Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kakva sramota od ponude na Sk 2 i 3 u Subotu.

    Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #92
      Mags Serbia, znam već za tu stranicu i igram fantasy, ali kako mi ona može pomoći da nešto radim, ipak je to zvanična stranica premier lige, mislio sam na nešto manje profesionalno, mada se ne bih bunio kada bi mogao raditi za njih

      Comment


      • #93
        A kako leba ti mislis da zaradis od toga sto pratis verno Premijer ligu, leba ti?

        Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • #94
          Oh, sorry Crveni Đavolu. Ja pratim Premier League od njenog osnivanja a navijam za moj Newcastle United još dok je početkom devedesetih igrao u tadašnjoj Division One i nikada mi u glavi nisu bile cifre koje bih mogao da zaradim jer pratim Premier League i volim moj Newcastle United.

          Pišem blog o Newcastle United-u, evo, neki dan je blog proslavio desetogodišnjicu rada i to je to. Radim ono što volim. Novac zarađujem na drugoj strani.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • #95
            Tarantula, tražio sam i na astri i našao sam bein sports 1,2 i 3 HD, međutim nema slike ni tona, samo crna slika, znaš li kako se to i da li se može popraviti?

            Comment


            • #96
              Satnica direktnih prenosa na satelitskim televizijama:

              Code:
              www.livesportsat.in.rs

              Comment


              • #97
                Od Božića (7.1) vraćaju se prenosi Nemačke košarkaške lige, koje nije bilo od početka ove sezone

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Crveni Đavo View Post
                  Tarantula, tražio sam i na astri i našao sam bein sports 1,2 i 3 HD, međutim nema slike ni tona, samo crna slika, znaš li kako se to i da li se može popraviti?
                  Ne. Možeš ti naći i Arenu ali su kodirani za satelit.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #99
                    Zasto se slabo NBA prenosi?

                    Comment


                    • Evo već tri utakmice zaredom se prenose u 4 na prva 3 SK, nadam se da će se ovako nastaviti

                      Comment


                      • Lijepo pozdrav. De mi recite, zanima me kako da pronađem pinkove kanale na totalu. Preko kojeg satelita da tražim? Hvala unaprijed

                        Comment


                        • Pinkovi kanali se ne emituju na Totalu. Nekad idu FTA pa ih mozes naci, ali ubrzo budu kodirani. I nemoj pisati u ovoj temi jer nije predvidjena za to, pa da znas.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • ok, hvala

                            Comment


                            • Izvinjavam se sto gnjavim ali posto sam veliki fan NFL-a zanima me na koliko sezona SK ima prava prenosa?Pozdrav

                              Comment


                              • Još jednu. Rekao je Peđa prošle godine u prenosu Superbowla "naredne 2 sezone". Mislim da će i posle naredne dokupiti još 3 godine. Nadam se.

                                Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X