Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Koji paradoks, vozac koji ne zna da vozi u kisnim uslovima tj vozi daleko losije nego u idealnim uslovima prelazi naredne godine na masinu koja se najbolje ponasa upravo na kisi

    Steta za Petrucija

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #17
      Kako imam los predosjecaj za Rosija sa ovim promjenama motora...

      Comment


      • #18
        Kakav los potez ne mogu da verujem... Zasluzio 93 da dobije kad je Doktor takav *****

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Last edited by BogdanB; 17-07-16, 15:19.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #19
          Mizano se ponavlja... Lorenco je ocajan. Miller bi ovom taktikom mozda mogao da ostane na postolju sto je i dalje odlican rezultat
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #20
            Rosi moze slobodno da se parkira u garazu, nema potrebe vise da vozi. Markez pokazao zasto je verovatno najbolji ikada, iako ga ne podnosim

            Comment


            • #21
              93 ovom trkom potvrdio titulu i to mu je poklonili Jamahini vozaci koji imaju bolji motor ove sezone ali grese i prave skandalozne odluke...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #22
                rosi, dovi, i ostali su *****... bravo markez, rosi vreme je za penziju
                Last edited by BogdanB; 17-07-16, 15:20.

                Comment


                • #23
                  Ili sam ja usnuo da je Miller mijenjao gume ili su komentatori propustili nesto

                  Comment


                  • #24
                    idi bre Doktore u 3pm... pod stare dane mi kidaš živce a takozvani komentator od silnog laprdanja pola je stvari propustio

                    Comment


                    • #25
                      Kako nemaju na tablu neki znak da kažu vozaču da OBAVEZNO mora u box
                      Loš odabir gume za yamahu... Šteta
                      Mislim da je MM osigurao titulu...

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #26
                        Prizeljkujem neku kisu i neke promenljive uslove da bar eliminise 99 i onda lik od realnih 45-50 bodova u Asenu i ovde osvoji 8 ili koliko vec i verovatno izgubi sansu za titulu...
                        Sam je kriv, bas sam razocaran, ove godine Yamaha bas osetno bolja od najvecih rivala ali odluke uzasne

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by black_sax View Post
                          Ili sam ja usnuo da je Miller mijenjao gume ili su komentatori propustili nesto
                          Srdjan ko Srdjan, što ga manje slušaš, više znaš ;)

                          Zanimljiva trka, nisam očekivao da će ovako brzo da se prosuši staza, Markez nije imao šta da izgubi, i isplatilo mu se. Rosi neprijatno iznenadio, od njega sam očekivao da promeni gume ranije. Drago mi je zbog Kala, napokon da ne padne
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • #28
                            yamaha pocinje da lici na ferrari. od svih losih izbrace najlosiju taktiku !!

                            Comment


                            • #29
                              Cestitke Markezu na tituli. Jamahu necu da komentarisem.

                              Comment


                              • #30
                                Maestralna odluka Honde. Čestitke Marc. Idemo do titule.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X