Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sakses je formiraniji igrač nego Peneranda. Zato je ovaj otišao na pozajmicu. Obojica su mladi, biće prilike za njih. Ako se sećam, Peneranda je više špic. Brz igrač, agilan, snalažljiv.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by mikisavic89 View Post
      Au svi opleli po Pogbi a ne znam zasto. Timski odigrano odlicno i sprovedeno ono sto je zamisljeno, pored toga Pogba odlican centarsut za Ibru sto je ovaj trebao da resi i plus presekao loptu golmanu i dao Ibri koji je napravio gresku jer je bio u ofsajdu. Ne znam sta je lose odigrao. Ok 100 miliona ocekuju ljudi golove i asistencije ali on nije samo zbog toga doveden. On te pare ne vredi u fudbalskom smislu(barem ne jos uvek) a to moze da se promeni. Na sve to dodaje se cinjenica da Junajted ne igra LS, pogbin marketinski potencijal i cinjenica da je takoreci Englez jer je HG igrac cena je ta pa je ta.On je po meni sasvim solidno odigrao sve od kad je ovde a bice to bolje kad se svi uigraju.
      I da, Murinjo ode na Enfild zatvori po nekima najbolju napadacku ekipu u ligi uzme bod u gostima i ponovo on ispadne kukavica i sta sve ne a drugi se ne komentarisu. Samo Pogba i Murinjo se pljuju. A poredjenje Pogbe i Hendersona no comment. Ajde vratimo se par dana unazad sta je uradio Pogba za repku a sta Henderson... Kako se svi lepo ujedine kada treba da se pljuje Junajted.
      Sve je to lijepo, uzeo bod, taktika, marketing, i ostale trice. A činjenica je da je junajted sterilan iako ekipa košta ko put na mjesec.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Barem nije upropasten po najavama

        Originally posted by Velikiajnstajn View Post
        Junajted cemo upropastiti kad dodju na red.
        sigpic

        Comment


        • E jeste li videli novi avatar brata fiksnog??? Dominejsn.

          Veliki - Junajted je odavno dokaz da nije sve u parama.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kako pamtis sve ovo Vladane...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              E jeste li videli novi avatar brata fiksnog??? Dominejsn.

              Veliki - Junajted je odavno dokaz da nije sve u parama.
              Odavno? U poslednje tri godine mozda. Nemoj da trazim koliko su para potrosili Totenhem i Liverpul od 2005. do danas i sta su osvojili. Pa i Siti koliko je u tom periodu usuo, a koliko osvojio, a koliko Junajted.
              sigpic

              Comment


              • To su tek price za sebe i Totenhem i Liverpul.
                Ali je Junajted sto se tice Ostrva institucija za sve, pa ima i malo rigoroznije kriterijume (i ako ne bi trebalo).
                Siti je ipak uspesniji - i ako su i oni rgnuli brdo para. Ali su i oni dokaz da nije sve u lovi.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mocniji je United novcano i od Spursa i LFC, platice oni klauzlu ali nemogu ponuditi jake ugovore kao United.

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Mocniji je United novcano i od Spursa i LFC, platice oni klauzlu ali nemogu ponuditi jake ugovore kao United.
                    Sad svakako, ali dok je SAF bio moralo je ili jedno ili drugo, nije moglo oboje. SAF nikad nije docekao da ima neogranicene resurse.
                    sigpic

                    Comment


                    • U lovi jeste mnogo bez nje se ne moze ,al daleko da je sve u parama,ne u Mufc nego svugde,rozikasti,je poslednji i najbolji primer sto se tice fudbalera,a klupski,najbolji primer je Atl.Madrid,al u pozitvnom smislu.

                      LFC,jeste puno para dao i daje za kupovinua nema rezultate koji se ocekuju,ali ima primera sta reci za Njukasl,koji zvekne preko 100m i ispadne iz lige,a sa druge strane imas WBA kontra primer,samo su Rondona da kazem platili jace i sad Cadlija a uvek su u sigurnoj zoni.

                      Mada ja licno nemam nista protiv nek pljuste novci ako ima reazultata,al recimo ovaj Siti dzabe njima nek dovedu sad i Alabu i Belarina,mozda osvoje Miki maus kup dok je Pep na klupi.

                      P.S.sto se tice avatara,izbor devojke mu je u skladu sa igrom

                      Comment


                      • Što brate, ne bi je jeba?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Mada ja licno nemam nista protiv nek pljuste novci ako ima reazultata,al recimo ovaj Siti dzabe njima nek dovedu sad i Alabu i Belarina,mozda osvoje Miki maus kup dok je Pep na klupi.
                          Fiksni, cemu ta mrziteljska sklonost prema Pepu ?

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Što brate, ne bi je jeba?
                            Ni metalnom stanglom

                            Comment


                            • Ne znaš ti ništa, iskusniji je Pogba od tebe po tom pitanju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Prince View Post
                                Fiksni, cemu ta mrziteljska sklonost prema Pepu ?
                                Ma je ne mrzim nikog, samo mislim da je covek srecko dobio Barsu na tacni,i tu se digla neka fama da je on ne znam sta,a osvojio to sto je osvojio sa najjacim timom na svetu.

                                Posle,otisao prejak Bajern,i mislim da nije opravdao ocekivanja,al ajde o tome moze i da se diskutuje.

                                E sad je lepo dosao opet u najjaci tim gde ima blanco,al ovde ima i malo vise protivnika,pa ce pokazati.

                                E pisem protiv njega jer ga vecina posmatr kao najboljeg a po mom misljenju nije.

                                Pisem ja i protiv Arsenala,al ne sto mrzim Arsenal,vise zbog uprave i skrtice,cak su mi sredinom 90 tih bilo omiljeni u Engleskoj ,na Hajberiju u periodu Jana Rajta i cuvene odbrane

                                @Reise potrazi ti onog ajnstanovog oftamologa
                                Last edited by 61563; 18-10-16, 19:08.

                                Comment

                                Working...
                                X