Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi 110, vidis li da trci i vjezba... Zdravih 80kg

    Comment


    • Zavisi koliko je visok
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Danas za veceru: Tahini (namaz od 100% susama) i celer. Lagan obrok pred spavanje.

        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment



        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Zelim da verujem da je ona slika sprdnja.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Zelim da verujem da je ona slika sprdnja.
              I ja, `ajde celer uz neku salsu ili ljutenicu, ali uz tahini - bljutavo, bre.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zavisi koliko je visok
                100kg je i dalje normalna kilaza za muskarce od 185cm na vise Naravno, ne nosi ih svako isto ali nije to bas puno.E vec 110, 120kg to je ok jedino ako imas 2 metra Zato ja tipujem na nekih 83kg za Limuna jer racunam da je visok a vizljast

                Comment


                • Ma ima ispod 80kg, nesto tipa Djokovic
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sigurno će postaviti svoju sliku vrlo brzo pa ćemo da rešimo dileme
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I ja ga zamisljam da je fit lean, ako nisi limune onda ti dzaba sve.

                      Comment


                      • Ja mislim da odem ispod 90kg , da bi umro Bez zajebancije... kad se spustim na 95 izgledam mrsavo. Da spustim na 80 recimo, odma bi znao da je neka muka na mene i da mi nije jos mnogo ostalo

                        Comment


                        • Kad se spustiš na 95? Koliko si visok, 2m?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Imam toliko da mi ljudi ne veruju da sam vegan.

                            To sa kilazom je cista glupost. Jedi mnogo kalorija - ugojices se, nebitno koju hranu.
                            Ne znam zbog cega je nastao mit da su vegani mrsavi, mozda zbog Novaka.

                            Comment


                            • znaci limun ima 100kg
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • E hebiga ja se taman odlučio da pređem u vegane. Sad više nisam siguran šta činiti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X