Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

    Posto nije bilo odgovarajuce teme za komentarisanje slicnih meceva i tematike, a s obzirom da su OI kvalifikacije za basket u toku, ova tema ce ubuduce sluziti za iste, kao i slicne turnire, te prijateljske meceve u okviru FIBA kosarke.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

  • #2
    Fino igra Hrvatska. Naginju malo sudije za Italiju, ali nikakav problem. Šarić uništava Melija, karijeru će mu uništiti ako nastavi ovako.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Gotivna je i ova košarkaška repka Italije, nzm je l pozvan Paskolo ?

      Comment


      • #4
        Što rade ovi sa zapisničkog stola jbt... Dodali ladno dva poena Italiji. Kakav lopovluk, je li moguće ovo? Ja ne vjerujem. Hahahaha. Ispizdio Aco Petrović.
        Ja mislio uništiće ih Italija, jači su dosta po imenima. Hrvatska dosta bolja. Bogdanović objašnjava, 19 poena već ima ja mislim.
        Kad malo bolje pogledam ovu Italiju, oni osim ovog Heketa nemaju krštenog defanzivca. Upravo je i Heket najbolji za Italiju.
        Fino je i Šarić odigrao, odradio dobar posao u odbrani protiv Galinarija, zaustavio ga u nekoliko sitaciju odlično.
        Biće ovo zanimljivo do kraja.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Raspašće se hrvati, uvek se raspadnu.

          Comment


          • #6
            Vožnja kockice....

            Mada ima malo i toga da sudije naginju ka domaćinu.

            Comment


            • #7
              Da li Hrvati stvarno nemaju boljeg igrača od Ukića? Momak se živ raspade. Bukvalno igrač manje.
              sigpic

              Comment


              • #8
                A imaju okej imena. Dzaba kad ovaj Ukic
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Укића мајка рођена не воли очима видети. Такав неки лик. Сви га пљују али то само показује у ком су .!. са плејевима.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #10


                    Шае сад? Ћутимо а?
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Dobro je ukomponovana ova Kanada, gde cak i jedan Bennett ima neku svrhu, i to sasvim solidnu. Joseph je pravi lider, ali steta sto ovde fali i previse igraca kako bi mogli da izbore plasman na OI pored Francuza, dosta je ovo mlad tim. Ali izuzetno talentovana generacija sa dosta NBA igraca i nekoliko odlicnih igraca iz Evrope poput ovog Heslipa, koja bi mogla da napravi novi poredak na internacionalnoj sceni, bas ozbiljna prica. Sad gledam nekih idealnih 12, Tristan, Olynyk, Wiggins, Heslip, Joseph, pa onda sa klupe Powell, Lyles, Nicholson, Murray, Ennis, Stauskas, Bennett. Ozbiljan sastav.

                      Plus sto bi iz ovog tima rado uzeo ovog Scrubba koji vidi se da je ozbiljan igrac i ovaj Birch iz Olya.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #12
                        Ma ekstra su ovi Fancuzi, u napadu se ne zna ko s kim igra, u odbrani malo ko da uopšte igra, Senegal im vrti rogove neke cijelu utakmicu, postavljaju ljudi blokove na svojim igračima, i opet se Kanađani izgube i ostane neko sam na šutu. Ali koliki su ovi ljudi iz Senegala, na skoku Tristian a kamoli Benett kao da i ne postoje, jeste da su im dosta faula prešutili, ali opet... A za Kanadu od svih mogućih igrača Benett uzima šut iz skraćenog kornera na oko minut i po do kraja, da su tad ubacili, spasili bi nas ove završnice što je smorila Bogaoca sa silnim timeoutima. I na kraju Senegal imao šut za vodstvo 10 sekundi prije kraja, lik ostao skroz sam, pogađao sve moguće šuteve cijelu utakmicu i na kraju se usere. A Cory jeste fin lider, baš se primjeti da radi šta god treba.

                        edit nakon nekih 6 sati hahaha: Kanađani a ne Francuzi
                        Last edited by Bastia33; 06-07-16, 18:58.

                        Comment


                        • #13
                          Kakav osjećaj za igru ima Jokić... Tačno se vidi da je tata za sve na parketu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14



                            Jokic otac, ali i dalje mora da tezi da bude agresivniji na obrucu, valjda ce to ici sa godinama.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #15
                              Kako je onaj Simonović beskorisno stvorenje.

                              Za Raduljicu je 10 min. plafon, on ne bi smeo više od toga biti na parketu.

                              Ne znam što jebava toliko onog Nedovića, pa ima i gorih od njega.

                              Stvarno mi nije jasno da ovde nisu Zagor i Gudura, a Simonović i Birčević jesu.

                              Kalinić totalno van forme.

                              Ništa pozitivno ne vidim, osim možda odbrane u pojedinim fazama i Jokića.

                              Ne sviđa mi se kako Đorđević vodi utakmice, sve te hokejaške izmene bez ikakve ideje.

                              Comment

                              Working...
                              X