Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve su ovo prozivke ovde... ccccc ...171/58 i obožavam štikle, ne one bolesno visoke, naravno
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Meni takodje nije jasno sta zelite da postignete time sto ga svaka dva dana na istu foru napadaju 14 ljudi.
      Dosadno im valjda ... ne znaju sta ce, pa se izivljavaju nad jadnim limunom. Presudjuju mu nesto - ni sami ne znaju sta. Glume neku porotu, tuzioce i sudije u isto vreme ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Dosadno im valjda ... ne znaju sta ce, pa se izivljavaju nad jadnim limunom. Presudjuju mu nesto - ni sami ne znaju sta. Glume neku porotu, tuzioce i sudije u isto vreme ....
          Jedi celera Dusane.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kakve su ovo prozivke ovde... ccccc ...171/58 i obožavam štikle, ne one bolesno visoke, naravno
            Imas fine proporcije

            Comment


            • Jesam li jedini koji ide u prodavnicu pica jednom nedeljno? Nikad ne znas na sta mozes da naletis Ja odem navaren, pa razgledam one flase po pola sata dok ne prelomim sta ce da se pije narednih nekoliko dana

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Jesam li jedini koji ide u prodavnicu pica jednom nedeljno? Nikad ne znas na sta mozes da naletis Ja odem navaren, pa razgledam one flase po pola sata dok ne prelomim sta ce da se pije narednih nekoliko dana
                Čuj prodavnicu odem u podrum kao da sam u Diznilendu

                @Limune

                Šta vele naučnici valja li ova lagana večera da li je zdravo za mene i da li ću se osećati dobro posle nje ?

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nemoj mu to slikati, povraćaće. Ogadio si mu upravo hleb integralni sa susam premazom i sve to prekriveno algama.

                  Inače dobro ti nama došao nazad, nije te bilo, najviše se osetio nedostatak u lepe žene.. i zovite Limara da se vrne.

                  Comment


                  • Gangaricu, ti se ne racunas Pitanje je bilo za nas smrtnike kojima je kafana strana

                    Comment


                    • Sad čitam da je Tesla u poznim godinama potpuno presao na vegansku ishranu i bio pobornik iste. Celer kažu obožavao.
                      Last edited by mark !t zer0; 11-01-18, 22:43.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Daj bre limunko, pa sam si rekao da volis da bockas, kosi ti se to sa idealima. Ako si se zbog mesa uzasno osecao, sto ne ode kod doktora prvo, nego se odma prikljuci sekti? Neozbiljan si mnogo, kad budes hteo ozbiljnije da prodiskutujemo, slobodno mi se javi.
                        Uhvatio si me, sam sam se upleo.
                        Pobrkao sam malo i sta sam ranije pricao i o cemu diskutujemo, kontradiktornosti na sve strane, kao sto ti rece.
                        Slabo mi nesto mozak radi, mozda zbog nedostatka omega 3. Onog dugolancanog.
                        Budem nabavio dodatne suplemente, onda da se uozbiljim pa da diskutujemo kako valja.

                        Ovako, za sada, treci put sam debunked, nekoliko porazavajucih izleta s moje strane.

                        Polako se klupko odvija, limunu ponestaje snage, krece da curi iz busnih rupa.
                        Svi ga isisavaju polako, nekom se zapadne kostica, nekom tvrdji i deblji kraj, ali to je najsladje sto limun moze da ponudi, to je obostrani uzitak.

                        U pravu je bici, mora to jace, cvrsce s moje strane, jer ovo nije dovoljno.

                        Comment


                        • Kakva su to šizofrena cepanja?

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Kakva su to šizofrena cepanja?
                            Momenti preloma.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Čuj prodavnicu odem u podrum kao da sam u Diznilendu

                              @Limune

                              Šta vele naučnici valja li ova lagana večera da li je zdravo za mene i da li ću se osećati dobro posle nje ?

                              Gangaricu dobrodosao nazad, nije te bilo mesecima.

                              Sto se tice pica, ne znam jel je ovo dobro ili lose, ali sam postao tolerantan na sve alkohole, ono daj sta das picu do besvesti.

                              Comment


                              • Ma nema tu nista lose Ja pijem svakog dana. Casa ili dvije su minimum... uglavnom ne idem preko 3-4 case jer to je vec onda ulazak u opasnu zonu kad ti nije u interesu da se napijes Ja sam probirljiv po pitanju alkohola(pivo se ne racuna ).

                                Comment

                                Working...
                                X