Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • paunovic i petrusev odlicni danas. paunovic 40 minuta 25 poena i 8 skokova 11/18 iz igre!

    Comment


    • Jako zrela igra Paunovića koji je u ovom meču bio lider reprezentacije. On, Pecarski i Petrušev su biseri, daj Bože da ih naši "stručnjaci" ne pokvare do seniora.

      Comment


      • Originally posted by madafaka73 View Post
        Jako zrela igra Paunovića koji je u ovom meču bio lider reprezentacije. On, Pecarski i Petrušev su biseri, daj Bože da ih naši "stručnjaci" ne pokvare do seniora.
        Možda i najbolja Paunovićeva utakmica koju sam gledao.
        Sezona u FMP-u pa kkcz [emoji106]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Možda i najbolja Paunovićeva utakmica koju sam gledao.
          Sezona u FMP-u pa kkcz [emoji106]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Ovo bi bila najveca greska - u prvi tim i dati mu minutazu, pa nek` uci i sta Big da.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ovo bi bila najveca greska - u prvi tim i dati mu minutazu, pa nek` uci i sta Big da.
            Ovi tvoji kukaju na Pecarskog , moji na Borišu...

            Prošlo vreme kad su u tim godinama igrali za senirsku reprezentaciju

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Za Petruševa se ne brinem, on je izabrao Montverde Academy u USA, verujem da imaju dobar program koji je posvećen individualnom razvoju igrača. Iz te prep škole će verovatno na neki koledž i ići će to svojim tokom. Svakako de ga treba pratiti i pozivati na svaku reprezentativnu kampanju.
              Paunu fali 10 kila mišića i jedna sezone gde će biti prva opcija tima u solidnoj konkurenciji. Ako to ne može da dobije u FMP-u, neka ide u neki drugi klub.
              Pecarski bi morao dobijati minute u Partizanu ove sezone, ako to ne može, isto kao sa Paunom, da odigra dosta minuta u nekom drugom klubu u ABA konkurenciji.
              Naravno, kod nas se više ne gleda interes igrača (budućih seniorskih reprezentativaca), već interes kluba i menadžera, tako da niko ne zna šta će ispasti na kraju.

              Comment


              • ako se ne varam petrusev ce ove godine na gonzagu?

                Comment


                • Odlični naši protiv Francuza ...sutra u 19 45 h finale sa Letoncima .

                  Comment


                  • Krenuli klinci U-16
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Words of wisdom

                      Datome: FIBA prozori su sra*e
                      Autor
                      Ivana Salapura


                      Košarkaš Fenerbahčea Luiđi Datome obukao je ponovo reprezentativni dres Italije, koja će se u septembru sastati sa Poljskom i Mađarskom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

                      Datome je prethodno propustio sve mečeve nacionalnog tima još od Evropskog prvenstva.

                      "Taj sukob FIBA i Evrolige zapravo sprečava igrače iz NBA i najjačeg evropskog takmičenja da igraju za reprezentacije. Ova formula je nenormalna, obično sra*e. Košarka treba da se prodaje dobro, a produkt koji se nudi u ovim kvalifikacijama sigurno nije najbolji", objasnio je Điđi.

                      Dok se Datome priprema sa selekcijom Italije, njegov klub Fenerbahče pokušava da se izvuče iz teške finansijske situacije.

                      "Nisam zabrinut, jer sam dobio uverenje kluba da ćemo plate dobiti na vreme. I trener Obradović me je ubedio da će sve biti kako treba. I sledeće sezone ćemo se boriti za titulu", uveren je italijanski košarkaš.

                      U prethodne tri sezone Fener je triput igrao finale Evrolige i osvojio je jednu titulu.

                      Luiđi, istomišljeniče!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...ntaciju/310029

                        Kakvi bi tek igraci bili Kukoc, Radja, Drazen i ovi nasi da nisu igrali za reprezentaciju.... Medziku i Dzordanu bi cvrge lupali.

                        Comment


                        • Ne znam da li je neko gledao mec Finska - Rusija. Epsko samoupucavanje domacina (od 62-49 do 68-68) i katastrofalno sudjenje zacinjeno time sto nisu videli povlacenje mrezice i obruca od strane Voroncevica dok je lopta bila na obrucu. FIBA je uzas od organizacije.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Pobjedismo Tursku,sad ako pobjedimo Ukrajinu u goste prakticno sigurno idemo na svijetsko,a ako izgubimo sa manje od 6 razlike i dobijemo Letoniju kuci takodje idemo.Medjutim jaka je Ukrajina,jedva su ih Spanci nocas dobili,na sto muka.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Pobjedismo Tursku,sad ako pobjedimo Ukrajinu u goste prakticno sigurno idemo na svijetsko,a ako izgubimo sa manje od 6 razlike i dobijemo Letoniju kuci takodje idemo.Medjutim jaka je Ukrajina,jedva su ih Spanci nocas dobili,na sto muka.
                              Čestitke za reprezentaciju Crne Gore .Dve odlično odigrane utakmice i sad ste u poziciji da sami odlučujete

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Iskreno jedino nam se u ovakvim nakaradnim kvalifikacijama i mogla stvoriti sansa da odemo na svijetsko,da su sve ekipe bile kompletne suvisno je govoriti da bi nemoguce bilo biti ispred Letonije,Slovenije pa i Ukrajine.Ovako mozda i bude nesto.

                                Comment

                                Working...
                                X