Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Slomio se od nabijanja meni kompleksa, nek ide nedje van Engleske, bude simpaticno, ovako nek propadne.
    Nema navijača Arsenala da ga ne prezire što bi ti bio izuzetak. Ja sam pretjerao malo ali malo je reći da vam mrak na oči pada od njega

    Comment


    • Molim te nauci razliku izmedju prezira i kompleksa.

      Jedno je emocija, drugo je nesigurnost.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sta je Murinjo prso... Prvo nesto kao Celzi bi bio u CL da su je osvojili prosle godine... Iako je on prije toga ispao protiv PSZa sa igracem vise...

        A sad i kao sto kritikuju Pogbu, vi nikad necete zaraditi ni deseti dio njegove plate... Wtf?

        Eto mozda je sve izvuceno iz konteksta, ali...

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          A kad si ti upoznao Murinja, ili to pricas na osnovu ovoga sto vidis kraj aut linije i na pressu. Ja sam cuo da je Klopp namcor.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Ma gde si ovo cuo molim te !?

          Comment


          • Ne moram ja ništa učiti, ja kad vidim kako se na Arsenal Fan TV, tviteru itd itd na njegov pomen reaguje shvatim šta je. Napisao sam prezir da ne spopadam da su kompleksi, ali jesu kompleksi jbg. Niste vi krivi uostalom on je

            Comment


            • Sem Kontea i Poketina svi su prsli i svi imaju nevjerovatne frustracije i ispade ove sezone. Ubija ih pritisak sa svih strana, a sebi nabijaju najveci vjerovatno.
              sigpic

              Comment


              • Poketino je najveći gospodin od svih, ne kažem da nije imao ispada ali se ja njih nešto ne sjećam.

                Gvardiola sve bolji, polufinale FA Kupa i u top 3 je trenutno, u LŠ blizu četvrtfinala a kad se sjetim da je bilo budala što su tražile da ode, to mi je tek nevjerovatno.

                Comment


                • Ma ja gotivim takve trenere, koji imaju taj karakter zestok, kao sto su Cholo i Konte, pa i Klopara, koji ginu pored terena celu tekmu, koji se raduju ludacki, sve je stvar ukusa.
                  A ne kao Max moj brat, gubi Juve 1-0 on poker face i brblja sebi u bradu, vise puta me to nerviralo kod njega, ipak sad se malo promenio srecom
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Poketino je najveći gospodin od svih, ne kažem da nije imao ispada ali se ja njih nešto ne sjećam.

                    Gvardiola sve bolji, polufinale FA Kupa i u top 3 je trenutno, u LŠ blizu četvrtfinala a kad se sjetim da je bilo budala što su tražile da ode, to mi je tek nevjerovatno.
                    Ako ne osvoji LS flopovao je najstrasnije. I on i Murinjo, najveci su favoriti bili da osvoje PL i najvise su para potrosili, Pep vise od Zozea. Kakav top tri i slicne gluposti, rezultati su mu na nivou Pelegrinija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne slažemo se tu ali nebitno, vrijeme će pokazati, ja mislim da je ovo što je trenutno dostigao ok za prvu sezonu u Premijer ligi.

                      Comment


                      • Ako se smatras za jednog od najboljih trenera svih vremena, ako potrosis 200 miliona funti i osjetno ojacas ekipu i imas rezultate kao prethodnik zbog kojih je dobio otkaz, onda se to nikako ne moze smatrati uspjesnom sezonom. Bila je prica dolazi Pep i stvara od Sitija novu Barsu ili Bajern, a prosle nedelje nije Stouk uspio da dobije, dva suta su imali za 90 minuta kuci. I Konteu je prva sezona, mnogo manje ulaganja pa vidji dje je. A Konte se nikad nije kotirao kao Pep, vjerovatno nikad i nece. Klop nema ni blizu takvu finansijsku snagu, niti tako jaku ekipu na papiru pa je isto dje i Gvardiola.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da iz razloga što ga ne voliš malo pretjeruješ, tehnički nije bolji od Pelegrinija ali pokazaće se boljim ako ne do kraja sezone onda sledeće. Protiv Stouka da blijeda partija ali osim toga dobro Siti izgleda uglavnom, dok je onaj Siti prošle sezone bio mrtav stalno, ja ne znam kako su zalutali u polufinale LŠ. I kad su zalutali nisu ni probali ništa protiv Reala.

                          Comment


                          • Volio ga ja ili ne ovo su fakti, covjek ima mnogo jacu ekipu nego Pelegrini, isti slucaj sa Murinjom i Van Galom, a rezultati isti, naravno na kraju sezone ce se podvuci crta, ali ako ne uzme LS onda je flopovao, isto kao i Murinjo, kojeg donekle moze da izvuce LE, mada realno ni to ne moze. Oni ce onda biti gubitnici sezone, dovedes Sanea, Gindogana, Nolita, Zezusa, Stounsa i Brava i ne prodas nijednog bitnog igraca i imas rezultate kao prethodnik kojem se cijeli svijet sprda da je mentalni patuljak i mis, kako to moze biti uspjeh? Imas ovamo Zlatana, Pogbu, Mikitarjana i Baljija i rezultate kao Van Gal kojem se opet cijeli svijet sprdao zbog filozofije, flopovao si bato, ides pod mac

                            I kod jednog i kod drugog ekipa igra bolje nego prosle sezone ali to je nebitno, samo su rezultati bitni.

                            Fora je sto imaju tih blijedih partija koliko ti volja ove sezone i sto se brane kao najveci amateri cesto, to je na treneru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Ma gde si ovo cuo molim te !?
                              Pricao mi covek, koji je uzimao autogram ispred Melvuda...mozda je bio lose raspolozen.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X