Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Octo British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E sada neka neko kaze da ne postoje dvostruki arsini.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • #32
      Bravo za Vinnalesa..
      Cruchlov muški odvezao trku, izdržao borbe sa Rossiem i MM
      A ladno MM neće kaznih ahahaha......

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #33
        realno MM bi trebalo da dobije -1 mesto

        Comment


        • #34
          Vinjales odlican, svaka cast, Kraclou takodje. Rosi izvukao maksimum ako se pogleda rezultat kralja. Drugo nema potrebe komentarisati...
          Last edited by BogdanB; 04-09-16, 17:56.

          Comment


          • #35
            Vinales Cal pokazao zube, posle dužeg vremena, dobru je trku priredio. Rossi se izvuče, teška trka danas, samo je pitanje da li za sve Yamahe ili samo za njega, a da je ovaj drugi prosto bio spor iz nekog svog razloga... Marquez... No comment

            Comment


            • #36
              I DORNA no comment!!

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #37
                Originally posted by quard1aN View Post
                Vise ne navijam za pojedince, od sledece sezone navijam za Yamahu, kao i Ferrari u F1!
                Bukvalno tako nekako

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #38
                  Bravo za Vinjalesa, bio je u svojoj dimenziji.
                  Ludi Kraclov u zivotnoj formi, svaka mu cast. za Rosija je ovo odlicno. Pedrosa konacno malo vise u kadru da bude.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #39
                    Jbm ti ispit u nedelju, nisam mogao da gledam Sta je sad Markic uradio?

                    Comment


                    • #40
                      Nista posebno
                      Prvo kontakt sa Redingom,guranje sa Rosijem,ispravljanje krivine,udarac u desnu nogu Kracloa Ovo je hronoloski poredjano

                      Comment


                      • #41
                        O kakvo kazni govorite?Covek je napravio gresku i vratio se na stazu odmah iz Rosija gde je i bio pre greske.U tom slucaju nema reci o kazni.
                        U Francuskoj na kraju 3. sektora cesto vozaci prave greske,odu siroko i vrate se na stazu.Kraj price.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Baš sam krenuo napisati ovo što je martinez napisao. Ne znam da li se Erceg samo pravi da je glup, ili šta je već sa njim zadnjih godina. Zna se da kada vozač izađe sa staze vrijedi nepisano pravilo da pusti vozače koji su bili ranije ispred njega i nastavlja se trka bez ikavih posljedica, tako je uvijek bilo u svakoj seriji. Ne znam zašto sada odjednom da se Marquez kažnjava, bio je iza, ostao je iza, niti uopšte profitirao od izlaženja sa staze. Momci malo objektivnosti, u redu je kada se blati Marc kada uradi nešto pogrešno, ali treba nekad pogledati širu sliku, tu sam lekciju davno naučio sa Massom u F1.

                          A o Srđanovim beskrajnim komentarima za brisanje vremena kada vozači izađu sa staze više ne vrijedi ni komentarisati, ne znam kako više sam sebe nije smorio sa tim.

                          Comment


                          • #43
                            Cekaj, on je napravio ocigednu gresku, i cisto kompletno isekao krivinu, jeste da je izasao iza Rosija, ali sta je sa drugim vozacima koji su bili iza? Prosao je mnogo krace rastojanje i za onakvu gresku, umesto da padne 5 pozicija, on padne jednu, jer je takva konfiguracija krivine da je mogao samo da produzi. Ako je Espargaro dobio sekundu, morao je i on.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Više ne vrijedi ono iz Suzuke 1989. pa da se Senna vraća na mjesto gdje je izašao sa staze. Mislim da vas buni mjesto na kome je izletio, ali on nije imao u tom trenutku nikakvu obavezu prema onim iza jer nije bio sa njima u borbi. Izletio je kada je Rossi blokirao njegov napad, vratio se na mjesto na stazi na kome je i bio, čak se udaljio malo od Rossija, nije ništa dobio na vremenu. Da je on sam bio na stazi i presjekao krivnu, e to je problem već, ovakve stvari se često dešavaju u borbama, posebno u nižim serijama i na 2 i na 4 točka.

                              Comment


                              • #45
                                Bas tako..onaj nagazi sore pa dobije sec ili 2.

                                Comment

                                Working...
                                X