Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Konte prva sezona u PLu i odmah titula, svaka cast.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    Polako..

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ma nema sanse da Liverpul uzme titulu sa ovom odbranom i golmanima. On sto napad uradi dobro, to sve odbrana unisti. Lovren glavni stoper
      Sto neko rece, izdrzite u top 3, pojacati se za LS sledece sezone i onda da se napada titula.
      Konte i Pep glavni favoriti, mada ne bih ja otpisivao Arsena.
      Arsenal na kraju peti.

      Comment


      • Nama je bukvalno falio je**ni milimetar da pobedimo u ovom mecu.

        Comment


        • Celsi do Totenhema u januaru ima bas lagan raspored. Do kraja Decembra ce imati minimum 8poena prednosti, a Siti, Arsenal i Liverpul tek treba da igraju medjusobne meceve.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Čelzi sad ima prelake protivnike i mentalno su najjači, djeluju kao šampioni više nego bilo koji od rivala, ali prije ili kasnije problema i kikseva. Samo je pitanje hoće li bar jedan od ova 3,4 konkurenta to iskoristiti i vezati pobjede kao što sad oni rade.
            Last edited by BorisUnited99; 04-12-16, 15:47.

            Comment


            • Jel realno ovo? A šta ljudi prokockaše.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ma nema sanse da Liverpul uzme titulu sa ovom odbranom i golmanima.
                A sa ovom da uđe u LŠ u Bundesu?

                Weidenfeller, Langerak, Durm, Ginter, Hummels, Papastathopoulos, Piszczek, Schmelzer, Subotić, Bender, Großkreutz

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Najgore od svega je što meni uopšte nije bio loš jučerašnji El Klasiko....skroz fino.
                  Sasvim dobra utakmica.

                  Druga je stvar sto masa hoce da se El Klasiko zavrsi nekim vaterpolo rezultatom tipa 6:4. Pa cim nema 3+ golova odmah losa utakmica.

                  Comment


                  • I Junajted i Liverpul moraju u januaru završavati štopere. Za Van Dajka će se otimati mnogi. U svakom slučaju nemate šta biti nezadovoljni, s obzirom gdje ste bili u ovo doba prošle godine. Potrebno je vremena i još par pojačanja jbg

                    Comment




                    • Veceg idiota od Boruca nema, kakvo igranje
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        I Junajted i Liverpul moraju u januaru završavati štopere. Za Van Dajka će se otimati mnogi. U svakom slučaju nemate šta biti nezadovoljni, s obzirom gdje ste bili u ovo doba prošle godine. Potrebno je vremena i još par pojačanja jbg
                        Klauzula mu je 25 miliona funti, cisto da se ne cimaju sa Sautemptonom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko sam ja video Siti i Junajted su sad u igri za Virgila, nema sta Liverpul da trazi tu.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Mozda ga Mane nagovori.

                            Comment


                            • Ofsajd,ali je za svaki slučaj promašio Marsijal
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Gle Kerika što pretrčava

                                P.S. Sve najgore Liverpulu... Otišlo mi 14k zbog njih...


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X