Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je placen koliko donosi ovakav debeo i koliko ce donositi...ne jebe on ni pritisak para,ni navijaca nista samo gazi

    Nemoguce koliko sam sretan kad vidim da je top topova

    Pjanic je vrhunsko pojacanje,vrhunsko
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sad tek video golove Pipita.
      Kako ja tog coveka obozavam.

      1.Suarez, 2.Pipito, pa nekoliko mesta prazno, pa ostali.

      Comment


      • Igrao se derbi Dve Sicilije dok Hamšik i Kaljehon nisu izašli na scenu. Dobro prvo poluvreme od strane "sokolova", ali nemoćni su na duže staze. S druge strane, Napoli je indolentan, kao i često do sada, ali uz dva dobra poteza zatvoriše meč.
        sigpic

        Comment


        • Jose Maria Callejon 9,5 miliona eura jedno od najboljih pojacanja Serije A zadnjih godina...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Čovek koji može da napiše doktorat na tezu "Kako postati trn u dupetu svake odbrane u nekoliko pametnih odigravanja i protrčavanja". Arhetip krila, nebitno što su krila u nestajanju, ali on pokazuje kako krilni igrač treba igrati - direktno, precizno, bez gubljenja vremena na bespotrebne driblinge i davljenje lopte.
            sigpic

            Comment


            • Kada bi Napoli nastavio ovako da igea na gostovanjima gdje bi im kraj bio... A opet sa druge strane treba biti realan i reci da Palermo ne moze da bude neko mjerilo, jer oni ce ove sezone grcevito da se bore za opstanak.

              Comment


              • Sve to + takticki potkovano i ono sto treneri najvise vole igra odbranu 90 min
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kako se samo kolju defanzivci Kaljarija međusobno, kao da se prvi put vide.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zna li iko sta se desava na utakmici Genova-Fiorentina? Zasto je prekinuta utakmica?
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Potop
                      Spoiler




                      Rosso, šta se dešava sa De Scigliom? Meni je on bio odličan bek u najavi. Je l ga povrede usporile? Je l su stvarno bolji i Abate i Antonelli od njega?
                      Last edited by p4p1; 11-09-16, 14:49.

                      Comment


                      • Dosta problema ima sa ozljedama i ne moze nikako da se vrati u pravu formu. Sigurno je i u ovoj situaciji bolj od Abatea. Montella bravo za guranje Polija u prvu postavu. Daj mu i kapitensku traku j*** ti on mater! Nemam ja zivaca da gledam ove invalide svega mi...

                        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                        Last edited by Rossonero; 11-09-16, 15:02.

                        Comment


                        • Kakav gol prima Milan

                          Comment


                          • Milan nek stavi kljuc u bravu. Pa bar bod su mogli uzeti.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Bacca idi na zimu bilo gdje jer nisi zasluzio da igras sa invalidima oko sebe. LS sa Milanom mozes da zaboravis.

                              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                              Last edited by Rossonero; 11-09-16, 16:05.

                              Comment


                              • Kako je danas bila čudna utakmica u Rimu.

                                Toti sa 40 godina je i dalje neverovatan igrač, kakve je danas lopte slao to je poezija. Sam je stvorio 5-6 šansi Džeku i Salahu, ovi većinu nisu iskoristili, a i golman Sampe je branio nenormalno danas. Odbrana i dalje glavni problem.

                                Comment

                                Working...
                                X