Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovom Piqueu treba žestoko otvoriti oči.

    Posljednje dvije sezone La Lige:

    * 13 jedanaesteraca u korist Real Madrida, a 22 u korist Barcelone,
    * 7 jedanaesteraca protiv Real Madrida, a 1 protiv Barcelone,
    * 5 crvenih kartona u korist Real Madrida, a 9 u korist Barcelone,
    * 5 igrača Reala su dobili crvene kartona, a 1 igrač Barcelone je dobio crveni karton.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ne zna Pique gdje udara, isto kao i Barcelona sa velikim magom na klupi.

      Comment


      • Daj Rosso kazi nesto argumentovano to sto pricas da je Enrike lazni mag... Lako je to napisati, jeste mu ne ide ove sezone, ali nikad tripleta nije laka

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Izvini, ali gdje si ti procitao lazni mag?

          Comment


          • Kao i Barcelona sa velikom magom na klupi.

            Ovo sam ja razumeo kao podjebavanje Enrikea...

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Barcelona ne zna gdje udara. Ko je kriv? Trener. Pique prica gluposti, bolje da gleda u svoje dvoriste, nego sto proziva Real. Da se odmah razumijemo ja ne simpatisem ni jedne ni druge.

              Comment


              • Pa naravno, ja sam vise za Reala, ali takodje i oni provociraju, spanci jbg.

                Ali zasto je trener kriv, to je najlakse reci, daj neki argument, zasto se ide samo na MSN, zasto nije doveo desnog beka, to.su vec druge price

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Ja nisam u upravi Barcelone pa da znam sve njhove probleme, evo ti onako na prvu loptu.

                  Suarez nije u svojoj prepoznatljivoj formi. Busquets katastrofa. Adekvatna zamjena za Alvesa nije dovedena. Gomes ispred Rakitica, na koju foru zaista ne znam. Stegen nije klasa za prvog golmana Barcelone. To je moje misljenje.

                  Vanzemaljac ih vadi, ali pitanje je dokle i on moze.

                  Comment


                  • E to je vec sasvim ok, mnogo je lepse ovako procitati

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Kakva tekma jbte. Osasuna 3 puta stize Valensiju. Koliko zelje su pokazali momci iz Osasune... svaka cast. Definitivno nisu zasluzili da izgube.

                      A crni Pareho masi penal u 86om minutu. Uhvati mu golman zivu. Nesto mnogo trulo se nalazi u toj Valensiji. Ovakav tim ne sme da se bori za opstanak.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Koja ludnica,Osasuna malo da poradi na odbrani pa ako nastave sa ovakvom željom da igraju,ko zna,sve je moguće dalje..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Meni ovo super leglo za kladzu. Kad sam video da je stoperski par Valensije Mangala-Suarez, znao sam da nece da izadje na dobro...

                          Ko spoji njih dvojicu jbte...

                          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ljuljaj srbine Solidno poceo Vasiljevic
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Jovetic zvanicno u Sevilji.
                              Broj 16.

                              Jel to Puertin broj??

                              Bolji tim u ovom trenutku nije mogao izabrati.

                              Comment


                              • Jovetic je inace Seviljino drugo pojacanje u ovom roku. Prije nekoliko dana je doveden stoper Lengle iz Nansija.

                                A sto se tice Jovetica, morace formom da ubijedi Sampaolija kako bi igrao konstantnije jer Sevilja ima dosta ofanzivnih igraca tako da konkurencije ne fali.

                                Comment

                                Working...
                                X