Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Blokirace oni sigurno, kao sto blokiraju LS utorkom. Takodje provalio sam prosle srede da mi iz Srbije( ne znam za ostale drzave) mozemo da gledamo utakmicu na OBN-u iako je skrembluju. Ja sam vratio unazad preko D3 go-a mozda 5 sekundi posle pocetka meca, i sve je islo super, samo sto prenos gledas sa par sekundi zakasnjenja ali svakako je bolje nego da trazis stream. Eto gledao sam bas Juventus u sredu na OBN-u, pa eto ako vam se ne svidja repertoar RTS-a onda moze i na OBN-u da se gleda. A steta sto RTRS ne moze da se "vrati unazad", nema te opcije bas kao ni HRT.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      Da li ce SK prenositi NBA ligu ove sezone...

      Comment


      • #18
        Pozdrav. Da li znate kad će SK nastaviti sa prenosima engleske lige u 16h i da li će nastaviti. Hvala

        Comment


        • #19
          Originally posted by Crveni Đavo View Post
          Pozdrav. Da li znate kad će SK nastaviti sa prenosima engleske lige u 16h i da li će nastaviti. Hvala
          Od Oktobra nastavljaju prenosi, tako bar mislim. Jos jedno kolo, t.e sledno kolo, pa onda ide pauza zbog reprezentacija, pa tek onda se vracaju sa prenosima.

          Originally posted by maksic View Post
          Da li ce SK prenositi NBA ligu ove sezone...
          Zar je toliko tesko da vratis stranu unazad, i da vidis koja je ponuda SK za ovu sezonu.

          Comment


          • #20
            pa išli su prenosi u 16h juče ,na 4 je valjda bio Liverpul

            bila je reklama na tv, samo mislim da nisu upisali u programskoj šemi il ja bar to nisam video


            e sad jedino ako čovek pita kada će prenositi utakmicu u tom terminu na sk1,2,3 ???
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • #21
              saburo sakai, da, na to sam mislio, znam ja da imaju prenosi na sk 4,5 i 6, ali nema na prva 3 kanala, ser gagi, hvala, nadam se da će se to sve uskoro riješiti

              Comment


              • #22
                Last edited by saburo sakai; 29-09-16, 01:31.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • #23
                  Koja je poenta prenosenja skotskog fudbala? Ocajan ali ocajan fudbal, mali i smesni klubovi poluprazni stadioni, nepostojanje sampionske trke ama bas nista vredno gledanja... pa do skora ni rendzers nije bio u toj ligi a i sad kad jeste sto puta je slabiji od seltika... zbog cega umesto toga ne prenosite nasu drugu ligu? Fudbal je u oba slucaja los ali ja sam ubedjen da coveka u srbiji vise zanima da gleda recimo macvu, slobodu, rdn pirot itd nego li ove skotske velikane poput st johnstone invernes partick hamilton itd... mozda gresim ali mislim da bi to bio plus i nas fudbal i za nas gledaoce i za vasu gledanost.

                  Comment


                  • #24
                    Naravno da grešiš.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • #25
                      Pola Srbije ne gleda prvu ligu a ne drugu. A inace ima i ljudi i van Srbije koji imaju SK.

                      Comment


                      • #26
                        A postoje prenosi II lige, ono pokrivenost kamerama, tehnika i to, pa SK eventualno samo da otkupi prava prenosa?
                        Koliko znam ne postje tehnički uslovi za prenos ni svih mečeva I lige...
                        Uozbiljite se, a izbor bogatog programa uvek postoji.
                        Last edited by miloolja; 30-09-16, 13:10.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #27
                          I prva liga se prenosi na jedvite jade, pozajmljuje se oprema od RTSa, odnosno iznajmljuje, kakvi crni prenosi druge lige, evo engleski Cempionsip je bez premca najjaca druga liga na svijetu, pa prenosi na kasicicu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            pih, neće ovo skoro ja sam se ponadao do kraja oktobra, početkom novembra

                            http://www.politika.rs/sr/clanak/364...a-preuzme-IKOM

                            Komisija za zaštitu konkurencije će o slučaju SBB-a koji je nedavno prijavio koncentraciju, s namerom preuzimanja kablovskog operatera IKOM, odlučivati u ispitnom postupku po službenoj dužnosti, saznaje „Politika”. To znači da će rešenje biti doneto najkasnije za četiri meseca, umesto u skraćenom postupku od 30 dana od podnošenja prijave. Naime, ovaj predmet je trenutno u obradi, a od SBB-a je već zatražena dodatna dokumentacija.
                            Last edited by saburo sakai; 30-09-16, 13:21.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • #29
                              Ja se secam da je jedne sezone SOS kanal prenosio drugu ligu uzivo, a pretpostavljam da i sada obradjuju tu tematiku samo u vidu sazetih snimaka ili vec kakvih drugih izvestaja

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Foxpro View Post
                                zbog cega umesto toga ne prenosite nasu drugu ligu? Fudbal je u oba slucaja los ali ja sam ubedjen da coveka u srbiji vise zanima da gleda recimo macvu, slobodu, rdn pirot itd
                                Ni bliža rodbina igrača ne prati tu ligu.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X