Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Aki, nazvao si coveka prevarom zbog jednog promasenog tvita, a o tvojim promasajima bi se mogla napisati knjiga

    Comment


    • #77
      Mozda mu Sampaoli ozivi karijeru.

      Sevilla have agreed a deal with Manchester City to take midfielder Samir Nasri on loan until the end of the season.

      Comment


      • #78
        Originally posted by princoni. View Post
        Aki, nazvao si coveka prevarom zbog jednog promasenog tvita, a o tvojim promasajima bi se mogla napisati knjiga
        Neka to je lik koji je 24h prije nego sto je Mesut potpisao za Arsenal rekao nema sanse da on idje ide. Isto tako 24h prije nego sto je Alonso otisao, ista prica nema sanse.


        On je novinar sa kredibilitetom, ja sam marketing konsultant. Ja ne zaradjujem sireci dezinformacije, on ipak zaradjuje, i to fine svotice.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #79
          Emanuel Rivije je novi napadač Osasune. Došao je iz Njukasla na pozajmicu do kraja sezone. Osasuna ima pravo da otkupi ugovor Francuza za 7.000.000 evra.


        • #80

          Comment


          • #81
            Malaga je izgleda zadrzala nekako Kamaca, koliko znam VBA je snazno pokusavao da ga dovede.

            Valensija je uspjela da popuni rupe koje su se stvorile odlascima bitnih igraca ali njima trenutno primarni cilj treba da bude rad na koncepciji igre tima.

            Comment


            • #82
              Barcelona skroz dobro popunila roster i dovela dobre igrace...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #83
                Originally posted by Radulov47 View Post
                Granada je dovela još jedno pojačanje! Alberto Bueno se vratio u Primeru posle samo godinu dana u Portu. Pozajmica na godinu dana.

                Jaooo, baš mi drago što se ova legenda vraća u Primeru. Sećam se one sezone u Valjekanu, dao je skoro 20 golova mislim. Opet će on pod Pakom da živne. Stvarno ogromno pojačanje...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #84
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Barcelona skroz dobro popunila roster i dovela dobre igrace...
                  Jeste i iskreno se nisam nadao da ce biti ovako aktivni u ovom prelaznom roku ali sam znao da bi trebalo rijesiti pitanje nekih igraca koji nemaju skoro pa nikakvu ulogu a vode se kao clanovi prvog tima, kao sto su npr. Adrijano i Daglas.

                  Sada ce Enrike imati vise opcija a i trenutni standardni clanovi prvih 11 ce biti neuporedivo vise rastereceni.

                  Sama cinjenica da je Serhi Roberto prosle sezone igrao na sedam razlicitih pozicija govori kakvo je stanje bilo u pogledu dubine. Ovo sada je druga prica.

                  Treba navesti i to da je uprava kluba maksimalno podrzala Enrikea, od kako je Luis postao trener Barse ispostovan je koliko je moguce sto se tice transfera.

                  Comment


                  • #85
                    Viljareal je za 4.000.000 evra kupio od Espanjola štopera Alvara Gonzalesa. Igrač je potpisao za Žutu podmornicu do 2020. godine.


                  • #86
                    Ima i ovo. Ipak majstor sa ovih prostora u Primeru dosao.

                    Last edited by ognjen; 01-09-16, 20:48.

                    Comment


                    • #87
                      Kako nema, cena transfera 2 miliona + 20% od sledeće prodaje.

                      Inače bilo i boljih ponuda od Bešiktaša i Lokomotive iz Moskve u vidu 3 miliona + 20% od naredne prodaje, ali Aca nije hteo tamo, hteo je Primeru.

                      Inače, oprostio je klubu 325.000 duga.

                      Igraj Aco igra i pobedi

                      Comment


                      • #88
                        http://www.squawka.com/news/granadas...cocaine/764894

                        Comment


                        • #89
                          I posle mi ludi što pijemo vinjak.

                          Samo mi nije jasno valjda su mu radili test na drogu pred potpisavanja ugovora? Jbm li ga
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #90
                            Veselo, veselo..

                            Real and Atletico Madrid transfer bans

                            http://www.football-italia.net/91142...-transfer-bans

                            Comment

                            Working...
                            X