Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije me preceruj, to je Andre Gomes, kad je na terenu igrac manje.
    sigpic

    Comment


    • Suarez se raspada ali zato Nejmar...smijesni ste...

      Comment


      • I uvjek kada napisem nesto protiv nekog od "vasih omiljenih" mene mi oduzimate poene zasto cc, ne zelite gljedati stvari kako jesu nego prihvatate samo vase kako god
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Originally posted by stewanoskipp View Post
          On je ostavio i to kakav trag i igrao je sjajno se do povrede protiv salke u ligu prvaka kada ga je kolasinac ozljedio.. A znate e i vi kako vi ste ga primili u 90+ na camp nou od tog istog djecka i ako to nije uticalo mnogo na konacan rezultat.

          Al ukupno gledano vise je odradio i pokazao nego el hadaddi, sergi roberto i ostale vase "male majstore"
          Za mene je Sandro Ramirez bolji od El Hadadija. Eto to cu ti samo reci sto se toga tice.

          Ali moram ti i ovo reci. Ti imas vrlo specifican princip po kojem poredis dvije skole tako sto uzmes dvojicu igraca prema sopstvenom nahodjenju, onako kako ti odgovara, i onda ismijavas jednu skolu. Ali vidim da ti je super tako pa u istom maniru nastavi.

          Comment


          • Нејмар је целе сезоне катастеофалан.

            Comment


            • Originally posted by stewanoskipp View Post
              I uvjek kada napisem nesto protiv nekog od "vasih omiljenih" mene mi oduzimate poene zasto cc, ne zelite gljedati stvari kako jesu nego prihvatate samo vase kako god
              Ја ти одговорио на ствар о суђењу, ти наставио да пљујеш исто. Не знам како коментаришеш тренутак када Меси шутира с 20 метата и играч Виљареала пружа руку и блокира шут.

              Comment


              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                Ја ти одговорио на ствар о суђењу, ти наставио да пљујеш исто. Не знам како коментаришеш тренутак када Меси шутира с 20 метата и играч Виљареала пружа руку и блокира шут.
                Sta pljuem?hahah ako je to sto sam rekao da pike uvjek jedi to sto ne sme se jesti kad i sam zna da i oni imaju pomos..... Onda ti stvarno ne razumjes nista
                Kako sto je uradio maskerano tako i on nista drugacije tako da...
                Last edited by stewanoskipp; 08-01-17, 21:54.
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Originally posted by stewanoskipp View Post
                  Sta pljuem?hahah
                  Kako sto je uradio maskerano tako i on nista drugacije tako da...
                  Да је био црвени за Виљареал тада као што је требао да буде и пенал за Барселону, до те следеће ситуације не би ни дошло. Али ти то не схваташ очигледно..

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Да је био црвени за Виљареал тада као што је требао да буде и пенал за Барселону, до те следеће ситуације не би ни дошло. Али ти то не схваташ очигледно..
                    I baba kad bi imala muda onda bi se zvala drugacije
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by stewanoskipp View Post
                      I baba kad bi imala muda onda bi se zvala drugacije
                      To je diskutabilno, ako se zove Vanja, Sanja, Draginja, Boba zvala bi se isto
                      sigpic

                      Comment


                      • Hahaha ali Draginja... hahaha
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Gospodin Draginja jbg
                          sigpic

                          Comment


                          • Pique to Tebas: "You've seen it!"

                            PiquePresident

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • @ Vladan hahahahaha

                              Ljudi nije ni pola prvenstva polako, zakljucke ko je bio ovakav ili onakav u klubovima kao sto su Barsa i ostali velikani koji osvajaju bar neke trofeje svake godine ili mozda 3 od 4 godine mozete doneti u maju. Prosle godine je Barsa imala posle 30 kola 12 bodova vise nego RM a znamo koliko je bilo gusto na kraju. Isto tako je prica bila RM slab Ronaldo nista bla bla. Uzeli LS a Ronaldo i EP. Ali svejedno lepo bi bilo da se titula vrati u Madrid.

                              Comment


                              • Nemanja Maksimovic potpisao za Valensiju, na ljeto dolazi kao slobodan igrac.

                                Pominje se da bi i Hese mogao potpisati za Valensiju, iako mislim da oni trebaju vise da se osvrnu na samu igru ekipe jer napadaca im ne fali a ne pruzaju maksimum mogucnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X