Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savrsen centarsut Inieste za Rakitica koji zabija za 1:0 glavom.

    Upada u oci da ATM pravi jako malo faula i ne cjepka igru. Izgleda da je Simeoneu dopizdilo da utakmice s Barsom zavrsava s igracem manje.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Gleda li neko Barcelona-Atletico? Dosta bolja Barcelona, zasluzeno vode golom Rakitica, Iniesta maestralno centrirao i Rakitic glavom savlado Oblaka.

      Kod Atletica je samo Carasco nesto pokusavao.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Op
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Angel Corea posle par sekundi na terenu postize gol, e sad ce biti svega. A Messi izasao zbog povrede.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Barsa mora da shvati da Maskerano nije stoper i Enrike nije trener.

            Comment


            • Rakitic magija
              sigpic

              Comment


              • Rakitic je podigao svoju igru na novi nivo ove sezone. Izgleda da vidio da sad ima konkurenciju i odlucio da se "uozbilji"...
                Kome treba Dani Alves pored Serhi Roberta, ludilo kako igra, za to je zasluzan niko drugo do Lucha.

                Andre Gomes je dobro zamijenio Busketsa, al Mesija ne moze niko sto se tice toga i ako danas i nije bio nesto... samo da ne gledam sad Ardu Turana na desno krilo (a tako ce bit).

                Gol Atletika ne znam... to se samo Barsi desava. Maskerano je izvrsan stoper, al je on ponekad tempirana bomba za koju ne znas u kojem ce trenutku samo da pukne...

                Comment


                • Originally posted by Baka View Post
                  Rakitic je podigao svoju igru na novi nivo ove sezone. Izgleda da vidio da sad ima konkurenciju i odlucio da se "uozbilji"...
                  Kome treba Dani Alves pored Serhi Roberta, ludilo kako igra, za to je zasluzan niko drugo do Lucha.

                  Andre Gomes je dobro zamijenio Busketsa, al Mesija ne moze niko sto se tice toga i ako danas i nije bio nesto... samo da ne gledam sad Ardu Turana na desno krilo (a tako ce bit).

                  Gol Atletika ne znam... to se samo Barsi desava. Maskerano je izvrsan stoper, al je on ponekad tempirana bomba za koju ne znas u kojem ce trenutku samo da pukne...
                  Ne stvarno, dokle bre vise sa tim glupavim kiksevima u odbrani?! Pikeu tragikomicno prolazi lopta kroz noge a Maskerano se okliznuo. Potpuno bezvezan gol, ali kao sto si rekao, to moze samo Barsi da se dogodi. Igra kao igra i nije bila losa, ali cim je Mesi izasao znao sam koliko je sati.

                  Comment


                  • Je l' ovo Valensija na dresovima nema ništa sa prednje strane
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Katai asistencija za Tokera na Mestalji.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Sarajevac,a držiš ovog Bačvanina prevaranta na slici Bolje stavi Dragu legendu
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Neka bolan dobar je glavni arhivator Čvarkov.

                          A i sviđa mi se ova Juvetova treša pravo.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Prestrogo dosuđen penal za Valenciu.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Pozdrav svima od mene na forumu. Ukratko o meni. Rodjen sam u Beogradu, sa 11 sam otisao u Madrid i tamo sam evo vec 6 godina i trudim se da postanem profesionalni teniser. Veliki sam fan sto se fudbala tice Atletika(i Zvezde,) a sledeci omiljeni klub mi je paradoksalno Real Madrid. Inace obozavam Primeru i smatram je jako interesantnom, jer iako se ne igra toliko na tempo kao u Engleskoj, igraci su dobro tehnicki potkovani. E sad pitanje za clanove foruma. Sta ocekujete da li ce doci do izmena na vrhu ili bar razlike u bodovima vec u narednom kolu( Bilbao-Sevilja, Madrid gostuje Las Palmasu, dok sa druge strane Barsa i Atletiko igraju u Hihonu odnosno sa Deportivom kod kuce, mada i tu moze da bude iznenadjenja, ali po meni jako tesko).

                              Comment


                              • upalio sam tv samo zbog Musonde i evo asistencije
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X