Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Postoje tehnicki uslovi za prenose na svim terenima, druga je stvar sto je to trenutno neisplativo.Mogu da se prenose mecevi u Surdulici ili Lucanima, ali posto 99% ljudi gleda domaci fudbal zbog vecitih mora tu da budu u velikom plusu kako bi se iskompenzovao sa gubicima drugih meceva.Ja ocekujem u skorije vreme da prenose 4-5 meceva po kolu SL sto uopste nije nerealno zato sto sada prenose pored vecitih najvise i Vosine meceve.Trazice drugi timovi da ih vise prenose.Do pre malo jace od godinu dana su se prenosili mecevi samo vecitih, sada vec drugu sezonu za redom prenose tri meca.Vise se prenose Radnicki, Cukaricki i jos par timova koji su bili ili su trenutno u gornjoj polovini tabeli i pozdravljam takvu odluku.

    Comment


    • #32
      Pa dobro ali ko pa gleda skotski fudbal? Oni vise nemaju ni vecite... pola lige su obicna sela, poluprazni stadioni svuda ocajan fudbal pa njihovi klubovi godinama unazad ispadaju na pocetku kvalifikacija... samo seltik prolazi a i on zna jako cesto da se kvalitetno obruka od nekih malih klubova... stvarno ne znam ko u srbiji prati taj fudbal... verujem da bi vise ljudi gledalo mec rdn pirot vs sloboda uzice nego bilo koji mec iz skotske... uostalom sos kanal i zivi od prenosa nasih liga sto znaci da postoji jako puno ljudi u srbiji koji prate taj fudbal... i naravno da niko ne gleda nasu prvu ligu jer je na areni koju skoro niko i nema... isto ko i kalco ne pamtim kad sam gledao neku tekmu serije a niti znam ljude koji je gledaju... eventuelno skiknu do kladze da odgledaju neki derbi i to je to...
      Last edited by Foxpro; 30-09-16, 21:32.

      Comment


      • #33
        Covece, pa nije Sport Klub samo Srbski kanal... I Hrvatski, i Makedonski je.

        Za ljubitelje ostrovskog fudbala, Skotski fudbal je itekako zanimljiv za pratenje...

        Comment


        • #34
          Originally posted by Foxpro View Post
          Pa dobro ali ko pa gleda skotski fudbal? Oni vise nemaju ni vecite... pola lige su obicna sela, poluprazni stadioni svuda ocajan fudbal pa njihovi klubovi godinama unazad ispadaju na pocetku kvalifikacija... samo seltik prolazi a i on zna jako cesto da se kvalitetno obruka od nekih malih klubova... stvarno ne znam ko u srbiji prati taj fudbal... verujem da bi vise ljudi gledalo mec rdn pirot vs sloboda uzice nego bilo koji mec iz skotske... uostalom sos kanal i zivi od prenosa nasih liga sto znaci da postoji jako puno ljudi u srbiji koji prate taj fudbal... i naravno da niko ne gleda nasu prvu ligu jer je na areni koju skoro niko i nema... isto ko i kalco ne pamtim kad sam gledao neku tekmu serije a niti znam ljude koji je gledaju... eventuelno skiknu do kladze da odgledaju neki derbi i to je to...
          Pustite momka...registrovao se da bi podrzao drugu ligu...

          Comment


          • #35
            Lisica je to, verovatno igra za nekog drugoligasa

            Comment


            • #36
              Originally posted by Foxpro View Post
              Koja je poenta prenosenja skotskog fudbala? Ocajan ali ocajan fudbal, mali i smesni klubovi poluprazni stadioni, nepostojanje sampionske trke ama bas nista vredno gledanja... pa do skora ni rendzers nije bio u toj ligi a i sad kad jeste sto puta je slabiji od seltika... zbog cega umesto toga ne prenosite nasu drugu ligu? Fudbal je u oba slucaja los ali ja sam ubedjen da coveka u srbiji vise zanima da gleda recimo macvu, slobodu, rdn pirot itd nego li ove skotske velikane poput st johnstone invernes partick hamilton itd... mozda gresim ali mislim da bi to bio plus i nas fudbal i za nas gledaoce i za vasu gledanost.
              Druže ja sam ceo život trenirao u Mačvi , živim 5 minuta od stadiona pa ih ne gledam
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #37
                Originally posted by Lord Gangara View Post
                Druže ja sam ceo život trenirao u Mačvi , živim 5 minuta od stadiona pa ih ne gledam
                Zemljak, ne mogu vinjak i sport istovremeno.

                Konkretno, škotski fudbal je sranje bez presedana, ali ima više sponzora i zbog toga je isplativiji emiterima. To je ta priča.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Registrovo sam se da bih napisao ono za komentatora sto prenosi rusku ligu ovo mi je samo na pamet posle pohvale komentatora sto prenosi skote... i dalje ne vidim poentu prenosenja te lige...

                  Comment


                  • #39
                    Ja kolko se secam skotska liga je ulazila u paket 2010 kada je SK krenuo sa prenosima PL.Pored te dve stvari u paketu su ulazili prenosi FA Kupa i engleske reprezentacija.Sada za Liga Kup ne mogu da se setim, ali to nije puno bitno.

                    Comment


                    • #40
                      Pošto vidim da niko ništa konkretno ne piše o onome što mene zanima, evo vam pitanje, pa ko zna, bio bih mu vrlo zahvalan na odgovoru. Kad se nastavljaju prenosi EPL u 16h na SK 123, HVALA

                      Comment


                      • #41
                        Jedno lijepo košarkaško iznenađenje - EuroCup na SK. Najbolja košarka NBA, Euroleague i EuroCup direktno i ekskluzivno na kanalima Sport Kluba.

                        http://www.sportklub.rs/evrokup-na-sport-klubu
                        Last edited by Tarantula®; 03-10-16, 14:12.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #42
                          Maloprije sam vidio da su reklamirali NBA, a može li mi iko reći da li zna šta se dešava sa prenosima u 16h premier lige na prva 3 kanala SK

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Covece, pa nije Sport Klub samo Srbski kanal... I Hrvatski, i Makedonski je.

                            Za ljubitelje ostrovskog fudbala, Skotski fudbal je itekako zanimljiv za pratenje...
                            Ne budi smešan!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Druže ja sam ceo život trenirao u Mačvi , živim 5 minuta od stadiona pa ih ne gledam
                              То су ти опасни момци с Тркалишта.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Dobra vijest za mušku populaciju.
                                Prvenstvo Italije za odbojkašice na SK.

                                http://sportklub.rs/Odbojka/a132068-...ice-na-SK.html
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X