Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko taj covjek odskace svojim znanjem,kretnjama nevjerovatno je prosto...svaki pas,svaki potez je kod nje smislen i logican,ali ovi ga ne prate kako treba
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mora Dibala malo da razmrda na protivničkoj polovini.

      Mario se bori, svako mu čast, ali.....

      Comment


      • Sta skide Ščešnji u Buffonovom stilu.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Pih majke vam ga smrdljive sta se povlacite, stvarno mi nije jasno...Umalo da ga primimo, a gol visi u vazduhu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma idi Ščešni u u tri lepe više....

            Comment


            • Brajko Sturaro vam je najopasniji
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Sta izvodi Kvardado na kraju - sto ih ne otera u dublji minus?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Borben je baš, ali s druge strane i kamerman je naučio da kad on primi loptu u polju odmah pomera kameru ka Juveovom golu

                  Comment


                  • Suma sumarum ovaj Cuardado je dosta glup igrac.Ima on nekih dobrih momenata,ali tamo vamo svede se to sve na jednog prosjecnog igraca,solidnog
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kvadrado svaku loptu prodao od kako je usao, bas je ocajan bio. Ne volim kad damo rano gol i onda igramo kao sline, ali hajde, ovog puta smo sacuvali gol i +7.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Igrač utakmice Rugani.

                        Naravno biće Pipita jer je sam dao gol, i realno je, ali pored njega Rugani iskidao.

                        Mada sa druge strane, budimo realni, Džeko je istorji, prošlost opasnog napadača, klasičan Bogalj, ide ko bolesna raga.

                        Comment


                        • Shvatio sam da je Juan gluperda kad je poslije tekme s Lyonom tvrdio da je onaj go postigao namjerno.

                          Eto k'o da nema 72 kamere iz svakog mogućeg ugla pa mi necemo shvatiti da ti je lopta presla preko noge. Ja sam prvi htio vjerovati da ga je namjerno zabio.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Slazem se, Rugani odigrao odlicno veceras. Nadam se da Pjanic niej ozbiljnije povredjen, u Petak je Superkup Italije protiv Milana, pa bi valjalo da se oporavi.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sa pola snage +7 u ligi i prvo mjesto u ligi prvaka nije lose,sad se samo dobro spremiti za mart i napasti ligu prvaka.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Rugani mi je stvarno elegantan štoper. Nema nepotrebnog nasilja,grubosti neke..

                                Mislim da Juve ima s njim ima dugoročno rješenje na štoperskoj poziciji.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X