Announcement

Collapse
No announcement yet.

World Cup Of Hockey 2016&NHL 16/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ova reprezentacija je komedija. Toliko talenta i igraca sa vrhunskim fizikalijama... a igra nula prekrizena. Ovo ni nasta ne lici.

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • #17
      Slave druže moj, ja nikako da odgledam utakmicu, ne stižem ni ove što su u 21h (3pm lokalno). Više se čuvam za početak sezone, pa ću biti aktivniji, a i NFL počeo pa pratim to.

      Tamna kad krene sezona da malo prokomentarišemo prelazni period, i nove sastave.

      Comment


      • #18
        Meni se ovaj turnir savrseno uklopio sa rasporedom na poslu(radim u baru, treca smjena ) pa mogu da ispratim svaki minut Jedino nisam odgledao Kanada-Ceska.

        Opet, ovo je smijesno kako je Babs poslozio ovaj tim.. Sa ovakvim igracima se moze reci da mu nije tezak posao ali kad analiziras kompletbu igru onda ti je jasno da su dosli do perfekcije.

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • #19
          Tomas Tatar presudio Svedjanima. Odlicna utakmica i sad nema druge nego da se navija za "Evropu" u finalu

          Best of three se igra, pa postoji neka sansa

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • #20
            I opet je Kopitar bio najbolji igrac na ledu. Momak je cudoviste. Ako, ako...
            Cim mi legne sledeci cek, tacno cu i njegov dres da kupim(ali ne ovo ruglo koje nosi na ovom turniru, nego LA kad su ga vec krstili za novog kapitena). Bas institucija od igraca.

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • #21
              Matthews prvi igrac u istoriji koji je postigao 4 gola na debiju! E tako se debituje!

              ps. Samo petorica su zabili het-trik na debiju(a on je jedan od njih naravno)

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • #22
                Ono kad Green da tri gola...

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • #23
                  Da ga ne ureknem, jos je rano... ali ako se po jutru dan poznaje, onda Vanek dozivljava renesansu

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • #24
                    Jagr postigao gol 750. gol u karijeri! Idemo bre, da se ganja 800!

                    Ziva legenda

                    I zamalo zaboravih da pomenem jos jednu legendu. Marian Hossa - 500 golova u NHL-u. Takodje jedan od najboljih igraca koje sam gledao!

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.
                    Last edited by powerslave; 21-10-16, 08:05.

                    Comment


                    • #25
                      Kakva kombinacija McDavid-Lucic. Kakva cudovista ce igrati u NHL-u narednih 10-15 godina... Blago nama

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • #26
                        Drew Miller postigao gol dvije utakmice zaredom... tacno ce nekakva apokalipsa Vala mi je milo zbog njega. Jedan od nasih najzahvalnijih, najkorisnijih igraca.

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.

                        Comment


                        • #27
                          Treca pobjeda u nizu. Tako se to radi!!

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • #28
                            Uvatio ja poslednju trecinu, otpisao sam PO pre poctka sezone a sada se nadam produzavanju niza.

                            Tatar pokidao, iz nekog razloga mnogo gotivim vise ovaj tim.Nadam se da ce popuniti rupu koja je nastala odlaskom Dacjuka i da cemo da imamo sezonu slicnoj 2013/14 gde je Dacjuk propustio veci deo sezone ako se ne varam i Najkvist je tada iskocio.Nadam se njegovoj boljoj sezoni.

                            Comment


                            • #29
                              Evo Nyquist zabio i drugi veceras

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • #30
                                Zach Parise dosao do broja 300! Svaka cast, svaka cast! Nadam se da ce i ove sezone u PO.

                                Ali vidi ti kako su se Oilers-i razigrali jbt. Igraju i lijepo i efikasno. Jos je rano prognozirati, ali vidi se da ovaj tim nece ponovo biti otpisan i prikucan za dno.
                                Ja od McDavid-a ocekujem da nakrlja oko 90 poena ako ga zaobidju povrede. E ako on nakrlja tih 90, eto Oilers-a u prici za wild card mjesto. Naravno, sve zavisi i od drugih timova.. Canucks-i ponovo lice na dobar/solidan tim. Samo da vidimo koliko ce biti konstantni. I naravno, Patke I Kings-i za kojima se nista ne zna. Mogu da oduvaju sezonu a mogu i da ga duvaju na kraju.. sto kako im krenula sezona, ne bi bilo nemoguce. No ajde, vidjeli smo sta je bilo prosle sezone, pa bolje da cutim



                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X