Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aljkavost: Ništa od nastupa novog Amerikanca u reprezentaciji BiH

    Comment


    • Italijani pojačavaju reprezentaciju s aktuelnim NBA igračem i budućom zvijezdom

      Comment


      • Grand grand grandparents.
        Jadno, sta i ocekivati od Italijana.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Grand grand grandparents.
          Jadno, sta i ocekivati od Italijana.
          Zbog ovakvih sovinistickih ispada si dobio poduzi ban na drugom mestu,dokle mislis da ovakvi upisi traju?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Zbog ovakvih sovinistickih ispada si dobio poduzi ban na drugom mestu,dokle mislis da ovakvi upisi traju?
            Paolo Banchero was eligible for Italy through his great-grandparents.
            I njegov rođak Chris Banchero ima italjanski pasoš ali on karijeru gradi na Filipinima odakle mu je pokojna majka.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Zbog ovakvih sovinistickih ispada si dobio poduzi ban na drugom mestu,dokle mislis da ovakvi upisi traju?
              Dobio bi i ti ovde zbog podmetanja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Dobio bi i ti ovde zbog podmetanja.
                E si mi dobar, kakve to veze ima i gde sam to podmetao...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Zbog ovakvih sovinistickih ispada si dobio poduzi ban na drugom mestu,dokle mislis da ovakvi upisi traju?
                  Samo jos da naucis sta je to sovinizam a sta je ksenofilija pa da mozemo da prozborimo koju na tu temu. Ovako ti ostaje samo da podmeces...

                  Comment


                  • Ksenofilija ne postoji.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Evo ga jos jedan iz Paralije da se prikljuci.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Samo jos da naucis sta je to sovinizam a sta je ksenofilija pa da mozemo da prozborimo koju na tu temu. Ovako ti ostaje samo da podmeces...
                        Druz vredjas sve nacije i obezvredjujes. To ti i Mihajlo i relativno Kivi radite non stop...Sto je tesko postovati protivnika? Ako nista bar precutati,da ne dajes los primer drugima....Aludirao si ovaj put, ali nije ni 40put...

                        Ne volim ja druge, vec samo postujem...
                        Last edited by LosmiSK; 21-02-20, 22:28.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bezveze ulazis u neke konflikte nicim izazvan... verovatno da bi se pravio pametnim i tako zadovoljio svoj ego.

                          Moj komentar se odnosi na besmislenost nove prakse odredjenih reprezentacija kojom se obesmisljavaju takmicenja koja se zovu nacionalnim, i predstavljaju takmicenje NACIJA, a ne takmicenje ko ima vise para da kupi igrace tudjih nacija - to su klupska takmicenja. Tako da nema ni govora o omalovazavanju neke nacije naustrb svoje sto bi bilo u osnovi sovinizma.. takvo podmetanje moze biti sklono samo nekom ksenofilicaru koji bi verovatno u nekoj situaciji i navijanje za svoju reprezentaciju naustrb neke druge mogao da nazove sovinizmom.

                          Mesas babe i zabe da bi samo skrenuo paznju na sebe nekim besmislenim popovanjem... opusti se malo, jer pricamo iskljucivo o sportu i sportskim takmicenjima.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Bezveze ulazis u neke konflikte nicim izazvan... verovatno da bi se pravio pametnim i tako zadovoljio svoj ego.

                            Moj komentar se odnosi na besmislenost nove prakse odredjenih reprezentacija kojom se obesmisljavaju takmicenja koja se zovu nacionalnim, i predstavljaju takmicenje NACIJA, a ne takmicenje ko ima vise para da kupi igrace tudjih nacija - to su klupska takmicenja. Tako da nema ni govora o omalovazavanju neke nacije naustrb svoje sto bi bilo u osnovi sovinizma.. takvo podmetanje moze biti sklono samo nekom ksenofilicaru koji bi verovatno u nekoj situaciji i navijanje za svoju reprezentaciju naustrb neke druge mogao da nazove sovinizmom.

                            Mesas babe i zabe da bi samo skrenuo paznju na sebe nekim besmislenim popovanjem... opusti se malo, jer pricamo iskljucivo o sportu i sportskim takmicenjima.
                            Opusten sam, a i ti si previse.Citiram:Jadno i sta ocekivati od Italijana!!! I to ti objasnjavas sa citiram: Moj komentar se odnosi na besmislenost nove prakse odredjenih reprezentacija kojom se obesmisljavaju takmicenja koja se zovu nacionalnim, i predstavljaju takmicenje NACIJA, a ne takmicenje ko ima vise para da kupi igrace tudjih nacija - to su klupska takmicenja.

                            Kako sam cuo dobio si za to na drugom mesto poslednju opomenu. Nki nazivaju ovde Amerikance crncima npr...Naravno da je ovo veoma ozbiljno etiketiranje..samo te molim da se suzdrzis. Sam sebi podmeces...ipak je ovo Karamazov, dobar..na drugom mestu odmah nacepe...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ajde ne mlati vise... to je bio reply na vec pomenutu vest i vrlo je jasno da se misli o italijanskoj reprezentaciji a ne o italijanima kao narodu. Koristis se klasicnim sns spinom sa pinka.

                              A to sta si cuo nemam pojma o cemu govoris... nije mesto da ovde u svom podmetanju koristis i abrove sa nekih drugih mesta. Em sto se za podmetanje dobija ban, em sto nije dozvoljeno pominjati pisanje sa drugih foruma... a jos je besmislenije koristiti ih kao neko merodavno merilo nekih vrednosti.

                              Comment


                              • Ova dvojica iz Paralije zive za to da nekom podmetnu ban,ja mislim da je Dekkard bio na sedmom nebu kad me neki njegov ortak banovao na mesec dana,drago mi je da na taj nacin doprinosim sreci njemu i Losmiju.

                                Comment

                                Working...
                                X