Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post

    Jeger i rb? Mešaš ili ne? Kakvog je ukusa?
    Mesam. Sta znam, to se popije jednom u mesec ili jednom u dva meseca kad se izadje sa drustvom kad uspemo da spojimo vikend da smo svi slobodni. Meni je taman, pre je bilo Dzek i RB, sad Jeger i RB.

    5-6 komada takvih i sve volim

    Comment


    • Jednom sam probao da gasim rakiju vinom brate proterao me neki livpro nisam silazio sa wc šolje celu noć
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • I ovu temu polako urnišete... jer neko pomenu alkohol.... ccccccc
        Last edited by miloolja; 28-09-16, 19:28.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          I ovu temu polako urnišete... jer neko pomenu alkohol.... ccccccc
          Pa zove se hrana i piće , sad što je pola foruma alkoholičarski opredeljeno jbg
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ko će drugi da se žali na alkohol nego žensko
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Jednom sam probao da gasim rakiju vinom brate proterao me neki livpro nisam silazio sa wc šolje celu noć
              Ugušio sam se. Idi u pm hahahahahahahah

              A pojedinci na forumu duguju kolače! Rado bih ja pricao o tim kolačima samo što su imaginarni
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Uuuu jeeeee ko da sam vam prst u oko gurnula!
                Jedno je piće, ko šta pije voli, gde ima da se kupi/popije ovo-ono...a drugo su vaša lična iskustva i imresije prilikom njihove preterane konzumacije i svi nus efekti i pojave koje proizilaze iz toga (vas).
                Last edited by miloolja; 28-09-16, 20:18.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hahaha znaš da sam znao Izvinjavam se ja sam kriv neću više
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Uuuu jeeeee ko da sam vam prst u oko gurnula!
                    Jedno je piće, ko šta pije voli, gde ima da se kupi/popije ovo-ono...a drugo su vaša lična iskustva i imresije prilikom njihove preterane konzumacije i svi nus efekti i pojave koje proizilaze iz toga (vas).
                    Pa licna iskustva su Olja najbitnija. Da se narod upozori na eventualne negativne posledice. I mora da razlikujes alkohilicare od naprednih degustatora(omladine sa cuvenog foruma SK-a).
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni ste svi vi aklosi Nijedna tema odnsono sportista, ni klub nemaju ovde ovakvu pažnju kod vas... jedan kaže vinjak-pivo... ostali juriiiššššššššššš
                      Imam i ja omiljena pića džin-tonik, pivo Paulaner svetlo-mutno točeno ili tamno točeno vrhhhhhh a uz klopu ipak vino...tako da šalim se samo malo, ne treba da me shvatite ozbiljno i samo uživajte, al bez preterivanja, gde vam je gušt onda tu..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovo sve je zaista edukativnog karaktera za mlađa pokoljenja.

                        Evo uzmimo za primjer naseg brata Ganga i jedan od njegovih prethodnih edukativnih postova. Objasnio doslovce sve nus pojave i dao klasičan primjer kako ne treba da se pije.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Ovo sve je zaista edukativnog karaktera za mlađa pokoljenja.

                          Evo uzmimo za primjer naseg brata Ganga i jedan od njegovih prethodnih edukativnih postova. Objasnio doslovce sve nus pojave i dao klasičan primjer kako ne treba da se pije.
                          Potpisujem sve napisano. Kao mlad momak sa 21-om godinom, ovo bude veoma korisna informacija da se rakija ne mesa sa vinom. Korisnije 3 puta od razglabanju o nekom tamo sportisti sto zaradjuje milione, dok ja studiram i razmisljam svakog dana da l' da idem u menzu, ili da kupim u Maxiju parizera. Ovo se sve tice naseg omladinskog zivota.

                          Mada sta da kazem, ne vole devojke kad se prica o sportu (majka htela da me zadavi sto sam s ocem 2 i po sata razglabao pre neko vece o Aba ligi i transferim ovog leta), ne vole kad se prica o alkoholu. Mora blic zenu da krenem da citam, da bih imao teme o kojima da razgovaram. I taman pitanje za brata Ganga kako je uspeo da se ozeni, na koju foru kao iskusni sportista i degustant?

                          Salim se naravno, zenske kritike uvek dobro dodju (kao).
                          Last edited by colke995; 29-09-16, 01:38.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dok se nije oženio Gangara je bio samo sportista , sada kako me život ne mazi moram da se bacim i na degustaciju . A i bog mi dao dva lokala gde se prodaje ta degustacije pa mi je sve na izvolte
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Dok se nije oženio Gangara je bio samo sportista , sada kako me život ne mazi moram da se bacim i na degustaciju . A i bog mi dao dva lokala gde se prodaje ta degustacije pa mi je sve na izvolte
                              Apsolutno uzivanje u penziji nakon bavljenja najbitnijom sporednom stvari na svetu.
                              sigpic

                              Comment


                              • E sad ste u off otišli..da se vratimo na pivo Dajte neki savet koje pivo u Nemačkoj da probam
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X