Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kad se spustiš na 95? Koliko si visok, 2m?
    Ma nisam... 188-189cm. Nego sam glavat Sad sa 102kg jedva da imam neki stomacic. Teske kosti, jbg

    Prevarih se u procjeni. Izgleda smo Limun i ja u istoj kategoriji

    Comment


    • Sta napraviste od ove teme

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        100kg je i dalje normalna kilaza za muskarce od 185cm na vise Naravno, ne nosi ih svako isto ali nije to bas puno.E vec 110, 120kg to je ok jedino ako imas 2 metra Zato ja tipujem na nekih 83kg za Limuna jer racunam da je visok a vizljast
        100 kg nije nikako normalna kilaža za muškarca od 1.85, da se ne lažemo. Ustvari jeste, ako treniraš NFL i RB si.

        185 cm i 100 kila može da znači dve stvari. Prva da imaš ozbiljne viškove kga sa svih strana, ili druga da treniraš, pa su mišići došli do izražaja. Ali svakako sa tom visinom i kilažom, i da si sav fit, opet si naduven kao bumbar.

        Sry na offu..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pa normalno sa treningom. 100kg bez treninga izgledao bi kao kontejner A i rekao sam, svako ih drugacije nosi. Rodi se covjek sa sirokim ramenima ili jakim nogama... ili se rodi da je siri u kukove nego u ramena pa je onda i logicno da izgleda kao kontejner.

          A isto jbg, moras malo biti "jaci" ili naduven ako si u trocifrenoj

          Evo, da ne bude off... da pitam da nije ko spremao one kolace?

          Preporuka za lagani dorucak: pastete, leba i jogurta

          Comment


          • Kad sam ja trenirao, bio sam između 85-87kg, a visok sam 192. Sad sam oko 93-95 i u tripu sam da bi trebalo da dođem do 90 da bi bilo skroz ok.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dobro, sve zavisi šta čovek hoće, ali sa tom visinom i kilažom neki deo tela mora da se baš dobro izdvaja od ostatka tela (ruke, noge, grudi, bilo šta), zato mislim da nije baš normalna ta kilaža. Ili će ti ručerde biti nenormalno velike, ili će butine i listovi biti u rangu struka.

              Ja sam na 184-185 cm-a i 84 kg-a. Redovno treniram i iskreno ne mogu sebe da zamislim sa jos 16 kila. Pa to bi bilo strašno.

              Moj doručak od jutros...

              - Tuna konzerva
              - Kuvani kukuruz u zrnu
              - Šampinjoni
              - Jogrut

              Obično me ovakav doručak drži nekih 5-6 sati bez da ogladnim.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja kada imam manje od 85 kg izgledam veoma ofucano, kao da sam u stanju zestoke anoreksije.
                Tek sa 92, 93 to izgleda normalno I najbolje se osecam. Najvise sto sam imao je 99 kg. Visok sam 190.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Citam i ne pronalazim se. Mozda je do gradje problem, mozda imam teske kosti, ne znam, ali ne mogu ispod 107-108 da spustim nikako, uz 197-198cm. Stomak nista posebno, spojler tu i tamo, podbradak pomalo, ali nisam neki vepar sve u svemu. Ljudi mi daju plafon 95 kila kad ih pitam, a ja 95 imao sa 16 godina. Dogurah ovo leto na 116. Kolena i kukovi poceli da cvile, mali fudbal 3-4 puta nedeljno, ali kilaza nece ispod 108, pa bog. Cak i kada sam trenirao bas aktivno, uz 5 trcanja nedeljno, nisam isao na dve cifre.

                  Comment


                  • 185cm 97-8kg..Potpuno normalno izgledam niti sam prebildovan, niti sam mršav logično, fit nisam u smislu pločica, ali nemam neki stomak...

                    Mogu ja da smanjim vrlo lako do 90kg, ali se ne osećam lepo.. A bilo je i perioda kad sam imao 84-5 kg tad sam bio baš fit ali sada sam lepši hahah..

                    Comment


                    • Ja sam takve konstitucije da na svojih 188cm sa 90 kila bi izgledao kao les. Ja sam jos od srednje skole uvijek izmedju 100 i 105kg. Jedan period sam bio na 110kg i slobodno mogu reci da sam tada fizicki bio na vrhuncu... da mi je sad da se vratim u takvu formu... ostaralo se

                      Comment


                      • Po meni kilažu gledaju samo žene. Nekad bolje izgledam i mršavije sa više kg, zavisi koliko se isforsira ishrana. Tako da je to nebitno. Ne opterećujem se. Bio bih opterećen kad bih na 185 imao 97kg bez treninga i koliko toliko ok ishrane, onda bih bio krmence masno pravo.

                        Comment


                        • 199cm,99kg.Nikad nista trenirao,zderem kao svinja.Imam strasan metabolizam.Nisam debeo,cak sam mozda malo i mrsav.Sve zavisi od konstitucije,imam jednog druga od 207cm koji sa mojom kilazom izgleda cak malo puniji,prirodno je sitnije gradje.

                          Comment


                          • Jbt sve gromade ovde ja najniži sa 185cm hahah.

                            Limuntuse reci bar koliko si visok..

                            Kad napiše 174cm 72kg.. Znam da sa pogodio 100%. Nema Limuntus plafon 180cm, a ima minimum 70kg.
                            Last edited by Cassius Clay; 08-01-18, 12:30.

                            Comment


                            • To je to sto ja pricam. 100kg potpuno normalna kilaza Ne kazem sad da treba svi da imamo po 100 kila, ali nije to mnogo uopste ako si pristojne gradje.. sto se na ljude visocije od 185 uglavnom moze fino rasporediti. Ovim dugonjama kao sto su Goblin i Ivan je 100kg neki minimum. Zamisli samo na sta bi licili da imate manje

                              Comment


                              • Najbitnije je da muskarac bude visok, 185cm+
                                za kilazu je lako, jedino da bas ne ide u neke ekstreme
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X