Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евролига и Еврокуп 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PAO doveo ozbiljnog trenera posle 4 godine. F4 je realna prica sa Cavijem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Posle utakmice najviše me iznervirao Kuzmanović.
      Razumem, euforiju, pobeda je...
      Na 2-1 smo posle 3 kola.
      Priča čovek kako je već ozbiljan zaostatak 0-3.
      Možda bi i bio kad bi se igralo još 7 mečeva.
      Ovako ima do kraja 27 tekmi. Ej.
      Pa, taj Efes je viđen u 8, da ne pominjem Maccabi i Barcelonu.
      Gluposti.

      Predviđao sam Zvezdi da će biti super ako budemo imali dvocifren broj pobeda.
      I dalje tako mislim.
      12 - 14 pobeda, bilo bi fenomenalno.
      Nisam baš ubeđen u Top 8.

      Biće još iznenađujućih pobeda, ali i neočekivanih poraza.
      Protiv Fenera, CSKA i Reala je realno 0-6.

      Nije baš popularno samocitirati se, ali ovo je više iz razloga da malo spustimo loptu.
      Ovakve poraze ćemo doživljavati ove sezone.
      Neminovno.
      Gostovanja Feneru, Realu, CSKA, Olympiacosu, Maccabiju su predviđena za takvo šta.
      Otkinućemo i mi nekoga u BG ko je već upisao pobedu protiv nas.
      Onaj broj pobeda koje sam pominjao ranije je nešto što bi bilo fantastično.
      Meni je jedino krivo prve tekme protiv onih smradova iz Doguš grupe.
      Imali smo ih celu utakmicu, i onda Mitrović uradi sve da Blatt ispadne još veći trener nego što jeste.

      Comment


      • Nenormalni Gist, 7/7 za 2.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Zvezda je spremna i kuražna ekipa, al ovaj PAO ima igrače brutalnih fizikalija predvođen "devojkom za sve" Nikom Kalatesom.

          Comment


          • Na kraju podnošljivih 11 razlike.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Ne, ne. Nipošto.
              Džaba Cedeviti i bogat vlasnik/sponzor, veće šanse imate vi da zaigrate ponovo Evroligu nego Cedevita.
              Cedevita ne može ni u ludilu da napuni ZG Arenu, dok i mi i vi to sa lakoćom radimo ovde u BG.
              Jedino da se Tedeski otvori pa da bude naslovni sponzor EL.
              Međutim, čini mi se da se čoveku polako smučilo ulaganje u Cedevitu.

              Od ove sezone je jasno kao dan da iz ovog ABA regiona ne želi da vidi ni Budućnost ni Cedevitu.
              Ćoki je svojim dijaboličnim umom sa radara skinuo i Partizan.
              Tako da je to sada realnost, svidelo se to nekome ili ne.

              Nemojte samo da se zavaravate da ste vi poslednjih 15 godina dominirali tako što ste imali
              mastermindove u menadžmentu, koji su striktno vodili računa da nipošto ne oštete poreske obveznike,
              i javna preduzeća i kojima je fair play bio iznad svega, pa i uspeha kluba.
              To ne.
              Da je Svinjiša u situaciji da radi kao Ćoki, verujte bilo bi još crnje.
              Skoro pa je i uspeo pre 6-7 godina.
              On je inače čovek koji se tobože zaklinje u Partizan, ali još ne može da oprosti Željku Obradoviću,
              što je Žoc bio prvak Evrope sa Partizanom, a ne on.
              Iz Francuske je likovao nad neuspesima Partizana, a kasnije kad je Džikić popravio situaciju sa istim igračkim kadrom,
              to je nipodaštavao na njemu svojstven način.
              Zbog takvih ljigavaca poput njega i onog fašiste Bože Koprivice mi nije žao KK Partizana uopšte.
              Za ovakvu kolicinu glupsti se dobija po 10 dana. Cuj Vujosevic ljigavac, pitam se samo sta je Covic onda? Moralni gmizavac je za njega jos i kompliment. Klasican zvezdas koji prosto puca od kompleksa, pa mu je drago sto je Coki "skinuo" sa radara Partizan. Brate moj, Partizan postoji i postojace dok je god Srbija i normalnog naroda u njoj, a za basket smo uvek bili i ostali klasa, jer nismo vestacki projekat verovatno najgore vlasti koja je ikad vladala Srbijom.

              No nebitno to, proci ce godina, dve, tri, vraticemo se mi na kolosek, ne brinem. Nego mene interesuje kako bi ti objasnio ovo stanje srpske kosarke. Gde otprilike ne mozes nabrojati igrace na 10 prstiju obe ruke koji primaju novac za KLS. Igraju ljudi za kikiriki, u nadi da ce se prodati u neki pristojan klub gde ce moci nesto da zaradjuju. Mlade selekcije su nam KATASTROFA, ali koga realno briga, Zvezda igra EL, a KSS funkcionise za nju.
              sigpic

              Comment


              • Ironija je kada navijaci Partizana pricaju o srpskoj kosarci, a Vojvodini koja se ugasila, dugovali godinama 200k za Tepica. Tada ocigledno interes srpske kosarke nije bio prioritet.

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Ironija je kada navijaci Partizana pricaju o srpskoj kosarci, a Vojvodini koja se ugasila, dugovali godinama 200k za Tepica. Tada ocigledno interes srpske kosarke nije bio prioritet.
                  Pa ja ne znam pod kojom vlascu je Vosa otisla u stecaj, aj mi objasni.

                  I ajde mi objasni 200 hiljada cega? Evra? Za tada 19. godisnjaka pre 10 godina? Pa te pare su sada za Amera solidno velike, a ne za Tepica od pre 10 godina.
                  Last edited by colke995; 28-10-16, 21:59.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Za ovakvu kolicinu glupsti se dobija po 10 dana. Cuj Vujosevic ljigavac, pitam se samo sta je Covic onda? Moralni gmizavac je za njega jos i kompliment. Klasican zvezdas koji prosto puca od kompleksa, pa mu je drago sto je Coki "skinuo" sa radara Partizan. Brate moj, Partizan postoji i postojace dok je god Srbija i normalnog naroda u njoj, a za basket smo uvek bili i ostali klasa, jer nismo vestacki projekat verovatno najgore vlasti koja je ikad vladala Srbijom.

                    No nebitno to, proci ce godina, dve, tri, vraticemo se mi na kolosek, ne brinem. Nego mene interesuje kako bi ti objasnio ovo stanje srpske kosarke. Gde otprilike ne mozes nabrojati igrace na 10 prstiju obe ruke koji primaju novac za KLS. Igraju ljudi za kikiriki, u nadi da ce se prodati u neki pristojan klub gde ce moci nesto da zaradjuju. Mlade selekcije su nam KATASTROFA, ali koga realno briga, Zvezda igra EL, a KSS funkcionise za nju.
                    Ja stvarno ne znam kada su se i pre u KSL okretali milioni, odn. kada su igrači u ostalim klubovima, sem vodeća dva, tri, četiri imali neka primanja bizu evropskog nivoa !?

                    Meni drugi igra u Pančevu za Tamiš i ima iznad prosečnu platu u Srbiji koju dobija tamo od njih na mesečnom nivo, pored činjenice da ima i stalan posao u državnoj firmi.

                    Nije da fali parica u košarci, da si napisao vaterpolo, pa ajde....no ovako...

                    Ostalo neću komentarisati jer me iskreno zaboli pendrek i za Čolketa i za Duleta, i za stanje u pkk i to što je pkk nazovimo klasa...navijao sam za Zvezdu i pre Čolića i dok se gasila, navijaću i posle tog Čovića.

                    Diskusija vodi u pogrešnom smeru, no ajde...obori me Jankunas više od 9.5 večeras za pare, očajnička partija.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Pa ja ne znam pod kojom vlascu je Vosa otisla u stecaj, aj mi objasni.

                      I ajde mi objasni 200 hiljada cega? Evra? Za tada 19. godisnjaka pre 10 godina? Pa te pare su sada za Amera solidno velike, a ne za Tepica od pre 10 godina.
                      Klasican spin, znaci nema veze sto ste dugovali pare za Tepica, bitno da se ugasio klub za vreme ove vlasti.

                      Da, 200k evra. Obestecenje za talentovanog igraca koji je pod ugovorom. Ne znam sta je tu cudno. Sada bi morao za Zagorca npr. da izdvojis 500k, ne verujem da bi ga Misko ispod toga pustio.
                      Last edited by Победа; 28-10-16, 22:46.

                      Comment


                      • Rekoh ja nakon pobede nad Barsom da sam siguran u poraz, jednostavno previse je 3 tekme u 2 dana, sa ovakvim rosterom.
                        Nisam bio u mogucnosti da gledam tekmu, moze li neko da mi kaze kako je igrao ovaj Volters? Ima li potencijala?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Naravno da ima potencijal i s njim će biti bolji napad nego sa Stefanom.

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Za ovakvu kolicinu glupsti se dobija po 10 dana. Cuj Vujosevic ljigavac, pitam se samo sta je Covic onda? Moralni gmizavac je za njega jos i kompliment. Klasican zvezdas koji prosto puca od kompleksa, pa mu je drago sto je Coki "skinuo" sa radara Partizan. Brate moj, Partizan postoji i postojace dok je god Srbija i normalnog naroda u njoj, a za basket smo uvek bili i ostali klasa, jer nismo vestacki projekat verovatno najgore vlasti koja je ikad vladala Srbijom.

                            No nebitno to, proci ce godina, dve, tri, vraticemo se mi na kolosek, ne brinem. Nego mene interesuje kako bi ti objasnio ovo stanje srpske kosarke. Gde otprilike ne mozes nabrojati igrace na 10 prstiju obe ruke koji primaju novac za KLS. Igraju ljudi za kikiriki, u nadi da ce se prodati u neki pristojan klub gde ce moci nesto da zaradjuju. Mlade selekcije su nam KATASTROFA, ali koga realno briga, Zvezda igra EL, a KSS funkcionise za nju.
                            Ništa nisi razumeo.
                            Da poštujem Čovića ne bih ga zvao Ćoki.
                            Naravno, on je ljigavac i negde sam ranije ga nazvao zmijom.
                            On je sluga svih gospodara, zarad svoje koristi.
                            Uvukao se SNS-u. Najgoroj interesnoj grupi ljudi u modernoj istoriji Srbije,
                            koju predvodi najbahatiji,najnadmeniji, najnekompetentniji iracionalni i neuračunljivi histerik.
                            Nemam ja nikakve dileme da ova vlast podržava Zvezdu.
                            Ali dečko, ja sam za Zvezdu navijao i onda kad ste vi uzimali xy titula zaredom,
                            i kada je po vašem mišljenju sve bilo regularno.
                            I onda kada su nam sekli koševe bonsekom i kad smo se borili za opstanak.
                            I dok je Čović navijao za Partizan, ja sam i tada navijao za Zvezdu.


                            I dok je trener Zvezde bio Vujošević


                            I dok su pre vas Cibona (2 puta) i Jugoplastika (3 puta zaredom ) uzimali titule klupskih prvaka Evrope.

                            I da Vujošević jeste ljigavac.
                            Božo Koprivica jeste fašista. On je inače tvorac one dubokoumne sentence
                            "Da Zvezda igra protiv 11 Hitlera, ja bih navijao za 11 Hitlera", i autor onog srceparajućeg
                            oproštajnog pisma, koje je navodno napisao Joffrey Lauvergne.

                            I da ovaj ne može da oprosti Obradoviću što on nije bio prvak Evrope sa Partizanom.

                            Pamtim ja malo duže, već sam zašao u petu deceniju.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 29-10-16, 10:51.

                            Comment


                            • Jaqen Hghar svaka čast, zaista odlični postovi.

                              https://youtu.be/jA4CmOhJJgg


                              Po hiljaditi put.

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1193533


                                Vredi procitati, sve je lepo rekao. Pogotovu mi zapao za oci ovaj deo o nagradnom fondu EL, 100m i 30m.
                                Last edited by Победа; 29-10-16, 21:43.

                                Comment

                                Working...
                                X