Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdo, ruzno, ali efikasno. Fulam se najvise izglupirao, nisu smjeli da ispadnu od Ridinga, unistili su ih u revansu i izgubili.
    sigpic

    Comment


    • Bravo Hadersfild, jako mi je drago, prvi put ako se ne varam u PL

      Ekstra ekipica, bice zanimljivo

      Comment


      • Zao mi je Stama.

        Comment


        • Cestitke Hadersfildu na ulazku u PL.
          sigpic

          Comment


          • Хадерсфилд нам даје бодове следеће сезоне ако буде било потребно

            Comment


            • Dobrodosli
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ja ocekujem da Jaja ostane, zato nisam ni racunao da ce dovoditi jos nekog u vezi. Voker je zicer, odlazi sigurno, jos je i Englez, a koliko sam ispratio jedino se Siti povezivao sa njim. Stoper im je preko potreban po meni jer tandem Otamendi-Stouns nije za klub koji ima visoke ambicije, a Kompani je previse sklon povredama da bi se na njega moglo ozbiljno racunati. Juve ce najverovatnije prodati Bonucija jer im je ovo poslednji voz da na njemu ozbiljno zarade, a taman i da otvore postora za Ruganija, a i imaju opciju da za pristojan novac otkupe Benatiju. Jedino se namece pitanje da li ce Bonuci kod Pepa ili Kontea.
                Cisto sumnjam da Pep veruje 34-godisnjem Tureu, istice mu ugovor kroz mesec dana i nikakvih prica o produzenju+povezuje se sa njima Fabinjo iako im ne treba takav profil igraca u veznom redu zbog cega sumnjam da Ture ostaje.Nakon sto se pojacaju na bekovima, centralni vezni red je njihova najslabija karika u timu a to bi trebalo da bude glavni oslonac.

                Pa gledaj ovako, sve stopere koji je Siti dovodio su imali vrhunsku sezonu iza sebe zbog cega su i bili dovedeni, a i sada bi ponovo jurili takvog stopera zato sto nijedan provereni stoper nece biti njima na dohvat ruke.Ne treba im klasa na toj poziciji kada imaju Stounsa u Otamendij, vise igrac koji ce da popuni rotaciju.

                Bonuci je Italijan, a i proslog leta je isprozivao Pogbu za odlazak u Junajted pritom isticuci svoju privrzenost Juventusu i siguran sam da on tamo ostaje barem do svoje 35-36 godine, posle u neku rekreativnu ligu ili ce da ostane do kraja karijere u Juventusu.Potcenjujes faktor fudbalskog nacionalizma i koliko bi bila to uvreda da jedan Italijan napusti jedan od tri najveca italijanska tima zbog jednog nafta gas kluba iz Engleske.Uostalom nije da je Juventus daleko od evropske titule, pa da zbog toga Bonuci napusti Torino.Odlicno mu je tu gde jeste.

                Comment


                • Danas je dosla informacija da mu se produzava ugovor i da su sve strane spremne da se to brzo zavrsi.
                  sigpic

                  Comment


                  • E jbga sad, ni da cekiram neke vesti na netu nakon sto se odjavim sa foruma(a tek sto sam seo za komp pre dvadesetak minuta) i sve vec skoro pa gotovo.

                    Comment


                    • Jes da su nas ebali dobro ove sezone,tj dosta njih,al slika je prejaka

                      sigpic

                      Comment


                      • Last edited by srdjan_sl; 29-05-17, 20:08.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Aahhaha video sam i ja ovo , kakva braća
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Au Caraaa ovo mora da boli

                              Kakav punch
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ali je Simpson operisan od humora.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X