Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 73 poena ovo kolo, jos sutra Capoue i Mee, predosetio sam ja da ce me krenuti cim se vrati Aguero.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment




    • Aki, ne moze se sa Lolkotom na Princaru, ne moze

      Comment


      • Ko da si 100 rqzlike dobio, a ne 1. Monreal na klupi sa 6 boba, tako da moja greska.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ko da si 100 rqzlike dobio, a ne 1. Monreal na klupi sa 6 boba, tako da moja greska.
          Mislim da je taj 1 poen razlike sladji nego navedenih 100.

          Ja sam u H2H dobio Mark it zero, koji je prvi na tabeli u nasoj Clasic ligi, e sad ne znam da li je u pitanju mala ili ona velika H2H liga, u Princovom postu mi je protivnik bio Pokusni kunici.

          Zadovoljan sam, kad nema Aguera nema ni mene. 9. mesto u classic ligi, a za sledece kolo planiram jedno iznenadjenje, De Bruynea nema mesec dana, a taman sam ga ubacio u subotu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Дешава ми се 1000 пута да убацим играча и да се тај играч повреди већ следеће коло.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Ima danas tekma, tako da imate jos malo vremena da napravite izmene. Ja sam iskoristio WC.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja sam totalno zaboravio da je danas tekma. Da ne pročitah ovde, ostavio bi za sutra ujutru...

                Fala
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Deeney umjesto Bentekea, samo za ovo kolo. Kontam da Benteke nece nista uraditi, a Deeney bi mozda i mogao. Iduce kolo ide wildcard
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • I ja ču možda sledeće kolo WC. Ipak da sačekam ovu reprezentativnu pauzu, moguće su neke povrede. Ustvari, sigurne su neke povrede...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Firmino kapiten ovo kolo. Kasni malo za Maneom i Kutinjom što se fantazija tiče, mora to da se nadoknadi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koj je uslov za WC??
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemaš uslova, osim ako ga već nisi iskoristio. Može samo jedan po polusezoni. Kreneš sa transferima, i kad završiš, samo klikneš na WC i to je to.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sanchez umesto povredjenog De Bruynea, a kapiten ovo kolo ce biti Ibra. Mada i Agueru lezi Totenhem, kontam da ce im zabiti, ali Ibra bi trebao barem 2 da zabije Stouku po mom nekom osecaju.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Vardy out, Costa in, the captain. Iako ce zutalja fasovat
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Vardy out, Costa in, the captain. Iako ce zutalja fasovat
                                Nije problem, samo nek ga on metne. Tako sam se i ja cimao za njegov žuti, a on mi sa sve kartonom doneo 12 bodova...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X