Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Postoji deficit ozbiljno kvalitetnih stopera na trzistu vec neko vreme pa zato i takve cene svakog koji je iole dobar ili izrazi potencijal... Zakon ponude i traznje

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Kakav god deficit da postoji ni u jednom univerzumu ne može Maksimović ispasti skuplji od Benatje.

    Ove sezone simpatične ekipice imaju Torino, standardno Sasuolo i evo Sampdorija sa Praetom i Ćigarinijem. Dovela je Samp i Đuričića ali eto nisu mu dali da igra u prva dva kola.

    Smeši se Filipu Zvezda

    EDIT: jedan kvaliteten link o celokupnom prelaznom

    http://sport.sky.it/sport/calciomercato/serie_a.html
    Last edited by Brajkula; 01-09-16, 17:48.

    Comment


    • Meni je taj Benatija kao jedan od najjacih stopera Serie A i sa definitivno tada najjacom sezonom iza sebe od svih stopera iste lige otisao za smesnih 26 miliona u Bayern. Dobro sada dolaskom Humelsa stvarno ne bi imao mesta ali opet ga Juve dobio za smesne pare, 20 miliona ce ih izaci ako ga otkupe...
      To sa Maksimovicem mi je nestvarno, da je neko njega toliko platio... Sta je on to pokazao da opravda tu cenu? Ja sam bio ubedjen kad sam video da su ga doveli i za koje pare da ce uvaliti nekim englezima Kulibalija za neku nenormalnu cifru tipa 70 miliona pa ih bas briga mogu da se rasipaju

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Čitam tvoj post, sve pet. Ali razmišljam, jbt koji je pa kvalitetniji štoper Napoliju i bio dostupan u ovom prelaznom roku !?

        Niko mi se nije nacrtao, jedino da izmišljaju ko Roma sa ovim Brazilcima ili da dovedu iz lige baš tog Maksimovića ili možda Aćerbija iz Sasuola, i to je to....možda Ogbona, ali cenim da bi VH tražio i više para za Ogbonu, a baš i nije nekra razlika sa Maksimovićem, možda je Maksa čak i ispred.

        Ruku na srce, pitanje je da li bi Bentaja išao pod Vezuv....kao dostupan štoper, pogotovo jer smo odmah krenuli na njega, plus sa njim će Bajern da prebije dug za Komana, to je u suštini i poenta transfera.

        Comment


        • Palermo i Balardini pregovaraju oko sporazumnog raskida ugovora.

          Ruku na srce, mogu razumeti Balardinija. Palermo je "razrušen" tokom prelaznog roka, ima par igrača od kojih možeš očekivati partije na nivou Serije A, ostatak uopšte ne obećava. Zamparini je pregovarao sa nekim Amerikancem o prodaji klub, posle sa nekim Kinezima, ali to je zamrlo i leto se lagano okončava - u Palermu sve mirno. Hiljemark, Dijamanti, Čočev, Kuajson, Gonzales i Bruno Enrike su nedovoljni za opstanak. Treba tu još igrača, Možda dođe Adebajor, to se aktuelizovalo, ali nešto sumnjam.
          Roberto De Zerbi bi trebao preuzeti posle Bale.

          Palermo i Krotone su sigurice za Seriju B. Udineze i Empoli za treće mesto.
          sigpic

          Comment


          • Empoli i Udine nema šanse, za Palermo i Krotone se slažem.

            Ima tu drugih kandidata tipa standardno Peskara i Kaljari, a tek posle njih idu Udine i eto Empoli, e tu su negde Bolonja, Atalanta, Kjevo i Đenova posle njih.

            Comment


            • Empoli je izgubio Tonelija, Paredesa, Zilinskog i Ruija; Đilardino i Paskval su has been; odbrana im je sastavljen od igrača koji su do sada najviše prilika imali u Seriji B; Martušelo je potpuni novajlija u ovom poslu. Videlo se i u prva dva kola da ne mogu prići golu rivala i poentirati. Da ne pominjem kako su odigrali drugi deo protekle sezone. Da su malo slabije odigrali jesenji deo, sada bi bili u Seriji B.
              Udineze ni prošle sezone nije blistao, ove sezone nisu promenili mnogo, ali imaju neke polovare i Jakini bi se trebao udarati u dupe ako preživi sezonu i Udineze sa njim. Ni Jakini sam nije garancija. Pored toga, dajem im više šanse nego Empoliju.

              Kaljari ima dobru ekipu, ima i proverenih prvoligaških igrača, nekoliko talentovanih momaka, dok će Peskara biti maksimalna jebada za svakoga. Ne verujem da će ispasti, slična priča kao sa Kaljarijem.
              sigpic

              Comment


              • Peskara - naglavačke. U tom tvom scenariju Palermo će da opstane. Peskara, Krotone i Empoli.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  U tom tvom scenariju Palermo će da opstane.
                  Neće, Palermo, Krotone i Empoli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Peskara i Krotone ispadaju sigurno.
                    Palermo, Empoli i Kjevo za opstanak.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • De Guzman je izabrao broj 1 da nosi u Chievu.

                      Comment


                      • Kad je Simon taj fazon profuro
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Za se ko jedinicu nosi jbm mu majku... Sta se izmislja topla voda?
                          Last edited by Rossonero; 02-09-16, 23:50.

                          Comment


                          • Zna se i ko je jedinica svih jedinica, kada je publika u Bariju krenula da zviždi Mareljezi brat krneuo da aplaudira u smislu da sportski podrži himnu rivala, ispratili ga ostali saigrači a za njima i normalniji deo publike

                            Comment


                            • De Zerbi u ponedeljak preuzima Palermo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Most chances created after two rounds:

                                [10] Èver Banega
                                [07] Josef Martinez, Alex Sandro, Mohamed Salah
                                Nzm kako se ovo sabira, ali Banega je u prva dva kola odradio svoj deo posla.

                                Comment

                                Working...
                                X