Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haj njegovih 10,ali Juventus sam gledao 180 min i kako je Sandro 7 nabrao to mi nije jasno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Znaš li da sam zbog toga napisao "ne znam kako se ovo sabira", jedino ako računaju svaki centar šut nakon koga uputi igrač šut ka golu, mada i tada teško, evo ja mogu da se setim jedva četiri situacije.

      Comment


      • Moreno do marta meseca prosle sezone bio ispred Kutinja i Firmina na toj listi. Ocigledno fetis na leve bekove medju statisticarima.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • L'U.S. Città di Palermo comunica di aver affidato la guida della Prima Squadra a Roberto De Zerbi. L'allenatore rosanero verrà presentato nella giornata di oggi dal Direttore Sportivo Daniele Faggiano e risponderà alle domande degli Operatori dell'Informazione - regolarmente accreditati per la stagione in corso - presso la sala stampa del Tenente Onorato di Boccadifalco a partire dalle 16.30.
            Zamparini reče juče da mu je ovo poslednji mesec na čelu Palerma. Prodaja je pred vratima.
            sigpic

            Comment


            • Koliko su plaćeni treneri na godišnjem nivou po Gazeti

              Juventus boss Allegri is by far and away the top earner on €5m per year and is under contract until June 2018.

              Luciano Spalletti of Roma follows on €3m in a deal that will expire at the end of this season, but the club is also still paying Rudi Garcia after he was sacked in January.

              Next on the list is newcomer Frank de Boer at Inter, earning €2.5m per year.

              Vincenzo Montella picks up €2.2m at Milan, then Paulo Sousa of Fiorentina and Sinisa Mihajlovic at Torino both get €1.5m.

              Only in seventh place is Sarri, who earns just €1.4m per season until 2020 despite taking Napoli to second place.

              Eusebio Di Francesco’s recent contract renewal bumped his salary up to €1.1m at Sassuolo, reward for turning down some big money moves elsewhere.

              Of the rest, only Roberto Donadoni earns €1m at Bologna.

              Giovanni Martusciello of Empoli and Crotone’s Davide Nicola are the cheapest Coaches in Serie A, earning only €0.2m per year.

              The others are on €0.8m (Gian Piero Gasperini of Atalanta, Simone Inzaghi at Lazio, Marco Giampaolo at Sampdoria), €0.7m (Beppe Iachini at Udinese), €0.6m (Ivan Juric at Genoa), €0.5m (Roberto De Zerbi at Palermo), €0.4m (Massimo Rastelli of Cagliari, Rolando Maran of Chievo).

              Massimo Oddo gets €0.3m per year at Pescara, having taken them to promotion from Serie B.
              Od igrača najplaćeniji je Iguain sa 7.5 miliona, De Rosi je drugi sa 6.5, dok Gazeta navodi i da navodno prva zvezda Intera, Ikardi, zarađuje "svega" 3 miliona godišnje po trenutnom ugovoru.

              Comment


              • Koliko ce se De Zerbi zadrzati na klupi Palerma? Pet dana, deset dana, mjesec?

                Comment




                • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Daj ga Pipita daj ga majstore!

                    EDIT: Joooooj golcine sunce ti, kakva partija Pipita za 10 minuta
                    Last edited by bice; 10-09-16, 17:14.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kakva volejcina Pipite. Ma vrijedi svaki euro.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • A sto si tako surov jos na pocetku, ne valja

                        Comment


                        • Hladno Pipita ubi nogama.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Covjek realan nije
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • https://streamable.com/sff4

                              Lepota svega

                              Comment


                              • Kako cepaju letosnja pojacanja Juventusa, bravo Pjanke.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X