Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spominjao se Kutinjo kao potencijalno pojacanje, i mislim da bi im dobro dosao takav igrac. Desni bek im ipak mora biti prioritet za sledecu sezonu, Beljarin bi bio idealno resenje posto se ne mozes pouzdati da ti Roberto bude jedina opcija. Sto se tice napada tu nemaju nekih velikih opcija, i ja sam cak bio ubedjen da su ekstra prosli sa Pakom, ali ispostavio se kao nedorastao za klub Barsinog nivoa. Bolje da su Persija doveli, sigurno mu ne bi bio problem da ulazi sa klupe.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      И Селту у гостима, заостала.




      Nece se Selta zamarati tu, fokusirace se na LE verovatno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post




        Nece se Selta zamarati tu, fokusirace se na LE verovatno.
        Већ сада играју с пола снаге, чак мислим да одмарају главне играче, али не знам када се игра та утакмица, можда испадну до тада.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Kapiram da ne jure igrace koji su klasa a blizu su ulaska u cetvrtu deceniju.A realno sem ako ih je PSZ odbio, koji je drugi razlog zasto ne bi uzeli Veratija pre Gomesa?

          Sto se tice napadacke trojke, sigurno nije dugacak red za one koji bi grejali klupu.

          Nije samo Real, rekao bih da tu spada i Bajern, a i ne secam se da su nekog iz Junajteda uspeli da dovedu mada sem Pogbe nema druge mete koja bi kod njih bila pozeljna.DDG otpisujem zato sto je Spanac.

          Ogroman kes daju za igrace koji su marketinski isplativi, a tu spadaju samo Suarez i Nejmar.Mada ne znam zasto se nisu povezivali recimo sa Humelsom i Pogbom.Ima tu nekih informacije za koje ne znamo i zasto oni nisu usli u razmatranje.
          Iz Junajteda su ranije mogli da dovedu koga hoce, zasto nisu, to je druga stvar. Sad malo teze, obzirom da se Vudvard bas zainatio spancima.

          Sto se Veratija tice, mozda ih odbijaju ceste povrede. Mislim da ce Dibala kod njih uskoro za neki jako ozbiljan kes. Ja bas njega vidim u Barsi kao desetku, i eventualno za par godina da preuzme Suarezovu poziciju. Al nije bio dobar momenat na leto, ne nakon onakvih Iniestinih partija na evropskom.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ja od kada pratim jedini prelazak iz Junajteda u Barsu je bio Pike koji tada je jos bio neafirmisani igrac koji nije mogao da dobije pristojnu minutazu u Junajtedu.Dok za Real sa druge strane bilo je nekoliko odlazaka bitnijih igraca.

            To sam i ja hteo da kazem, kroz 2-3 godine vidim recimo Dibalu ili nekog drugog koji odskace kod njih.Cim se oslobodi mesto u startnih 11 pojurice oni vrhunske igrace na toj poziciji.Uglavnom kada budu ulagali mnogo to ce da bude u poziciju koja ce da bude visestruko isplativa(znaci napadac ili veznjak tj naslednik Mesija/Suareza i Cavija/Inijeste).

            Meni se Kutinjo ne uklapa nesto u Barsin vezni red, a pritom Gomez moze da pokrije Buskeca.Nisu mi njih dvojica za poredjenje zato sto nisu isti tip igrac i ne pokrivaju iste pozicije, uz to Kutinjo u ovoj sezoni kad sam gledao Liverpul igra po strani, a ne u srcu veznog reda.Nije ni definicija disciplinovanog i odgovornog igraca, sto je dodatni razlog zasto ga ne vidim da bi mogao u Barsi da igra u vezi sa Rakiticem i Buskecom.

            Comment


            • Pa nisu htjeli da jure Verratija jer nece da izbace Iniestu iz prvih 11, trazili su neku otpad za na klupu i u rotaciju, i dobili pretplacenu rezervu od 30m, kakav crni Andre Gomes gdje to igrac.

              Comment


              • Da sam navijač Reala ne bi mogao Zidanu da oprostim držanje 90' Iska na klupi. Ajde ako nije hteo da krene s njim od početka ali da mu ne dozvoli bar 30 i kusur minuta to je nedopustivo. Ubacuješ nekog tamo Kovačića koji se pogubio od ulaska stvarno je nefer prema igraču koji im je doneo mnoštvo bodova, dal asistencijama ili pogocima. Ne razumem ni zašto su jurnuli pred kraj po skalp Barse kad im je bod bio kao pobeda. Marselo na protivničkoj polovini neće da "požuti" i stiže brutalna kazna u vidu svemogućnog Mesija.

                Comment


                • Ma Zidane je bio potpuno pogubljen, sramota je za jednig trenera da pri pozitivnom rezultatu u sudackoj nadoknadi, sa igracem manje, juris gol i napadas i ostavljas 50 metara tranzicijskog prostora. Apsolutno nikakva kontrola utakmica, nikakva, uzasno.
                  Nisu ni imali jasan cilj ni bili dobro organizirani, na stranu sto je bilo lijepo za gledati, ali onoliko prilika dobro organizirana ekipa ne moze dopustiti protivniku, totalno su lose pritiskali, steta, jbt imas titulu, primiri igrace a nemoj ih huskat i galvanizirat.
                  Last edited by Mrkela; 24-04-17, 10:55.

                  Comment


                  • Auuuuuu kakav slobodnjak..



                    Steta sto posle njega nije usla..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Rukavina poslao Karaska kod ortopeda i to bez uputa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko voli taktiku..ovaj lik je uvek odličan

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Indijanac odmara pola tima.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Zatvorena je ta utakmica od strane Pereza davno ovo je samo potvrda ako nekog odmara, odmah mi je lakse
                            Last edited by Mrkela; 26-04-17, 12:12.

                            Comment


                            • Neka odmara nekada Benzemu, nadam se zauvek
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Bale out tri sedmice, vjerovatno kraj ove sezone. Ne volim kad se neko od igrača povrijedi, bilo kojeg tima, ali može se reći dobre vijesti za Real, s obzirom kako je igrao ove sezone i u kakvoj je formi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X