Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey || Supercopa de España 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Привилегија је гледати Месија.

    Comment


    • Tek kad se oprosti shvatiti ćemo kakvog smo igrača gledali svaki vikend.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Kakav crni Mesi,njemu da nema Cavija i Injeste on gola ne bi dao.Vidjecete kad Cavi ode nece ga bit na terenu.

        Comment


        • Kakva asistencija majstora.

          Comment


          • Gomes igra odlicno na poziciji desnog beka.

            Originally posted by Ivan_pg View Post
            Kakav crni Mesi,njemu da nema Cavija i Injeste on gola ne bi dao.Vidjecete kad Cavi ode nece ga bit na terenu.
            Na cemu si ti pa ti je ovako dobro?
            Last edited by Rossonero; 27-05-17, 22:50.

            Comment


            • Dečko je ironičan Rosso
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Comment


                • Za Visku Lucho nema karizmu. Iskreno, za mene je Lucho jedan od najiskrenijih tipova u današnjem fudbalu, kud ces veću karizmu.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Dečko je ironičan Rosso
                    Kako te nije sramota da odgovaras u moje ime,ja stojim iza svake napisane rijeci.Mesi je nikakav igrac,nikad nije nista uradio sa reprezentacijom.Samo je igrao neko bijedno finale svijetskog prvenstva i nekog glupog kupa amerike!?(2 puta cini mi se).Nije se ni vidio na terenu u tim finalima znate onu foru Messi madjionicar nestao sa terena hahahaa.Sasvim slucajno je dao najvise golova u istoriji argentinske reprezentacije i to nije nikakav mjerodavan faktor jer mu i tamo namjestaju golove.E nije on batistuti ni do koljena.Sa druge strane mogli smo proslo ljeto da vidimo u finalu evropskog kako je Kristina ginula na terenu tj.pored terena,kako je skakala i pozrtvovano navijala svih 120 minuta e to su pravi igraci a ne nekakav Lesi mos mislit.kristijano ima titulu na evropskom i time je zauvijek postavljena granica izmedju njega i lesija,lesi mu nije ni do koljena.

                    Comment

                    Working...
                    X