Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Dale View Post
    Pa koji je osnov da nekoga s 2000 postova pustim, a nekoga ne ? :/

    Ok onda, iduci put je ti pravi, pa pustaj koga hoces .
    Podigni onda lestvicu na 3336 . Izaberes 20 najaktivnijih koji komentarisu englesku ligu i zele da igraju, i to je to.

    Originally posted by Dale View Post
    Kod ACM Dejana je napravljena iznimka, nema ni blizu 250 postova, ali eto bio je tu i za proslogodisnji Fantasy, pa nije mogao biti odbijen, to sto ne zeli da pise puno ne predstavlja problem .
    Evo kako ti pustas sve. Neko ko je igrao prosle sezone iako nije ispunio uslove za ucesce, ti ga pustas da igra i ove sezone iako ni za godinu dana nije sakupio tih 250 postova. Pa bolje onda okaci javno kodove

    Comment


    • #77
      Pa da, ali kod njega je bas iznimka, vjeruj mi da sam dobio preko 10 poruka tipa: Nemam postove, ali igram 5 godina aktivno, tu sam na forumu, samo ne pisem itd, i nikom od njih nisam ni odgovorio ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #78
        Sutra naslov u novinama

        "Bacio se mosta zbog Fantazija"
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • #79
          Najbolje odrediti H2H lige na osnovu pica. U prvoj grupi neka budu oni sto piju vinjak i vodku a u drugoj ovi sto piju rakiju i pivo. E sad ako ima neko ko pije sve od navedenog neka bira gde ce
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #80
            A sta mi sto ne pijemo?

            Comment


            • #81
              Neka bude uslov CV, ovjerena kopija licne karte, uvjerenje o mjestu boravka, uvjerenje o državljanstvu, uvjerenje o nekažnjavanju i dvije slike pasoš format.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • #82
                E jbg nisam znao da ima i takvih ovde
                I vi po izboru onda
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  Mandanda, Jakupović
                  Clyne, Walker, Bailly, Funes Mori, Azpi
                  Hazard, Payet, Fischer, Firmino, Silva
                  Origi, Abel Hernandez, Ighalo

                  Comment


                  • #84
                    Kako sam se namucio sa sastavljanjem ekipe, neverovatno... Izgleda da je izbor preveliki ove sezone

                    Svidja mi se ovaj predlog za vise h2h liga, mozemo sada napraviti dve nije frka ili da ostavimo za sledecu sezonu
                    Normalno onda ocekujem da ne ponovim rezultate od prosle sezone i da budem u tom championshipu jer tako to ide

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #85
                      De Gea
                      Sagna, Ivanović, Morgan
                      Payet, Kante, Alli, Tadić, Firmino
                      Kane, Rondon

                      Sub: Boruc, Walker, Daniels, Berahino

                      Liverpool Ducks
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by bice View Post
                        Najbolje odrediti H2H lige na osnovu pica. U prvoj grupi neka budu oni sto piju vinjak i vodku a u drugoj ovi sto piju rakiju i pivo. E sad ako ima neko ko pije sve od navedenog neka bira gde ce
                        Igram u obe?!

                        Originally posted by Avramovic View Post
                        A sta mi sto ne pijemo?
                        Spoiler
                        Last edited by l1m4r; 09-08-16, 16:53.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #87
                          Možeš isto i da podeliš ljudima random kodove, dve lige po 20 igrača (ako nas ima tolko) prvih 10 iz jedne i druge formiraju prvu ligu, ovi ostaju van i onda sledeće godine imaš dva ranga
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • #88
                            Prosle godine je pravljeno da budu samo ljudi sa foruma i ja sam delio kodove u maloj i bilo nas je isto vise. Ima nas dosta.

                            Tako da, opet ce nas biti 30 u maloj.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by p4p1 View Post
                              Mandanda, Jakupović
                              Clyne, Walker, Bailly, Funes Mori, Azpi
                              Hazard, Payet, Fischer, Firmino, Silva
                              Origi, Abel Hernandez, Ighalo

                              Odlican tim

                              @limare ti si izuzetak ti mozes u obe
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #90
                                Eh vakat je i ja da napravim ekipu iako se ceka spic u Arsenalu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X