Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Serie A 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #32
      Golman: Consigli
      Odbrana: Manolas, Marcos Alonso, De Sciglio
      Vezni: Pjanic, Baseli, Candreva, Hamsik
      Napad: Dybala, Higuain, El Shaarawy

      Klupa: Bryan Costa, Danilo, Llirola, Ventola, Morrison, F. Anderson(povredjen pa zato na klupu), Pandev.

      Comment


      • #33
        Bufon
        Kulibali Kjelini Bruno Peres
        Hamsik Ilicic Strotman Saponara
        Dibala Ikardi Berardi

        Klupa nije vredna pomena sem Gonzala Rodrigeza

        Comment


        • #34
          Kaljehon kapiten mi se dobrano isplatio u ovom kolu.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ja sam na zlatnoj sredini. Ni gore ni dole, mada mi je ovo drugo kolo bilo bolje od prvog. Napadači me zezaju. Ikardi dao gol, a ova druga dvojica nikako da prorade (Dybala i Insinge). Insigne mi je prvi favorit da leti iz tima.
            Berardi bleji na klupi bezv, a on 2 gola dao...

            Zanima me kako transferi funkcionišu? Jedan po kolu, to znam. Ali ako nisam koristio nijedan do sad, to znači da imam sad 2?


            3. The manager may choose between 3 team dispositions, each giving a different mentality to their team: Attacking, Balanced or Defensive. This choice can be made for each round individually, and it affects the amount of points players score for different achievements (goals, clean sheets etc).
            Za ovo nisam imao pojma...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #36
              Zanima me kako transferi funkcionišu? Jedan po kolu, to znam. Ali ako nisam koristio nijedan do sad, to znači da imam sad 2?
              U suštini, imaš neograničen broj transfera u svakom kolu. Međutim, samo jedan transfer prolazi "besplatno", dok svaki naredni oduzima dva boda sa tvog konta. Neiskorišćeni transferi se ne prenose u naredna kola.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Msm da svaki drugi oduzima 4 boda sa konta.

                Inače zakucan sam do samog dna, jedno mesto me deli od ponora. Ugasio me Manolo Gabijadini ko soma, 2 boda iz dva kola

                Comment


                • #38
                  Da da, četiri boda se oduzima. Pobrkao sam tu nešto.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Ja sam 4-5, igram sa atacking stilom pa mi zato nest ovise bodova donose napadaci, eto nisam ni ja znao za to do malopre
                    Ne znam ko je prvi ali nas je unistio ovo kolo, imao je preko 40 poena vise od nas cini mi se.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by bice View Post
                      Ne znam ko je prvi ali nas je unistio ovo kolo, imao je preko 40 poena vise od nas cini mi se.


                      Kaljehon sam doneo 34 boda, Pavoleti 13. Zeznuo me Samir na golu i onaj tupav gol koji je Inter primio.
                      Last edited by Crni Đorđe; 29-08-16, 18:51.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Jbte, Ikardi u ova 2 kola sam doneo skoro 50 bodova kao kapiten...

                        Prošlo sam otišao na 70+, ovo će biti oko 55-60...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #42
                          Fino kolo i za mene, zeznulo me malo što je Bacca počeo s klupe, pa ga i ja prebacih na klupu, ali ako Salah da gol večeras, ispostaviće se kao dobra odluka

                          I kontao sam da će Juve krenuti sa Evra - Alves, a ne Sandro - Licht, pa ostadoh bez asistencije, ali jbg, ne može sve biti idealno

                          Comment


                          • #43
                            Jedina moja žalost je što sam Banegu ostavio na klupi i ostavio Saponaru u prvom timu. Još Iličić večeras, on bi mogao doneti još neki bod.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ja 35 poena ovo kolo i sedmo mesto na tabeli, nije lose, mada razmisljam da predjem u 3-4-3.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • #45
                                Ma da bre, 3-4-3, i stavis da ti vise bodova donosi napad.

                                Primetio sam da ovde bas brzo rastu cene igraca. Nekima je cena vec veca za preko milion u odnosu na pocetnu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X