Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Uspelo mi je iz drugog pokušaja , moj savet da ne prilazite vatri dok ste pijani Fino je ispalo podsetilo me na krompir što mi je baka pekla u rerni dok sam bio mali
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #92
      Ti Gang kad bi posluso svoj savjet vise nikad vatri ne bi priso
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #93
        Originally posted by bojanaBG View Post
        Ja am churose jela u
        Madridu, genijalni su, a meni lice malo na nase ustipke
        A je l si jeo pasteise u Lisabonu?

        Sent from my Z3 compact <3
        Njet, sta je to?
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • #94
          Najvise volim pitu od domacih jabuka.

          Comment


          • #95
            Pitanje za iskusne pivopije. Imali negde da se kupi u Srbiji Bud light? Ili jos bolje pitanje, gde ga ima u Novom Sadu ako je neko upucen? Bas me interesuje da vidim kakvo je.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by colke995 View Post
              Pitanje za iskusne pivopije. Imali negde da se kupi u Srbiji Bud light? Ili jos bolje pitanje, gde ga ima u Novom Sadu ako je neko upucen? Bas me interesuje da vidim kakvo je.
              Nisam neki pivopija, naprotiv... Probao sam bud light i bukvalno je toliko slabo i bezukusno da ne mogu da formiram neko misljenje osim da kazem da je lose i nema tu sta da te interesuje
              U ns do sada nisam video cini mi se, verovatno je neko i imao ideju da ga plasira kod nas ali kad je probao shvatio da to niko ne bi kupovao mozda ima u Toster baru, oni imaju bas raznovrstan izbor piva ali nisam nikad obracao paznju jer ga ne pijem

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #97
                Kad pomenuste pivo...
                Pijeli se po Srbiji Nikšićko pivo, kakvo vam se čini, kažu da je za nijansu gorče od ostalih.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #98
                  Iskreno slabo , uglavnom se pije i nalazi po Beogradu u kafićima gde su vlasnici Crnogorci , ali uopšteno kod nas Zaječarsko dominira i to široko.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #99
                    Ima dosta Niksickog i u Novom Sadu, mali broj lokala nema to pivo.Uglavnom pijem samo crno, svetlo mi je bas gadno.Ono sto znam je da se to pivo puni nedaleko od Novog Sada tako da to nije to.

                    Colicu, ako nema u Tempu nema ga nigde u Novom Sadu. U Bg-u sam siguran da ga mozes naci.Dosta je sira ponuda piva, ja sam se prosle godine izlomio da nadjem IPA-u u NS, Kabinet recimo nisam nesto ni puno pokusavao.Kapiram da se takva skuplja piva mogu naci u fensi restoranima ili lokalima poput Tehnolog's(brza hrana).Nema NS slican lokal kao sto Bg ima Samo Pivo.
                    Last edited by Ricma; 28-09-16, 10:46.

                    Comment


                    • Kod nas Zaječarsko nisam gledao po kafićima ima ga u većim marketima... Evo moj kolega iz Kg isto kaže da Zaječarsko ubjedljivo vaše najbolje.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ono sto znam je da se to pivo puni nedaleko od Novog Sada
                        Ovo nisam znao..

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Ne znam dal je najbolje ali Zaječarsko jeste pivo za raju, na keju, u parku, ispred prodavnice, zidarsko

                          I u Beogradu kolko znam piju ga mahom studenti iz unutrašnjosti
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Samo Staropramen

                            Comment


                            • Cisto me interesuje, bas reko' da vidim kakvo je, kad ga Ameri toliko reklamiraju. Sledece nedelje ako ne budem imao sta pametno da radim, idem do tempa, makar uzeo paket budweiser-a.

                              @Bane

                              Samo niksicko tamno. Ono je bas dobro, kao budweiser crni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Cisto me interesuje, bas reko' da vidim kakvo je, kad ga Ameri toliko reklamiraju. Sledece nedelje ako ne budem imao sta pametno da radim, idem do tempa, makar uzeo paket budweiser-a.

                                @Bane

                                Samo niksicko tamno. Ono je bas dobro, kao budweiser crni.
                                Nisam nikad pio tamno.. Ću probat ovih dana

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X