Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Pozdrav svima od mene na forumu. Ukratko o meni. Rodjen sam u Beogradu, sa 11 sam otisao u Madrid i tamo sam evo vec 6 godina i trudim se da postanem profesionalni teniser. Veliki sam fan sto se fudbala tice Atletika(i Zvezde,) a sledeci omiljeni klub mi je paradoksalno Real Madrid. Inace obozavam Primeru i smatram je jako interesantnom, jer iako se ne igra toliko na tempo kao u Engleskoj, igraci su dobro tehnicki potkovani. E sad pitanje za clanove foruma. Sta ocekujete da li ce doci do izmena na vrhu ili bar razlike u bodovima vec u narednom kolu( Bilbao-Sevilja, Madrid gostuje Las Palmasu, dok sa druge strane Barsa i Atletiko igraju u Hihonu odnosno sa Deportivom kod kuce, mada i tu moze da bude iznenadjenja, ali po meni jako tesko).
    Pozdrav druze i dobrodosao na forum.

    Sto se tice tvog pitanja reci cu ti ovako, Atletiko ce izrutinirati Deportivo sa laganih 3:0, Barsi ce biti tesko u Hihonu jer Sporting na svom terenu moze da dobije bilo koga, odnosno da budu ravnopravni u igrackom smislu sa svima, sto su pokazali prosle sezone iako je u ovoj sezoni to nesto drugaciji tim ali slicna je filozofija i motiva im nikada ne fali. Real mislim da ce lako sa Las Palmasom, mada i to moze biti nepredvidivo.

    Comment


    • Eibar za sada igra odlicno uprkos prognozi ne samo komentatora sa Sportkluba nego i vecine ostalih. Evo i nove (vec trece pobede) protiv Sosijedada uz sasvim solidnu igru.

      Ognjene nadam se da si u pravu za Barsu, koja trenutno igra. Slazem se sto se Sportinga tice da mogu sa svima kod kuce, sto su pokazali prosle godine protiv Atletika i Real Madrida(mislim pobeda i nereseno, a mozda cak i obe pobede, Atletiko su pobedil,i to znam sigurno), ali oni imaju jako puno oscilacija u svojoj igri npr. 0-3 protiv Levantea i tako svake godine (dok su bili u Primeri) i zato nikad ne znam sta da ocekujem od njih.

      Comment


      • Zavrsi ovo Barsa lagano
        sigpic

        Comment


        • Dvije akcije i dovidjenja. Fina asistencija Arde za Suareza koji majstorski zavrsava.

          Sent from my Samsung using Tapatalk
          Last edited by Rossonero; 24-09-16, 16:52.

          Comment


          • Sta ce desni bek Barceloni pored Sergi Roberta?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sergio Roberto danas prekuco igricu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Barsa ipak kao sto sam i mislio i bez neke spektakularne igre, prilicno lako protiv Sportinga. Videcemo sta ce biti u nastavku dana, slede 2 zanimljiva meca.

                Comment


                • Upalih prije 20 minuta, i puf 3 komada
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Upalih prije 20 minuta, i puf 3 komada
                    Što ne upali protiv Alavesa ili Atletika ljubi te brat
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Nije samo danas, kida čovek, mislim da je zacementirao poziciju desnog beka kao svoju primarnu

                      Nije baš zaslužio petardu Sporting, ali ubi ih ovaj crveni na kraju

                      Comment


                      • Au evo ga i peti.

                        Comment


                        • Vodi Athletic. Kao sto sam i ocekivao moglo bi ovo da bude cupavo kolo za Sevillu i Madrid. Naravno ima jos mnogo vremena za preokret ali sigurno nece lako pokupiti bodove.

                          Comment


                          • Zaboravljeni Nasri donosi Sevilli izjednacenje.

                            Comment


                            • Kakva glupost Sirigua. Potpuno zasluzen crveni.

                              Comment


                              • Aduris 3:1

                                Comment

                                Working...
                                X