Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Serie A 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ne zaboravite na vanredno kolo, spremajte tim za sutra

    Comment


    • #47
      Presao sam u 3-4-3, evo malo korekcija: Donaruma,Ghoulam,Bruno Peres,Miranda,Hamsik,Pjanic,Ilicic,Banega(mada ovo kolo Banega ne igra, dobio je crveni, tako da ulece Lazovic iz Genoe),Icardi,Higuain,Dybala.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #48
        Dobro kolo, 77 bodova na kraju. Opet ispostovao Ikardi maksimalno.

        Dale nam se izolovao gore na vrhu, nije to dobro

        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #49
          Dale lud, 18. na svetu

          Ja teško da ću da nadmašim ovih 86 do kraja sezone, samo sam s kapitenom malo omašio

          Comment


          • #50
            Danas je Dibali bila poslednja šansa kod mene - ili daje gol Empoliju ili ga prodajem i uzimam Iguaina, mada sam na početku sezone mislio da to neću raditi. Mali je konačno pogodio.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Mene napokon ispostova Bonaventura, napokon me ispostova Banega, napokon me ispostova Dibala.

              Polako se penjem gore.

              Comment


              • #52
                Fino i meni proslo kolo. Dibala, Baka, Manolas gol, Birsa asistencija, e jedino mi Banega stao na klupi. Riki Alvarez leti napolje, prelos je. Konacno da se pomeri sa dna tabele i da me malo sreca pogleda.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Prošlo kolo kapiten mi promaši penal, ovo kolo kapiten dobija crveni, golman odbrani penal, a fantasy ne daje bodove za to.. u kakvoj sam crnoj seriji što se sreće tiče u zadnjih mesec dana generalno

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Prošlo kolo kapiten mi promaši penal, ovo kolo kapiten dobija crveni, golman odbrani penal, a fantasy ne daje bodove za to.. u kakvoj sam crnoj seriji što se sreće tiče u zadnjih mesec dana generalno
                    Problem je u tome što je Gabijadini isfrustrirani tupadžija.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Baš vala.. završio je on s mojim fantasy timom za sva vremena.

                      Comment


                      • #56
                        U pravi čas, Mandžukiću, dosta si mi kupio prašinu u startnoj.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Igrate li ove sezone?

                          Bzv je ali nema boljeg. Umjesto da napreduju oni su svake sezone sve gori.

                          Ovima što su dobro igrali prošle sezone su baš nabudžili cijene, ali ovima što su bili povrijeđeni (Bonaventura, Romanjoli, Markizio,...) i ovima što su došli van Italije su stavili najmanju cijenu. Stavili su i da je Šćešni skuplji od Bufona
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Ja cu sigurno da igram. Valjda se javi jos neko pa da napravimo ligu

                            Comment


                            • #59
                              Gde je fantasy tu je i Papi, samo ono prošle godine je baš fijasko bio. Do decembra se i igralo nešto, posle toga 2-3 člana mislim samo. I ja sam odustao nekoliko kola pred kraj

                              Comment


                              • #60
                                Moze

                                Mada sjecam se cijena od prosle godine, urnebes, mada je ova cinjenica da je Szczesny skuplji od Buffona nesto posebno ahaha
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X