Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy PL 2016/2017.

    https://fantasy.premierleague.com

    Pravila dobro poznata. Obje lige sam napravio, da imaju vremena da udju svi koji hoce .

    - Najmanje 250 postova za ulazak u lige ( tolerisat ce se i pokoji post manje ), novoregistrovani clanovi nek ne traze kodove, jer ih nece dobiti

    - Za kodove se javiti meni na pp

    Nema potrebe objasnjavati nesto vise .

    Sretno i neka najbolji pobijedi .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    I da dodam ako nas ponovo bude previše napravićemo (verovatno ja posto će Dale da me otera u 3 lepe ) još jednu manju za nas sa foruma koji smo generalno tu svaki dan.

    A ovo najbolji znamo kome ide .

    Kakve su cene trenutno?
    Last edited by l1m4r; 20-07-16, 06:48.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #3
      Originally posted by l1m4r View Post
      I da dodam ako nas ponovo bude previše napravićemo (verovatno ja posto će Dale da me otera u 3 lepe ) još jednu manju za nas sa foruma koji smo generalno tu svaki dan.

      A ovo najbolji znamo kome ide .

      Kakve su cene trenutno?
      Nagruvali velike cene ali ja sam uklopio solidan tim. Onom Bacuaiju stavili 9.0 decko ce kod Konte da igra 15 minuta po mecu.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #4
        Jakupoviću samo 4.0 vrijednost, a trebalo bi da brani svaku dok se ne oporavi MekGregor. Da se uštedi malo na golmanima.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Cijeli fantazi ceka sta ce Wenger da napravi. Wengeru nemoj ljude da tjeras da cekaju, zavrsi posao brzo.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #6
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Cijeli fantazi ceka sta ce Wenger da napravi. Wengeru nemoj ljude da tjeras da cekaju, zavrsi posao brzo.
            Šta, u tebe će Holding da igra na fantasyu
            sigpic

            Comment


            • #7
              Courtois, Jakupovic
              Walker, Shaw, Cresswell, Stones, Fonte
              Payet, Mahrez, Ibe, Kante, Drinkwater
              Kane, Vardy, Ighalo

              Menjace se jos dosta sigurno, ali ovo je za pocetak

              Comment


              • #8
                Je li se pomirio Berahino sa ovima iz WBA? On mi se čini kao dobra opcija.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  @Ljubo, nemoj uzimat iDrinkwatera i Kantea, oni su DM i neces se nauzeti bodova sa njima
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #10
                    Ma znam da ce slabo da donose, ali mnogo su jeftini

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Reise View Post
                      Jakupoviću samo 4.0 vrijednost, a trebalo bi da brani svaku dok se ne oporavi MekGregor. Da se uštedi malo na golmanima.
                      prezimenjak obavezno u timu

                      Hoce li igrat Wilshere sta god ove sezone ? Imao sam u planu da ga ubacim u tim iako dobija kartone ko mahnit.

                      Comment


                      • #12
                        Rondon je jeftin, a trebalo bi da dosta donosi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Bolji mi je Berahino od njega. Rondon odrađuje više prljavog posla, Berahino je pravi igrač za gol. Samo ne znam na kakvoj su relaciji on i WBA, trebalo bi da su se pomirili.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Njega valjda Stouk dovodi, Rondon je sigurno prva napadacka opcija kod Pjulisa
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Kod ACM Dejana je napravljena iznimka, nema ni blizu 250 postova, ali eto bio je tu i za proslogodisnji Fantasy, pa nije mogao biti odbijen, to sto ne zeli da pise puno ne predstavlja problem .

                              Ako nekome slucajno nisam odgovorio, neka mi se opet javi, mada mislim da sam svima .

                              Sto se tice te manje lige, nije ni to problem da napravim, minut posla, ali na vama je da uvrstite SVE clanove koji zasluzuju da igraju tu ligu, da nekoga ne bismo zaboravili
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X