Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2016 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Biće da su njih dvojica sledeći. Hamilton nakon njih, ako ne odluči da vozi i sa 40...

    Comment


    • #17
      Nece Hamilton voziti do 40. i verovato je sledeci od velikih posle Raikonena i Alonsa ali ima 4-5 godina fore iza njih. Licno bih voleo jos 1-2 titule sa Mercedesom onda povratak kuci, 1-2 titule pa penzija.

      Comment


      • #18
        Button ce i dalje biti u timu, kao rezervni vozac i ucestvovace u razvitku bolida. To mi nedeluje kao penzionisanje

        Comment


        • #19
          Originally posted by raven2005 View Post
          Button ce i dalje biti u timu, kao rezervni vozac i ucestvovace u razvitku bolida. To mi nedeluje kao penzionisanje
          Neće biti aktivan vozač, neće imati uzgovor koji ga vezuje za sve trke neke serije sledeće sezone (bar za sada, mada sa ovom ulogom nema šanse da radi nešto tako, a znamo svi Jensona, nije ona neko ko bi trčao u drugu seriju iz F1). To znači da se više neće trkati, što znači penzija. Može on raditi šta hoće u bolidu, ali neće voziti GP vikende, to je ključno.

          Mada još uvijek niko nije potvrdio tu njegovu penziju, čak je Dennis rekao da je sve otvoreno za 2018. (da da, vjerujem Ronovim riječima, na niske sam grane spao, ali želim imati nade) Šteta da ovakva dva gospodina u samo dva dana napuste Formulu 1, tužan je ovo vikend kako god okreneš.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Bastia33 View Post
            Neće biti aktivan vozač, neće imati uzgovor koji ga vezuje za sve trke neke serije sledeće sezone (bar za sada, mada sa ovom ulogom nema šanse da radi nešto tako, a znamo svi Jensona, nije ona neko ko bi trčao u drugu seriju iz F1). To znači da se više neće trkati, što znači penzija. Može on raditi šta hoće u bolidu, ali neće voziti GP vikende, to je ključno.

            Mada još uvijek niko nije potvrdio tu njegovu penziju, čak je Dennis rekao da je sve otvoreno za 2018. (da da, vjerujem Ronovim riječima, na niske sam grane spao, ali želim imati nade) Šteta da ovakva dva gospodina u samo dva dana napuste Formulu 1, tužan je ovo vikend kako god okreneš.
            “Having extended his contract to include 2017 and 2018, he’ll continue to be a senior, influential and committed member of the team, and will remain centrally involved in the development of our cars. He’ll also be available to race for us if circumstances require it."

            Naravno, nama starim pratiocima f1 nece biti isto
            Last edited by raven2005; 04-09-16, 00:36.

            Comment


            • #21
              Šta mislite, može li neki Ferrari da preskoči neki Mercedes na startu? Ako bi nekim čudom Seb došao na čelo posle prve krivine, Mečke bi bile u problemu jer su, kao nekad Red Bull, jako slabe u zavetrini...

              Comment


              • #22
                Mislim da moze, ali ne bih otpisivao Kimija, on je imao ogromnu zelju da na svojoj omiljenoj stazi u Belgiji dodje do pobede cak i onda mu se desio peh u prvoj krivini, a sada ce silno zeleti da to ispravi. Tipujem da Ferari moze da upadne izmedju Mercedesa na startu, nesto tipa 1-3 da budu, to bi bilo nekako najbolje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Znali su oni dobro iskočiti sa žute crte ove sezone, ali stvar je - ako neki Ferrari preskoči na startu Mercedese, njima otpada taktika koju su već pripremili jer su u Q2 bili na mekim gumama. Oni računaju da voze jedan boks i prebace se na medium, što će pasti u vodu ako budu morali loviti Ferrari. Naravno, prva tri kruga će u svakom slučaju biti ključna za Ferrarija koji preskoči Mercedese.

                  Mada u šikani se može desiti šta god ti padne na pamet, možda se i Barselona ponovi.

                  Comment


                  • #24
                    To bi bilo dobro i zbog pneumatika, Mercedesima bi mekše gume trebale brže popuštati, ako sam dobro ispratio Kimi i Seb su na žutima završili Q3?!
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Šta mislite, može li neki Ferrari da preskoči neki Mercedes na startu?
                      Puste želje. Naravno da bi većina nas voljela da gleda borbu između Mercedesa i Ferrarija, ovako ćemo (barem se nadam) gledati između Hamiltona i Rosberga.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #26
                        Q2 su bili na žutima i jedni i drugi... Lewis će imati jednu gumu malo olindranu, ali kaže da neće uticati na prve krugove...

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Q2 su bili na žutima i jedni i drugi... Lewis će imati jednu gumu malo olindranu, ali kaže da neće uticati na prve krugove...
                          Ko, i Ferrari i Merc? Jesi siguran

                          Comment


                          • #28
                            Meni se čini da su uvek u sva 3 Q bili kontra..., Ferari samo u Q2 na crvenima
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Bastia33 View Post
                              Ko, i Ferrari i Merc? Jesi siguran
                              U pravu si...

                              Comment


                              • #30
                                Ja ubeđen bio da sam Fetela video na žutima u Q3

                                A i nema logike da bude takva mala razlika između Nika i Seba, a da je ovaj još ne tvrđim gumama.....
                                Last edited by somborac; 04-09-16, 12:23.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X