
    Platio bi da se desi da on negdje pokupi Babcock-a

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • #32
      Samo puni! Ponovo Vanek, a evo i prvog za Larkina!

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • #33
        I ponovo Larkin!

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • #34
          Ovo je zalosno kako Kings-i lose igraju.

          Pogledacu posle skraceno izdanje Wild@Bruins. Vidim da je bilo veselo

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • #35
            Nema tu šta da se gleda, napunili su nas za 5 min. Nisam gledao, i bolje što nisam... čuvam se za večeras, nadam se da će biti bar malo bolja igra. Inače, gledao sam sve utakmice sem protiv WPG i sinoć MIN. Šareno, ima potencijala, ali ima i rupa... Borba za WC je zadatak, sve preko toga veliko kao titula. Mada, moja prognoza je da nema PO i treću godinu zaredom.

            Comment


            • #36
              Ipak sam pogledao. Ja zbog Wild-a, da me ne shvatis pogresno

              Pa jbg. Poceo vam je treci golman, a nakon resetanja u drugom periodu, na gol je stao momak lojega ste zvali iz AHL-a danas u vrijeme rucka

              Igrali ste bez Rask-a na golu, a falili su vam i Backes(koji je generalno, medju najkorisnijim igracima na ledu), Spurgeon i Haula.. a onda je i Krejci propustio skoro pola drugog perioda zbog one posjekotine.

              Svakako da izostanci nekih igraca nisu izgovor... oni vas i nisu toliko nadigrali koliko rezultat govori, ali je vasa igra i kretanje bez paka presudilo.. svaki treci turnover im se obio o glavu. Zucker je veceras napravio show.
              A sad vam ide i tesko gostovanje NYR. Iskreno, ja ne bi ocekivao pobjedu jer NYR mnogo ozbiljnije djeluju nego sto se ocekivalo.

              Habs-i su rijesili da prekucaju sezonu. TBL ce po obicaju malo sporije da krenu ali eto njih posle All-Star vikenda kao vazda. FLA ce opet biti u vrhu divizije... tako da ostale ekipe mogu samo da se cerupaju za WC.


              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • #37
                Evo, opet ovi tvoji sami sebi probleme stvaraju. Naprave 4 PP za NYR u jednom periodu... prime 3 gola za 10 minuta.

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • #38
                  Gotovo je ovo. Bice sedam na kraju.

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • #39
                    Edmonton Oilers! Oni se, izgleda, ne zajebavaju

                    Prvi su na Zapadu Bas jedna od gotivnijih fransiza i bas bi bio trip da vec ove sezone krene taj povratak u vrh.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • #40
                      Sve sam video, ta druga trećina će izgleda biti problem ove sezone... ali ekipa nema karakter za sad, oni prosto nestanu sa leda posle par brzih golova. Prošla utakmica loša kretnja bez paka, sada katastrofalna kontrola odbitaka, ovaj mali i odbrani nešto, ovi ne pokriju ništa. Krug katastrofa

                      Edmonton ima i moje simpatije, možda i jedina kanadska ekipa koju gotivim... možda još i Calgary

                      Comment


                      • #41
                        Kontam da će sve doći na svoje već u subotu

                        Comment


                        • #42
                          Hahahaha nece, nece

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • #43
                            Nisam gledao utakmicu... nestala struja :/ 6 pobjeda zaredom. Rekao bi da su samo Habs-i u boljoj formi trenutno.

                            Dolsa mi je struja nekih 10 minuta posle kraja utakmice pa necu ni da citam izvjestaj. Cekam da izadje tekma na NHL.tv pa cu na telefonu pogledati snimak



                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • #44
                              Razmazili su me sa sest u nizu ali da se gube dvije kuci nakon onih 6 pobjeda je bilo neocekivano.. Ajde... uvijek su nam Bruins-i bili teski, pa i da se od njih izgubi 1:0 to je prihvatljivo... A onda sjutra dan izgubis sa 5 golova u mrezi i to od jos jednog divizijskog rivala. Katastrofa.

                              E sad ocekujem jos 6 pobjeda u nizu

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • #45
                                Utakmica je bila toliko čvrsta, na momente i dosadna. Ugčavnom mi je drago što sam dobro prognozirao prekid crne serije Raskova odbrana maestralna.. Prvi cleansheet....

                                Sad nama sledi tradicionalno nezgodan protivnik, nisam optimista. Danas pauza sa hokejom

                                Comment

                                Working...
                                X