Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja u petak uvece stavio Greja na klupu, a ubacio Redmonda

    Comment


    • Teraj ga vise u kurac. Ubaci RLC-a na poluvremenu!

      Comment


      • Wow, igracina je Gray, svaka cast majstore .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • E jbem ti fudbal.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Daj Marka

            Comment


            • Daj Brajko ne mraci vise, daj Cana i Origija.

              Comment


              • Plavci kako igrate, da li ste zadovoljni ?
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Što ja mračim ? Mrači Klop sa Hendersonom. Henderson, Milner, Lalana.....u snu se ne snili, iskreno, bez trolovanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Što ja mračim ? Mrači Klop sa Hendersonom. Henderson, Milner, Lalana.....u snu se ne snili, iskreno, bez trolovanja.
                    A ko da igra levog beka kad ga vec nije kupio? Vajnaldum i Firmino su gori od Lalane danas, Can je trebao umesto Hendersona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobar Votford, mi falicni sa loptom, Azara ruse cim primi loptu, Pedro nista, Oskar previse povucen, u nedostatku ideja uvek idu centarsutevi koji kurcu ne valjuju. Smaraju jako. Nedostaje mi cupavi brazilac.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Plavci kako igrate, da li ste zadovoljni ?
                        Slabo prvo poluvreme. Matic, Kante, Bane ok...Eden i Oscar uzas.

                        Comment


                        • Upravo to Wijnaldum i Firmino gori i od Lallane i od Hendersona, a ti po obicaju navalio na engleze.

                          Comment


                          • Vajnaldum ok, ali Firmino je potez igrač, klikne i to je to....

                            Mora Čelzi da preskoči Votford, bruka da Macari neznalica zajebe Kontea.

                            Comment


                            • Ako vec nastavimo sa ovim centarsutevima moze lagano Sesk da udje, najbolji je u tome.

                              Comment


                              • Klasika totalna. Čim se ekipa postavi defanzivno, ne možemo ništa. Još na to dodaš 2 naše greške i primismo 2 gola. Onaj drugi gol, od onog ležernog duplog Staridza, do onih startova na sredini i u odbrani...

                                Can što pre u igru, a sa njim i Origi. Ako ih načnemo na vreme, ima šanse. A ako se otegne...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X