Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Поздрав свим љубитељима Премијер лиге. Нови сам на форуму, а с обзиром на то да највише пратим ПЛ и ЛаЛигу, на те две теме ћете убудуће видети највише мојих објава. Велики сам навијач Манчестер јунајтеда (али моја професија ми налаже да увек буде објективан и што ћу и бити ). Такође, изузетно поштујем рад Пепа Гвардиоле и не могу да прежалим што није дошао у црвени део Манчестера. Стога сам као увертиру написао текст o "Гвардиолином Ситију", тј. о томе шта је променио у ових неколико месеци - http://tripetdva.com/analiza/a2.html#adva. Није ми циљ да се рекламирам овде (ако је то икако овде могуће ако се узме у обзир број активних људи који коментаришу), већ да чујем мишљење људи који прате ПЛ и поменути тим. Срдачан поздрав.

      ПС: Ја сам један од оних који заступа тезу да је Примера јача од ПЛ, а узрок томе је до сада био слаб МЈ после САФ-а. A oва сезона може да врати ПЛ на место где је била од 2006 до 2012. године.

      #ГГМУ
      Last edited by Just Roo It #10; 09-09-16, 08:33.
      www.tripetdva.com - Sajt o fudbalu po uzoru na čuveni FourFourTwo (analize, kolumne, fantazi i još mnogo toga)

      Comment


      • Nema ovde navijača Sitija kolko je meni poznato, bar ne onih koji aktivno pišu ali kontam da će ljudi koji navijaju za Barsu ispratiti dotični klub

        Ovo sa bekovima protiv Sanderlenda mi je bilo interesantno

        Mene lično ne interesuje tolko to šta će Pep napraviti u premu, ok zanimljivo mi je da vidim kakav novi pristup, to ne dovodim u pitanje ali taj Siti godinama igra napadački pa valjda zato i ne obraćam više pažnje na taj tim no inače, na drugu stranu u LŠ su baš loši bili, valjda je zato i doveden
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nije los tekst, dosta si toga sastavio, samo neke zamjerke.

          Tiki-taka je termin koji Pep mrzi, on svoju igru naziva "Juego de posicion".
          Onda Silva i KdB ce igrati ono sto su Cavi i Injesta u Barsu... Cavi je bio 6, a Injesta 8 u Barsu, a ova dvojica su vise osmice, cak je i KdB rekao da Silva i on igraju u slobodne "osam" role.
          I oko 4-3-3 (sad to ne bih nazvao "taktikom" al ok), tako je u Barsu igrao sa raznim varijacama (napisao si), ali u Bajern je vise bilo 4-1-4-1 kao i sad u Sitiju dje je jos vise izrazenija W-M formacija (proguglaj ) kad imaju posjed.


          Nadam se da ce bit zanimljiv derbi, mada ce spotlight (vjerovatno) ukrasti menadzeri, a ne fudbaleri.

          Comment


          • Originally posted by baka View Post
            nije los tekst, dosta si toga sastavio, samo neke zamjerke. :d

            tiki-taka je termin koji pep mrzi, on svoju igru naziva "juego de posicion".
            onda silva i kdb ce igrati ono sto su cavi i injesta u barsu... cavi je bio 6, a injesta 8 u barsu, a ova dvojica su vise osmice, cak je i kdb rekao da silva i on igraju u slobodne "osam" role.
            i oko 4-3-3 (sad to ne bih nazvao "taktikom" al ok), tako je u barsu igrao sa raznim varijacama (napisao si), ali u bajern je vise bilo 4-1-4-1 kao i sad u sitiju dje je jos vise izrazenija w-m formacija (proguglaj ) kad imaju posjed.


            nadam se da ce bit zanimljiv derbi, mada ce spotlight (vjerovatno) ukrasti menadzeri, a ne fudbaleri.
            хвала на "замеркама". и веровао или не, баш сам неколико минута после објављивања текста налетео на информацију да он мрзи назив тика-така, и да он сматра да је тика-така бесомучно додавање без стварања шанси. када је реч о овом поређењу ћавија и инијесте са кдб и силвом нисам мислио буквално већ само где стоје у "званичној поставци". они ће бити први испред гундогана, као што су ћави и инијеста испред бускетса, али са скроз другачијом улогом. а гледано укупно по играчким квалитетима, просто је немогуће поредити их. Oво је била анализа на основу првих неколико утакмица, до боксинг деја би требала да буде још детаљнија, а и биће за остатак екипа из врха.
            www.tripetdva.com - Sajt o fudbalu po uzoru na čuveni FourFourTwo (analize, kolumne, fantazi i još mnogo toga)

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post

                A taj s malim mudima ce pravit razliku, do prvog crvenog, mozda vec u ovom kolu.
                Trebalo je već da dobije crveni ali je nekako uspeo da se izvuče a i mi sa njim Ako kojim slučajem preživi Svonsi ja stvarno ne znam šta treba da se desi da protiv Liverpula ne dobije crveni, mada kako je sad krenuo, svaka utakmica žuti, brzo će do prve suspenzije

                I dalje mi je smešna njegova izjava nakon onog urlanja na Matića, da je on tek tad provalio da postoje nova pravila
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Phelan menadzer meseca, Sterling igrac meseca.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Pokrali Wengera
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Gde su sad hejteri što su pričali kako će Sterling lepo da greje klupu kod Pepa, svi se ucutali, poznavaoci
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ja bas imam problem u nepostojecem postovanju ka liku i delu madzionicara Sterlinga ! Pep mu tu nista ne moze pomoci.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Pomoci ce njemu Pep, jer Pep se ne oslanja na individualizam, vec na sistem, a to je ono sto treba Sterlingu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Da, bas tako. Kazes mu sta i kako da radi, on ce to odraditi super. Cim treba sam da razmislja, cim mu das da radi sta hoce on bude najgori na terenu. Ali da je limitiran, jeste, njegov vrhunac je bio taj drugi deo sezone 13/14, mislim da bolje od toga on ne moze.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Sterlingu je najveci problem decision making... Trci gore dolje ka navijen, dribla, radi sve, ali kad dodje u final third i treba nekom pas dobar da baci ili da sutne - tu dolazi do pomracenja.

                              Bice mi zanimljivo kome ce Pep dat prednost od januara (a i od sledece godine) - Nolito, Sane, Sterling i Hesus kad se prikljuci plus ce vjerovatno i Marlos Moreno sledece godine se vratit u Siti (poslat na pozajmicu u La Korunju) a i ni Patrik Roberts (na pozajmicu u Seltik) nije los.

                              Comment


                              • Kljuc za Rahima je da sto manje igra levo, da odradjuje dobar presing i da nema previse loptu u nogama. Takav je bolesno koristan za ekipu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X