Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sinsinati 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by p4p1 View Post
    Hahaha kakav brat je Hrvatski komentator na SK4, slučajno ga pustim baš kad počinje da priča šta je trener pričao ovoj Vandeweghe na pauzi, tipa - "Sve se svodilo na to da se ona opusti:
    - Loše igram
    - Samo se opusti
    - Ne mogu ništa da pogodim
    - Ma znam, samo se opusti
    - Ne znam šta da radim
    - Samo se ti opusti
    I to je otprilike bilo sve što je rekao"

    Koma
    Najluđe je što je to upalilo i što je preokrenula i pobedila.
    Ana se po običaju opet izbrukala, Viktor izgubio...
    Kiša ebe kevu...i tako...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • #17
      Овај Мастерс који се игра тик прд УСО, многи играчи се појаве онако, туристички, неће да се напрежу и троше, тако да није чудо што су неки олако изгубилу у првим колима, као Квери, Зверев, Алмагро, а видећемо ко ће им се ту још придружити...
      sigpic

      Comment


      • #18
        U opasnoj formi je Sugita

        Comment


        • #19
          Kao Novakovom navijacu uvek mi je bilo tesko da navijam za Rafu. Kod skoro svih Novakovih navijaca uvek je postojala mala bojaznost da ne proigra na Roland Garrosu. Sada kada je Novak konacno osvojio taj turnir bice mi lakse da navijam za RAfu . A i ako bude bio bolji mnogo vise ce da pomrsi konce Mariju nego Novaku...
          Last edited by 147; 17-08-16, 22:33.

          Comment


          • #20
            Zverev je ispao tek večeras što se može zaključiti čitajući ovu temu.

            Comment


            • #21
              не игра Ноле, тема мртва?

              ајде да видимо Борна дали може да бије Киргиоса?
              sigpic

              Comment


              • #22
                OI su u toku
                sigpic

                Comment


                • #23
                  изједначио Киргиос, ма сервира лудачки прецизно... Борна нешто псује себе али му не помаже ништа..
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Rafa je odigrao dobar meč protiv Cuevasa. Sve je funkcioniralo - servis in BH odličan, FH solidan, igra na mreži kao uvijek bez greške.
                    Brine me činjenica, da i uz odličnu igru jedva dobio Cuevasa u 2.setu - Vrhunski spasio svih 5 break lopti (od toga jedna set lopta)
                    Da se igra dobro i da se jedva dobije nekog Cuevas baš mi ne daje puno optimizma.
                    Kamo li da je Rafa igrao prosječno ili loše.

                    Ovaj Cuevas mu uvijek radi probleme. Baš mu ne leži

                    Naredni protivnik Čorič. Svakako neče biti lako ali svakako bolja opcija nego da igra sa Kyrgiosom.

                    Žreb do finala je otvoren . Čorič, Berdych (Čilič), Wawrinka (Tsonga) - mora Rafa preko njih.

                    Comment


                    • #25
                      Može do finala na nekoj igrici možda

                      Umoran je, postoje problemi sa kretanjem, 5-6 loptica je propustio, a da za njima nije ni potrčao, na reternu nije postojao u drugom setu, ovakav neće ni preko Borne
                      Last edited by shminka; 18-08-16, 11:26.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by jacques9 View Post
                        Rafa je odigrao dobar meč protiv Cuevasa. Sve je funkcioniralo - servis in BH odličan, FH solidan, igra na mreži kao uvijek bez greške.
                        Brine me činjenica, da i uz odličnu igru jedva dobio Cuevasa u 2.setu - Vrhunski spasio svih 5 break lopti (od toga jedna set lopta)
                        Da se igra dobro i da se jedva dobije nekog Cuevas baš mi ne daje puno optimizma.
                        Kamo li da je Rafa igrao prosječno ili loše.

                        Ovaj Cuevas mu uvijek radi probleme. Baš mu ne leži

                        Naredni protivnik Čorič. Svakako neče biti lako ali svakako bolja opcija nego da igra sa Kyrgiosom.

                        Žreb do finala je otvoren . Čorič, Berdych (Čilič), Wawrinka (Tsonga) - mora Rafa preko njih.
                        Gde si ti video da je Rafa dobro odigrao juce da mi je znati. Ima lik neki problem sa levom nogom, dali je zulj u pitanju, dali stopalo ne znam, al ima neki problem i to se videlo jos u mecu sa Belucija u Rio. Statirao Rafa u drugog seta, svaka zahtevnija loptica je ostavljao i nije trcio za njom. Borna ima poprilicne sanse danas, a jos mi nije jasno sta su uopste dolazili Marej i Nadal u Cinciju al dobro, ipak oni najbolje znaju.
                        OVAKO

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by shminka View Post
                          Može do finala na nekoj igrici možda

                          Umoran je, postoje problemi sa kretanjem, 5-6 loptica je propustio, a da za njima nije ni potrčao, ovakav neće ni preko Borne
                          Hejtere ostaju hejtere
                          OVAKO

                          Comment


                          • #28
                            Murray imao probleme sa ramenom, imao MTO i masaže na svakoj pauzi

                            Stan je loš, Griša mu ne odgovara, moglo bi i tu pasti još jedno iznenađenje, možda dobijemo i novog osvajača mastersa, ako se neko i za Tsongu pobrine, za Berdiha će se pobrinuti Ivanišević

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by shminka View Post
                              Murray imao probleme sa ramenom, imao MTO i masaže na svakoj pauzi

                              Stan je loš, Griša mu ne odgovara, moglo bi i tu pasti još jedno iznenađenje, možda dobijemo i novog osvajača mastersa, ako se neko i za Tsongu pobrine, za Berdiha će se pobrinuti Ivanišević
                              Samo Endi, samo Marej. Sto vise meceva sto duzih. Endi do finala.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by shminka View Post
                                Može do finala na nekoj igrici možda

                                Umoran je, postoje problemi sa kretanjem, 5-6 loptica je propustio, a da za njima nije ni potrčao, na reternu nije postojao u drugom setu, ovakav neće ni preko Borne
                                Oces li to i avatar da promjenis
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X