Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gazde Intera sve karte bacili na dovođenje Maurisija Poketina. Gaučos je lud ako napusti Totenhem zbog Intera.

    Comment


    • Spal i Verona su novi clanovi Serie A.

      ------------------------------------------------------------

      U plej-ofu ce se sastati:

      Frosinone - Benevento/Specija
      Perudja - Citadela/Karpi

      Comment


      • Pjanić definitivno dobio opasnu konkurenciju za slobodnjake.. gađa ih Dybalica samo tako.

        Comment


        • Comment


          • Prica se da hocemo Keitu i Shicka iz Sampdorije. Ne znam za Bernardeskija, njega Inter kaparisao tako se pricalo.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Keita je alternativa, dok za Schicka smo opasno zagrizli. A sto se tice Bernardeskog, videcemo sta ce biti.

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Cairo o Belotiju

                    Cairo also discussed Belotti’s future, and confirmed he won’t leave unless a foreign club pays his €100m release clause.

                    “We have a contract with him until 2021 and I don’t think there are teams who will come and pay the clause.

                    Comment


                    • Comment


                      • Odlican mladi igrac, Ceski fudbaler, prva asocijacija na Nedveda.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Roma have chosen Eusebio Di Francesco. In the next few days they will try to finalize the deal (Sky Italia)

                          Comment


                          • OFFICIAL: New kickoff times #SerieA next year

                            Saturday - 1500 , 1800, 2030
                            Sunday - 1230, 3x 1500 , 1800, 2030
                            Monday - 2030
                            Faktički, može da se pogleda 8 tekmi po kolu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Odlično, uvijek mi je bilo bezveze sto se skoro 60 posto tekmi igra nedjeljom u 15:00
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Pa ne znam, meni je uvek nedelja u 15 bila simbol Serija A, isto tako Englezi u 16, Nemci u 15:30, ali sada sve postaje komercijala zbog para od tv prenosa.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X