Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    5 minuta, 22 poena. Bolesno, Hrvati ništa da promaše, a u odbrani sve na mjestu, ovako izgleda dobro pripremljena utakmica.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Ali se zato samoubise u 2/4.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #18
        OKrenuce ovo grci imam osjecaj, a i ne bi im bilo prvi put
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • #19
          Treba reci da je Bojan klasa, ali i to da su Grci tanka ekipa. Mogu Hrvati preko Italijana sigurno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #20
            Grci ne izgledaju kao tim. baš su loši. Nadam se da će Hrvati izbaciti Italijane. Imaće oni što da kažu u taj duel sigurno. Posebno ako Bogdanović i Šarić nastave sa ovakvim igrama. Protiv Italije u prvi meč kao da su sami igrali. Dobro bi bilo i kad bi Hezonja ubacio nešto.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Jedva čekam da vidim duel Jokića i Veselog.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • #22
                Originally posted by Dekson View Post
                Jedva čekam da vidim duel Jokića i Veselog.
                A ja imam neki osjećaj da je mrtvi Đorđević ustvari postave koje je igrao protiv Angole igrati i protiv ozbiljnijih ekipa. Ne bi me uopšte čudilo da večeras Raduljica dobije 25 minuta, Simonović 10+ itd. Zna on tako zaglupiti, vidjeli smo to i u PAO-u prošle sezone...

                I ja se veselim tom duelu, samo da ga Đorđević stavi nekad u igru kad i Jan igra. Ako ove godine usere Jokića, ja stvarno ne znam, nadam se da će imati pameti da koristi i sada Jokića, a i kad se Bjelica vrati, da ga stavi na centra mjesto Raduljice, jer ja mislim da mi nemamo trenutno boljeg igrača i koji je u boljoj formi.

                Edit: Jel se ovo Ilija dere u Areni?
                Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                Last edited by Bastia33; 08-07-16, 20:54.

                Comment


                • #23
                  Jokicu izuva kako igra...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Ipak Sale nije zaglupio, sviđa mi se i ova rotacija sa Teom, još kad na ovo legne Bjelica umjesto Birčevića, auu

                    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Bastia33 View Post
                      A ja imam neki osjećaj da je mrtvi Đorđević ustvari postave koje je igrao protiv Angole igrati i protiv ozbiljnijih ekipa. Ne bi me uopšte čudilo da večeras Raduljica dobije 25 minuta, Simonović 10+ itd. Zna on tako zaglupiti, vidjeli smo to i u PAO-u prošle sezone...

                      I ja se veselim tom duelu, samo da ga Đorđević stavi nekad u igru kad i Jan igra. Ako ove godine usere Jokića, ja stvarno ne znam, nadam se da će imati pameti da koristi i sada Jokića, a i kad se Bjelica vrati, da ga stavi na centra mjesto Raduljice, jer ja mislim da mi nemamo trenutno boljeg igrača i koji je u boljoj formi.

                      Edit: Jel se ovo Ilija dere u Areni?
                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                      Да. Он и Дејан Цукић, два имбецила енормна, дерњају се тамо нон стоп.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Dobro je ovo. Bogdanu krenuo šut odma, otvorio dosta prostora za Jokića dolje... Baš lagano.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          I baš nas lagano sad stisnuše, ne baš puno toga šta smo mogli uraditi, svaka odbrana je bila odlična, braniš se 22 sekunde i onda ti ovako pogodi trojku sa rukom u faci, ništa se tu ne može uraditi, zato možemo uraditi ovo što su Teo i Kalina pocepali u zadnja dva-tri napada.

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • #28
                            I opet 15 razlike. Treba da je sigurica ovo. Portoriko nas ceka i to bi trebalo lagano da prodje.
                            Tamo Hrvati Italija finale. Nesto mi smrdi na osvetu kockastih
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Au kakve bravure, svaka čast momci
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • #30
                                Kanada vs Novi Zeland na SK3

                                Comment

                                Working...
                                X