Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Neverovatno kako lepo i jednostavno igra Barsa.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Viljareal promenio ceo napad..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • #18
        Kakva je ovo ludnica u Sevilji,poluvreme 3:3

        Comment


        • #19
          HHAHAHAHAHAHHA KAKAV BOLESTAN FUDBAL !

          E od danas ih gledam kad god sam u prilici, ovo nije normalno sta ljudi igraju .

          Jorge Sampaoli

          A Franco Vazquez je jedan veliki umjetnik i velika je steta sto je tek sad napustio Palermo, respekt doktore
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #20
            Pa da li je imao ludji mec u skorije vreme. Ja kao gledam, a od 10 golova video sam jedan

            Comment


            • #21
              Sampaoli je jedan veliki dingospo, kakva kraljina

              Kako se unosi u igri, agresivnost, napadanje, presing

              Sevilja ce biti najinteresantniji tim za pratiti u Evropi, ovakvo nesto tesko ce ko drug ponuditi Eventualno da se sad Paco Jemez naljuti pa da pocne i Granada Zeman hvali tu kao i Bielsa

              Comment


              • #22
                Sa Kolo i Rami valjda bice cvrsca ta odbrana, ali i Baptistao je bio odlican. Mnogo loso u odbrani, ali u napadu su bili predobri, busili su od sve strane. Treba jos mesec dva za da ekipa shvati novu filozofiju, ali na dug rok obecava ovaj novi proekt sa Sampaoliem. Kakve majstore su bile u startnih 11, a na klupu su ostali jos predobre igrace kao Ganso, Konopljanka, Korea, Kraneviter.

                Gledao sam 20-tak minuta od Barsa-Betis. Kakav je majstor Mesi, to je nestvarno. Ni na PES06 kad sam pojacavao sve osobine igraca na 99 nije bio toliko dominantan kao Mesi.

                Izgledao sam i Malaga-Osasuna, Malaga dosta dobar i sirok sastav. Svidela mi se igra, steta sto nisu stigli do pobedu. Stoperski par je bio ubedlivo najlosi del tima. Ostali su izigrali na nivo.

                Comment


                • #23
                  Skroz lud mec u Sevilji,kakav pocetak prvenstva za Sampaolia i ekipu.Mudo drzi fudbal u malom prstu.

                  Bez obzira na ovaj rezultat,Espanjol je sklopio finu ekipu,dobar trener,ocekujem ih u borbi za evropu.Ispraticu ih svakako.

                  Comment


                  • #24
                    Zna li neko možda...primetio sam da nema onog termina nedeljom u 12 sati. Da li su skroz izbacili ili će biti u toku sezone? Baš mi je bio gotivan taj termin...

                    Takođe sam primetio ovaj novi termin, tj. 2 tekme ponedeljkom u 20 i 22...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #25
                      Anoeta utisana nakon dvije minute.

                      Last edited by Rossonero; 21-08-16, 20:21.

                      Comment


                      • #26
                        Asensio, prijem, sut, sve perfektno

                        Comment


                        • #27
                          Real Madrid ima ekipu u kojoj svih 10 igraca mogu da daju go...Asensio je tata nema tu sad sta.

                          James sjedi,Isco sjedi i gledajte jbg

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #28
                            Penal za Atletico u 90-toj minuti.

                            Gameiro 1-0

                            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                            Last edited by Rossonero; 22-08-16, 00:05.

                            Comment


                            • #29
                              Opravdan. Al se Gameiro ispromasivao veceras i opet ima hrabrosti da sutira penal.

                              Comment


                              • #30
                                Zaslužili su jbga. Borio se Alaves, ali preveliki je ovo pritisak da bi se izdržalo...

                                Opet kreće Atletiko sa ovim 1-0 kući rezultatima...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X