Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 16/17

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja ih cekam, ali na tiketu imam i City, tamo penal promasio KDB.

    Valjda iskoriste igraca vise.. City ima citavo poluvrijeme da se igra.

    Sent from my Samsung using Tapatalk
    Last edited by Rossonero; 15-10-16, 16:08.

    Comment


    • Za Sitija ima vremena, Menhenglabah plasi, Jos i ovaj Adler kad se razbrani, mislis Nojer je na golu.

      Comment


      • Karlo i liga, no svakako ce je osvojiti
        sigpic

        Comment


        • Sreca pa i Bajern gubi bodove tamo gde se ocekuje lagana pobeda,inace bi vec sada imali finu prednost.

          Comment


          • Kakva dominacija Lajpciga u Wolfsburgu. Ovih 0-1 nije realan rezultat uopšte. Najmanje 0-3 bi trebalo da bude. Nisu momci dali Wolfsburgu da pređe pola. Visok presing nekih 75-80 minuta. Pojeli su ih.

            Treći su, još uvek bez poraza. Sjajan rezultat za sad.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • ovaj ajntraht frankfurt, nisu imali za lebe pred početak sezone, otvoreno ljudi rekli, trebaju nam igrači na pozajmicu, evo im postave, 10 igrača sve stranci, smao jedan nemac
              cepaj samo, imaju igrače Reala,Junajteda,Čelzija, Fiorentine, nešto ubacili iz omladinskog pogona

              vodi ih Niko Kovač inače
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Modeste

                Comment


                • Ovaj Modeste je odlican napadac,bio i prosle ,a ove sezone tek to pokazuje
                  A Hamburg,aj sto je smenio trenera,i trebao je, jer nemaju sastav za dno a zakucani,al posto su doveli jos goreg lose im se pise
                  Last edited by 61563; 30-10-16, 18:17.

                  Comment


                  • Antoan Modeste je godinama u vrhu liste strelaca i glavni egzekutor u Kelnu. Očekujem ga vrlo brzo u nekom TOP timu Bundeslige mada ga ugovor sa "Jarčevima" veže do 2021.

                    Comment


                    • Hamburg 0 Obamejang 4
                      sigpic

                      Comment


                      • Jbt ko li je vlasnik Hamburga oterace velikana u cvajtu,oni imaju sastav ne za 2 boda nisu ni za zonu ispadanja,al oni od loseg trenera dovedu jos goreg

                        Za razliku od Hofenhajma i Lajpciga,ovaj mali radi fenomenalan posao sa Hofeh a i trener Lajpciga je vrhunski za mene bolji oboje od Tuhela kog nekako najvise isticu u medijima,nije los al nekako mi on Wenger za sirotinju

                        Comment


                        • Ide Lajpcig po titulu..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Plaćenici

                            Comment


                            • Ne stranu kako su nastali, meni je Lajpcig hit prvenstva za sad. Ne samo zbog prve pozicije, već zbog igre. Visok presing, visok tempo...igra se lep fudbal. To je lepo videti.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zbilja ih nisam nijednom gleda ove sezone... Tacno ako ih odigram na kladzu ce me obalit pa bolje da im ne malerisem.
                                Elem, posle ovoga kola ce imat malu zalihu.

                                Marko Rojs se konacno vrati and hes goneeee... Opet neka povreda, pih...

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X